Platina890413

Regisztráció dátuma: 2018. április 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. április 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Revolution Hydration Boost Skin Lightweight Hydrating Gel-Cream

Revolution Hydration Boost Skin Lightweight Hydrating Gel-Cream
2019. október 16.

Nagyon könnyű egy krém. Semleges illat, gyorsan beszívódik , szeretem használni este/ reggel most ezt viszem fel az arcomra! Sminkelni lehet rá, én semmi negatívot nem tudok mondani rá-3 hete használom! Ha elfogy , még nem tudom, hogy újra veszem-e!

Nivea Beauty Elixir Deomilk Fresh Deo Roll-On

Nivea Beauty Elixir Deomilk Fresh Deo Roll-On
2019. október 16.

Illatra klasszikus nivea! Én nem vagyok egy izzadós típus , így nekem megfelel! Lassan szárad , rajtam legalább is! Ruhát nem fogja meg. Kettő hete használom , reggel / este , valamiért én úgy vettem észre, hogy gyorsan fogy. Ha elfogy nem hiszem, hogy újra veszem. Egynek elmegy!

X-Epil Intimo Intim Mosakodógél

X-Epil Intimo Intim Mosakodógél
2019. augusztus 26.

Akciósan vettem , gondoltam van olyan mint a Nivea vagy a Lactacid. Nem irtitál,de nem is olyan mint az előbb emítettek. Ha elfogy visszatérek rájuk.

Matrix Biolage Exquisite Oil

Matrix Biolage Exquisite Oil
2019. augusztus 26.

Notinon akció volt és már is landolt a kosaramban.
Az illata csodás ,szép fényt ad a hajamnak,táplálja és a száraz hajvégeimmel csodát tett. Sokáig elég. Ha elfogy újraveszem, annyira jó!!!!

Garnier Pure Micellás Víz All In One

Garnier Pure Micellás Víz All In One
2019. augusztus 26.

Az első micelláris vizem, de nagyon megvagyok vele elégedve . Mattit,viszont nem szárította agyon az arcomat. Reggel / este használom,nem váltok ha elfogy ( 400 ml sokáig elég / napi kétszeri használat mellett)
Egyből megtaláltam a legjobbat- mázlim volt,sminket ( szempilla spirál, szemhéjtust szépen leszedi) . Én nem tudok rosszat mondani rá. Újra vevős az tuti.

Aveo Hidratáló Krémszappan Utántöltő

Aveo Hidratáló Krémszappan Utántöltő
2019. augusztus 26.

Nagyon jó folyékony szappan, plusz pont,hogy mindig változatos illatokkal álnak elő és nem drága! Nem szárít,nem viszket a kezem tőle. Persze,hogy újravevős.

Veet Szőrtelenítő Krém Normál Bőrre

Veet Szőrtelenítő Krém Normál Bőrre
2019. augusztus 26.

Kètszer próbàltam, nem tetszik. Kipirosodott a bőröm nagyon érzékeny lett utánna .

Oral-B Vitality Cross Action Elektromos Fogkefe

Oral-B Vitality Cross Action Elektromos Fogkefe
2019. augusztus 26.

Nagyon jó, minőségi termék. Hozza az elvárt minőséget, a lepedèket eltávolítja, amióta ezt hasznàlom szerintem fehérebbek a fogaim. Egy töltéssel sokáig használható. Az ( időmérő) plusz pont !! - annyi a negatív ,hogy a cserélhető fejek egy kicsit drágák, viszont ha akciós akkor duplán veszem!!!

Balea Fuß-Badekristalle Feel Well

Balea Fuß-Badekristalle Feel Well
2019. augusztus 26.

Nagyon szeretem , az illata is remek , kicsit mentolos, a lábam is szereti . Heti 1 alkalommal használom - annyira puha lesz a lábam tőle. Persze,hogy újra veszem!!!

Rimmel Oh My Gloss Szájfény

Rimmel Oh My Gloss Szájfény
2019. augusztus 26.

100-as Love Bug árnyalat van meg , felkenem kb. 1 óráig ott van a helyén ha nem eszek és nem iszok. Utánna eltűnik csak a csillámok maradnak az ajkaimon.