Please

Regisztráció dátuma: 2015. október 15.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. október 15.
Bőrprobléma: -

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó
2017. június 9.

Eddig azt hittem, tudom melyik a jó alapozó és nem kell rá tízezreket kiadni...DE most kipróbáltam ezt. Mintát kaptam a Müllerben és láss csodát, még magam is meglepődtem. Nekem zsíros a bőröm, orr körül iszonyú száraz és érzékeny. Ez az alapozó csodásan mattít, elfedi a pattanásokat, bőr hibákat, még sem maszkosít. Tartós is, órák elteltével sem fényesít ki. Kifejezetten zsíros, fénylő bőrűeknek ajánlják. Így mondhatom, betartja az ígérteket! Olajmentes, ami eddig is a legfontosabb volt számomra alapozó választásánál. Gyógyhatású összetevői vannak, melyek még fertőtlenítenek is, így nem okoz újabb kipattogzást. Bátran és nyugodtan viselhető. Abszolút megéri az árát. Azt hiszem 12 árnyalat közül lehet választani. Már megyek is megvenni az biztos!

HappySkin Clementina Arcradír Bio Citromfű Vízzel

HappySkin Clementina Arcradír Bio Citromfű Vízzel
2017. május 16.

Kicsit drága a mennyiséghez képest, de nagy arcradíros vagyok, és nem leltem ennél jobbra és hatásosabbra. Azóta mióta tudom, hogy sok arcradír műanyaggal radíroz...stb.stb...nem vagyok hajlandó csak natúrhoz nyúlni. :) Több márkát is kipróbáltam, de ez messze menően a legjobb! Zöldagyag az alapja, emiatt én pakolásnak is fent hagyom mielőtt radírozok, nagyon finom szemcsés, ami barackmag őrlemény benne. Az illata mesés, citrusos. Használata után annyira selymes és puha a bőröm. Sőt annyira jól dolgozik, hogy az arckrémemet csak felerősítette, valószínű sokkal jobban szívódik fel a bőrömben, mint előtte. A peeling hatás is annyira látványos, hogy a kozmetikusom is észre vette a változást. Csak ajánlani tudom! Tényleg! :)

Lancôme La Nuit Tresor

Lancôme La Nuit Tresor
2017. május 16.

Soha még ennyien nem kérdezték meg tőlem, hogy ez az én parfümöm? Mi ez? Mit használok? :)) Férfiak-nők egyaránt oda vannak érte, én még sem éreztem még senkin ezt az illatot. A másik Lancome parfümmel ellentétben, ami minden szembejövő nőn illatozik, nem csak Julia Robertsen. ;) Ez az illat azoknak tuti befutó akik az édes, virágos gyümölcsös illatok kedvelői. Ebben van valami villámcsapás szerű dolog...annyira ütős, annyira figyelem felkeltő, még sem az émelyítő, cukorka illat, hanem egy vadabb, nőiesebb, kiemelkedő illat.

Burt's Bees Thoroughly Therapeutic Honey & Grapeseed Oil Hand Creme

Burt's Bees Thoroughly Therapeutic Honey & Grapeseed Oil Hand Creme
2017. március 20.

Amióta kipróbáltam szerelmes vagyok ebbe a kézkrémbe. Az ára valóban húzós, de megéri! Sajnos nekem nagyon könnyen szárad és repedezik ki a kezem, főleg a hideg hónapok alatt. Ehhez társulni szokott még ekcéma is. Ennek a krémnek az állaga nagyon megtévesztő, mivel zsíros és testes, mégis teljesen képes beszívódni és selymességet hagy maga után! Eszméletlen jó érzés! Nem ragad, nem olajos a bőröm tőle. Az illatát pedig folyton éreztem a kezeimen, és imádtam! Nagyon kellemes, lágy illat, amibe bele lehet szeretni. Szóval alig várom, hogy megvegyem és magamnál tudhassam. :)

Artdeco Mineral Folyékony Alapozó

Artdeco Mineral Folyékony Alapozó
2017. március 20.

