Plenda

Regisztráció dátuma: 2017. december 27.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. december 27.
Bőrprobléma: -

Masque Milano Times Square I.IV

Masque Milano Times Square I.IV
2022. június 29.

Ez az illat, igazi nagyvárosi nő illata! Jövés-menés, sürgés-forgás, az utca, az autók és minden más illatok keveredése. Szeretem illat! Különleges és iszonyat tartós. Az elején nagyon jól kijön szinte minden, amit írnak róla. Majd mikor csendesedik, elbújik a város illata és finom puha édesebb illatba csap át és reggeltől estig kitart! Imádom!!!!

Nayassia Paris Hymne a l'Amour EDP

Nayassia Paris Hymne a l'Amour EDP
2022. május 1.

Szeretem a púderes illatokat, ez valami kis csoda! Már a doboza és üvege is szép. Az illat igazi púder, nem babás, nem nyanyás, olyan púderesen púder, de nem az arcpúder. Finom, lágyan édeskés. Tartóssága is tökéletes, reggel fújtam és este még ugyanúgy éreztem.

2022.05.01
Kicsit kikell egészítenem. Melegebb naposabb időben, előbújik a mandarin illata a púder mellett es egy igazán csodás kis illatot művel a púderes illatból. Nem tűnik el a púder, de citrusosabbá válik, ami addig édeskés volt.

Ariana Grande Cloud

Ariana Grande Cloud
2022. február 17.

A nagy őrület engem is magával ragadott, kíváncsi lettem. Bementem a parfümériába megszagolni. Kifújáskor hatalmas csalódás, a papírcsíkot bedobtam a szatyorba. Na mire hazaértem és pakoltam ki, már éreztem a vásárolt ruhán a Baccarat illatot. És láss csodát!!!!! Nagyon tuti kis illat! Azóta beszereztem belőle 50ml, egy darabig elég. Akinek sok a Baccarat, nehéz, jódos, kórházszag, ( én szeretem 😊 ) annak ajánlom próbálja ki Arianat! Sokkal lágyabb, könnyedebb, édesebb, de mégis hozza a Baccarat illatát!

Juliette Has a Gun Liquid Illusion EDP

Juliette Has a Gun Liquid Illusion EDP
2022. január 3.

Régóta vágytam rá, nem ismertem az illatot, viszont az a kék üveg megbabonázott! Mikor megérkezett, meglepetés a csodás kis ékszerdobozka, benne a még csodálatosabb kék üveg és abban a legnagyobb csodaillat 😍 Igaz a felírat a dobozkán, elvarázsol és elrepít a paradicsomba, nagyon szép különleges illat. Én tonkát egyáltalán nem érzem, mandula és íriszt viszont annál inkább. Tartóssága tökéletes, autóban fújtam magamra, másnap mikor újra beszálltam körbelengett az illat.

Casamorati 1888 La Tosca

Casamorati 1888 La Tosca
2021. szeptember 30.

Kicsit féltem az itteni vélemények alapján, hogy szúrós férfias, ráadásul eukaliptusz is van benne. De megérkezett és semmi szúrósság, se férfiasság nincs benne. Igazi kis csoda illat, ez is mnt a Casamorati többi tagja is! Az elején citrusos, eukaliptuszos, egyáltalán nem édes, majd mikor ezek az illatok csendesülnek, előkerül a vanilia, de akkor sem az az igazi édes illat. Finom, különleges! Tartóssága rajtam tökéletes, elég 2 fújás egésznapra.

Casamorati 1888 Fiore D'ulivo

Casamorati 1888 Fiore D'ulivo
2021. június 29.

Most lett hozzá is szerencsém! Jó jó, de nem a legjobb. Kezdésnek nagyon tetszik, citrom és a magnólia, majd az oliva virág is. De sajnos ott a jázmin, amivel én nem vagyok annyira jóban. És sajnos ki is tart. Jázmin nélkül nagyon tetszene.

Oriflame Indulgence EDT

Oriflame Indulgence EDT
2020. október 20.

Pár éve 1 ismerősöm használta. Mikor megéreztem rajta, egy az egyben Priscilla Presley Indian summer illata volt. Gyorsan beszereztem belőle én is, bár nem vagyok oriflane, avon, stb fan, de ez kellett! 😊 Mai napig van mind a 2 parfümből itthon, ha elkap a nosztalgia fújom, így az Indiant csak ritka alkalmakra használom.

Piz Buin Tan & Protect Lotion SPF15

Piz Buin Tan & Protect Lotion SPF15
2020. augusztus 11.

Imádom! Külföldön fedeztem fel, sokkal olcsóbb is kint. Több félét is használok belőle. Hamar barnulok tőle és nem égek le. Vízálló így elég sokáig fent marad! Nagyon szép csokibarna színt segít elérni 😊

Juliette Has a Gun White Spirit

Juliette Has a Gun White Spirit
2020. június 23.

Finom, elegáns illat. Virágos, amit én annyira nem szeretek, de ez igencsak finom! Rajtam semmi szúrós illat nincs, csak finom lágy tubarózsa. Tartóssága is szuper, rajtam 5-6 órát somán kibír!

Parfums de Marly Oajan

Parfums de Marly Oajan
2020. június 19.

Sok véleményt olvastam róla, elég megosztó illat úgy láttam. Kikellett próbálonom! De még milyen jó, hogy nem ruhàztam be üvegesre. Rajtam az elején finom édesebb illat, majd kezd száradni, akkor beférfiasodik, a vége pedig régies illat lesz. Sajnos engem nem varázsolt el 😕