platinakuka

Regisztráció dátuma: 2012. június 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. június 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon True Power Stay 16 Hour Lip Colour

Avon True Power Stay 16 Hour Lip Colour
2019. szeptember 26.

Szóval, Resilient Red.
Az applikátor nekem bejön, rugalmas, rövid szára van. A szín is jó.
Amit észrevettem én is, hogy sokáig tart, mire teljesen megszárad, és addig tényleg ragacsos. Kb fél óra, mire elmúlik.
Tartósság? Hát, semmi extra, úgy értem, tényleg sokáig fent van, most ettem, az ajkak belső oldala felé (szóval ahol a bőr és a nyálkahártya találkozik vagy valami ilyesmi) kezd kopni, de nekem az egy ilyen hely, bármivel kenem, onnan lejön. Utána igazítani simán lehet.
Lemosni napolajjal tudtam 😁 gondolom egy olajos lemosó is képes rá egész jól, vagy étolaj, vagy bármi.
Mondjuk darabosan kopik, pereg le, ez elég csúnya is.

Viszont annyira nem rossz, hogy kidobjam, sőt. Simán átlagos, nem rossz, nem is kiemelkedően jó.
A legtöbb szín nagyon agresszív, harsány. Vörösben oké, de mondjuk az a pink meg a lila büntet, azt én is kidobnám.

Indola Profession Colour Chart

Indola Profession Colour Chart
2019. szeptember 6.

Fodrászom ezt használja, szerintem jó festék.
A színét jól tartja, most 5. tőfestés után az egészet újra festettük, mert a nap szépen kifakította. Az ősztakarása is nagyon jó!!
Nagyon puha és fényes a hajam festés után, és nem marja a fejbőröm.

Ben & Anna Indian Mandarine Deo Stift

Ben & Anna Indian Mandarine Deo Stift
2019. augusztus 21.

A 100% papír csomagolású van nekem, én ezt az illatot is szeretem, a pink grapefruit mellett.
Az ára annyira nem baráti, de a hónaljam érzékeny nagyon, viszont ettől nem viszket, nem pirosodik, és nincs tőle testszagom. (Pedig már próbáltam néhány deót életem során, és mindig beégtem.) Nekem az is sokat számít, hogy a csomagolás igazán környezetbarát 💚
A dm-ben elég kevés illat érhető el az eredeti választékhoz képest, a clear, azaz illatmentes változatot hiányolom kicsit.

Das Gesunde Plus Carotin Kapseln

Das Gesunde Plus Carotin Kapseln
2019. július 4.

Napi egy szemet szedek kb 2-3 hete, és most kezdtem el szolizni.
Nem pirult meg a hasam, ahogy szokott 😊, és hamarabb látszik az eredmény. (hat és nyolc percre fekszem be) Mondjuk arra is odafigyelek, hogy a bőröm hidratált legyen, talán ez is segít.

Nivea EDT

Nivea EDT
2019. május 31.

Nem túl tartós.
Eleinte Nivea illatú, de ahogy élni kezd, rajtam kicsit szúrós lesz, nem kellemesen körbeölel, mint ahogy remélem.

Érdemes tesztelni.

Avon Mark Epic Lip Ajakrúzs

Avon Mark Epic Lip Ajakrúzs
2019. május 4.

Red extreme 💋

Nem vagyok túl tapasztalt rúzs téren, de az eddig használtakhoz viszonyítva ez egy nagyon jó termék.
Enyhe illat, ízre sem rossz (😅), valóban nagyon pigmentált, de ami miatt úgy néz ki, hogy ha VALAHA újra veszek rúzst, az azért ez lesz, mert nagyon könnyű a textúrája, siklik az ajkakon, nem fullad meg a bőr.

Balea Farbglanz Shampoo Granatapfel & Gojibeere

Balea Farbglanz Shampoo Granatapfel & Gojibeere
2019. április 4.

Nagyon jó az illata, az egész lakást belengi 😍

Kíméletes, de sajnos hamar zsíros lesz a hajam tőle (még hamarabb, mint szokott).
Gondolkodom, hogy váltok, a szilárd sampon tök jó volt, de láttam, valaki írta, h ki akarják azt vonni.

Essence Ultra Last Instant Colour Ajakrúzs

Essence Ultra Last Instant Colour Ajakrúzs
2019. április 2.

Azért három, mert egy sima, jó rúzs, aminek a tartóssága pont olyan, mint egy sima rúzsnak. 😁
Ha nem piros, hanem egy bőrhöz közelibb árnyalatom lenne, négy csillag lenne, de pirossal a kopás nagyon látszik. (12 az enyém árnyalata)
Élénk színekkel való ismerkedéshez jó, de fogok keresni egy sokkal tartósabb fajtát.

Alverde Szilárd Sampon Mandarin és Bazsalikom Illattal

Alverde Szilárd Sampon Mandarin és Bazsalikom Illattal
2019. február 20.

Up: 2018. november 11-én kezdtem használni, 2019. február 18-án fogyott el. Heti két, háromszori használat, többszöri samponozás (minimum kettő), a hajam pedig eléggé dús, és fodrásznál már az extra hosszú kategória.
Szóval elég sokáig kitartott. 🤗 Biztos, hogy újra fogom venni!

Régóta szeretnék szilárd sampont használni, itt sajnos nincs Lush, és instán láttam egy hirdetést, hogy mennyire sok műanyag flakont kivált egy darab szappan 😉
Én is sokallom az árát, de azt kell mondanom, meggyőzött.
Nagyon kevés kell belőle. Ahogy a kókusz illatú változatnál olvastam, valóban pár simítás, és egy lágy, krémes habot ad.
Az illatát nem érzem egyáltalán. A terméknek van, de használat közben és után tök semmi. Mindegy, nem szeretem a túl erős illatú tisztálkodási szereket, a parfüm azért van.
Összetétel: ugyanaz, mint a kókuszosé.
Tárolás: szivacson 😎 Eddig nem találtam jobb ötletet, hogy ne áztassuk szét.

Mondjuk négy lenne az ára miatt, de mivel tök környezetbarát, és CF, így öt csillag!!

Avon Premiere Luxe Oud For Her

Avon Premiere Luxe Oud For Her
2019. január 16.

Túladok rajta, nekem túl nehézkes, dámás illat. Lassú, karcos, komoly.🧐 Kicsit fojt, én pedig utálom, ha valami rám telepszik.🙄

A My Everthinggel rendeltem, szerintem a kettőnek nem sok köze van egymáshoz, amaz egy könnyedebb, happy illat, ez meg meh.

Nem lettünk barátok, nem az én világom, személyiségünk eltérő, még ha vannak is közös dolgaink. 🙃

Viszont, tartós, szép illat, azt kár vitatni.