Nekem T-vonalban zsíros bőröm van, amúgy normálnak mondanám. Szeretem ezt az alapozót. Én egy árnyalattal sötétebbet veszek belőle, mint az arcszínem, mivel úgy sokkal jobban látom, hogy fed és ennek ellenére egyáltalán nem üt el a nyakam, ill. a dekoltázsom színétől sem. Nem maszk szerű, nagyon szépen azonosul a bőrrel, szinte láthatatlan a viselete. Egyenletessé teszi a bőrt, így csak javasolni tudom. Sok alapozó közül nekem ez vált be a leginkább!! A 30 ml-s kiszereléshez képest az ára elég drága, hamar el is fogy. Ami negatívum az a tégelye(üvegcséje), mivel a falára feltapad az alapozó, így jócskán marad benne, amit nem tudsz kiszedni, se kiütögetni. Csak emiatt vonok le 1 csillagot tőle.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Strawberry Sorbet

eos Smooth Sphere Lip Balm - Strawberry Sorbet
2017. március 20.

Régóta szerettem volna kipróbálni, mert vonzott a sok szín, a forma és az illatokra voltam kíváncsi. Müllerben a natúr résznél olvasgattam el, melyik milyen és az epreset választottam. Nekem nagyon tetszik a golyó forma, szerintem abszolút praktikus. A shea vaj tartalma miatt nagyon puhává teszi az ajkakat. Az íze, illata is tetszik. És igen, kipróbálnám a többit is...kíváncsivá tett. Az ára húzós, de natúr, és úttörő, emellett hatásos és beváltja az ígérteket. Én megvenném újra! (Amúgy Müller szombaton 1790.-ért jutottam hozzá!!)

HappySkin Mousse Habzó Arctisztító Mályvakivonattal

HappySkin Mousse Habzó Arctisztító Mályvakivonattal
2017. január 26.

El kell mondjam, nekem semmi sem hozott ekkora változást és puha arcbőrt, mint ez. A mályva-kivonatnak köszönhetően, mint megtudtam. Nagyon jó bőrnyugtató, kíméletes, mégis tisztít. Nagyon szépen hidratál. Az illata citrusos (nekem jól esne egy kicsit lágyabb illat). Ami még feltűnt, hogy nagyon szépen mattítja a bőrömet, egyáltalán nem fényesít, így én reggel a sminkelés előtt is szoktam használni. Nagyon kevés fogyott még így napi 2 használat során is, pedig már 1 hónapja megvettem.

HappySkin Nival Arckrém Havasi Gyopárral

HappySkin Nival Arckrém Havasi Gyopárral
2017. január 26.

Nagyon régóta használom az Élégance krémet tőlük...azzal is nagyon elégedett vagyok, de ez a krém leváltotta nálam. Nagyon jó az állaga, mivel se nem túl vizes, se nem zsíros. Könnyen beszívódik, kevés is elég belőle. Natúr létére az illata is tetszik. A bőröm üde és selymes tőle. Még télre is bőven jó, pedig a hideg, szeles idő megviseli az arcomat rendesen. Ár érték arányban és tekintettel arra, hogy kevés is elegendő, azt kell mondjam: megéri megvenni! :)

Alverde Tusoló-Szörbet Rebarbara-Narancs

Alverde Tusoló-Szörbet Rebarbara-Narancs
2016. október 5.

Nagyon érdekes, krémes állaga van, miközben vizes hatású. Egyáltalán nem habzik. Az illata nagyon finom, édes-cukros. Nem kell belőle sok. Limitált nyári kiadás ha jól tudom. Az árát is nagyon megéri, csak ajánlani tudom!!

Alverde Lábápoló Vaj Bio Lime és Bio Echinacea Kivonattal

Alverde Lábápoló Vaj Bio Lime és Bio Echinacea Kivonattal
2016. október 5.

Nagyon könnyen kenhető, az illata is csodás, nagyon friss. Jól beszívódik, nem allergizál. Ár/érték arányban tökéletes választás! Egyébként ez egy nyári limitált kiadás volt, nem tudom, hogy lesz-e még belőle. Én nagyon szerettem!