Please

Regisztráció dátuma: 2015. október 15.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. október 15.
Bőrprobléma: -

Terra Naturi Shimmer Powder Body & Face

Terra Naturi Shimmer Powder Body & Face
2016. október 5.

Ő az egyik highlighter, ami árban versenyképes, és natúr is! Elcsábultam egy korábbi kedvencemtől, de nem bántam meg. :)

Terra Naturi Kajal Szemceruza

Terra Naturi Kajal Szemceruza
2016. október 5.

Az ára nagyon kecsegtető, mivel baromi olcsó, viszont napvégére panda maci lehetsz tőle. :D Úgyhogy csajos, röhögős napot vagy egy jó kis randit ne akarj vele. :D Lefolyik, elkenődik. Az a szerencse, ami egyetlen pozitívuma, hogy nem allergizál, ami jól is jön, mivel a szemembe is folyik...

Vichy Stress Resist Golyós Dezodor

Vichy Stress Resist Golyós Dezodor
2016. október 5.

Sok mindent kipróbáltam, ha lehet szeretek natúrt használni, de a natúr izzadásgátlók többsége kifog rajtam. Kipróbáltam és évek óta visszatérek ehhez! Még a hormonális izzadást is szabályozni tudta! Abszolút az egyik kedvenc. Amiért van, hogy nem mindig veszem meg, az az ára. Akkor szoktam, amikor akcióban beszerezhető.

dr. Organic Aloe Vera Fogkrém

dr. Organic Aloe Vera Fogkrém
2016. október 5.

Szerettem volna egy kicsit fehérebb fogakat, ezt mégis natúr úton megoldani. Ez a termék árnyalatokkal világosította a fogamat!!! Az ízét meg kell szokni, de működött! Fehérítést ígér, és be is váltja!

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Gránátalmával

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Gránátalmával
2016. október 5.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mivel az izzadásgátló kérdéskör elég kényes szerintem mindenki számára... Sok natúrt kipróbáltam már, és ezt egy barátnőm ajánlotta. Az illata elég erőteljes, viszont kellemes, amit nem kaptam meg más natúrtól. Viszont! Nem tart ki nap végéig, többször kell használni egy nap, hogy hatékony is legyen, ami nagyon kényelmetlen és macerás.

Dado Sens Hypersensitive Puder

Dado Sens Hypersensitive Puder
2016. október 5.

Nem allergizálja a bőrömet, ahogy ígérte. Akkor vettem meg, mikor pont elfogyott egy másik, natúr púderem, és mivel bevált a pórusösszehúzó krém és rápróbáltam erre, mert tetszett amiket mondott róla az eladó. Ára kedvező volt, és szerintem abszolút meg is érte! Az állaga könnyű, teljesen igazodik a bőrszínhez, így láthatatlan a "viselete".

Dado Sens PurDerm Tisztító Krém

Dado Sens PurDerm Tisztító Krém
2016. október 5.

Illatanyagmentes, egy kicsit mintha orvosi illata lenne a krémnek. Valamitől kipattogott az arcom, így kértem tanácsot és ezt ajánlották. Müllerben voltam és a csaj nagyon kedves volt, először adott egy mintát. Mivel láttam másnap, hogy javul a bőröm, így megvettem. Az ára viszont kicsit húzós.

HappySkin Pure Hyaluron Havasi Gyopárral

HappySkin Pure Hyaluron Havasi Gyopárral
2016. július 18.

A júliusi Marie Claire-ben volt belőle minta és kupon is, akkor próbáltam ki, és nem hittem el! Még most sem! Csodálatos! Pár óra múlva láttam a tükörben a hatását. A bőröm selymes és puha lett, DE! ami a legfontosabb: KISUMULT AZ ARCOM! Jézusom, ez maga a csoda! Minden elismerésem a HappySkiné! Ez óriási! Nagyon nagy szó, hogy ilyet létrehoztak úgy, hogy ebben semmi bántó nincs! Gratulálok! Minden barátnőmnek beajánlottam! :)

L'Occitane Cseresznyevirág Folie Florale Kézkrém

L'Occitane Cseresznyevirág Folie Florale Kézkrém
2016. június 20.

Még a borsos ára miatt sincs szívem lepontozni, mert annyira imádom, főleg az illatát! Alap darab a táskámban. Az illata miatt még azon is gondolkozom, hogy így nyárra beszerzem a parfümjét is! :)

The Body Shop Honey Bronze Drops Of Sun

The Body Shop Honey Bronze Drops Of Sun
2016. június 20.

Tetszik. Tapasztalatom az, hogy amíg fehérebb volt a bőröm nem tapasztaltam az ígért tengerparti bronzos barnaságot, DE ez nem is biztos, hogy baj. Miután viszont lett egy barna alap színem a napozástól, így nagyot dob! Tulajdonképpen egyenlíti a színt, és tényleg ad egy kis pluszt! Mellesleg egyáltalán nem ad természetellenes színt, pedig én a nappali krémemből nyomok egy borsónyit, és ebből 2 cseppet, így viszem fel. Alapozóval még nem próbáltam, de ki fogom úgy is. :) Olajos az állaga, de hamar beszívódik. Én nem pontoznám le.