Pletyka

Regisztráció dátuma: 2012. július 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. július 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

NYC Duo Szemceruza

NYC Duo Szemceruza
2012. augusztus 1.

Beikszeltem a teljes pénzkidobást.. Mert az is. 130 forintért vettem, hogy végre egy fehér cerka olcsón. Hát annyit ért, amennyit adtam érte, még annyit se. Vízvonalra felkentem a fhéret, rögtön az alsó szempilláimon kötött ki, ami meg kell vallani, nem nyújtott túl esztétikus látványt. A húgom viszont nagyon jól feltalálta magét vele, a falán valami gyönyörűen mutat!:)

Astor Anti Shine Mattitude Púder

Astor Anti Shine Mattitude Púder
2012. július 29.

Természetes hatása van, van benn egy kis csillám. Azért ezt vettem meg, nem a mamaszagút, mert úgy voltam vele, ez olcsóbb lesz. Ja, kb 200 forinttal volt olcsóbb.. Mattításától nem vagyok elájulva, szép bőrt kölcsönöz, de nem mattít egy óránál nekem tovább. De lehet azért, mert bicigliztem. Majd még kiderül, de eddig nem vagyok túl elégedett vele, és mintha pattanásokat is csinált volna:/

Labello Pearly Shine

Labello Pearly Shine
2012. július 25.

Elsősorban a színe miatt vettem meg. Kicsit intenzívebbre számítottam, viszont egész jól hidratál.

Essence Ápoló Ajakbalzsam

Essence Ápoló Ajakbalzsam
2012. július 25.

Eksönösen vettem rossmanba, szájkence függőségem miatt. Nincs erős színe, ízét még nem éreztem, és egész jól hidratál:)

Essence Műszempilla

Essence Műszempilla
2012. július 25.

Megvettem, mondván farsangra jó lesz, hát nem lett jó. Anya próbálta felrakni, de egyszerűen nem ment a pilláim tövébe, a ragasztó sem fogta meg. DE! legalább okozott nekünk egy vidám órát, egy kis sírással fűszerezve a szemembe került ragasztó miatt. Lehet, hogy másnak beválik, de én tuti nem vállalnám be a szememre átlósan felkerült ragasztó levakarását. Egy óra kacagás meg nem ért egy ennyi pénzt.:/

Essence Zselés Szemhéjtus

Essence Zselés Szemhéjtus
2012. július 25.

Vettem egy lilát 300-ért. Valaki beledugta az ujjacskáját, de bátor harcos vagyok, ez nem tántorított el a kipróbálástól, és azt kell mondanom meglepően jó! És valóban vízálló, már a kezemmel is megdörzsöltem, nem maszatolódott el.

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Púder

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Púder
2012. július 25.

Kb fél óráig mattít, utána megmarad a természetellenes színe.. remélem hamar megszokja a banánhéjjat és a taknyoszsepit a kukában.

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Alapozó

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Alapozó
2012. július 25.

"Természetes matt hatást biztosít és megakadályozza a bőr kifényesedését akár 8 órán át."
Na nagyjuk már. 8 órás mattítás, hát a hasamat fogom.. 2 óra alatt tocsogott az arcom Általánosban használtam ezt az alapozót, és rengeteget gondolkoztam rajta, hogy a szám alatti bőrszín miért megy át narancssárgába. Egy essence alapozó is kb ennyibe kerül, de milliószor jobban megéri. Adnék neki két csillagot, mert a húgom nagyon jól elvolt vele, mikor a falamra kente, de sajnos nem adok.

L'Oreal Mat Morphose Alapozó

L'Oreal Mat Morphose Alapozó
2012. július 25.

Nem sok árnyalata van, de pont találtam rám passzolót. Fedni nem fed túl jól,(szerencsére nincs is mit) de mattít. Viszont hidratáló nélkül nekem nem vált be, mert kicsit száraz a bőröm, de mégis kifényesedik. Púderrel kibír egy napot, persze nem 40fokban. Féláron vettem, így megérte az árát, de szerintem legközelebb az essencel próbálok szerencsét, annak valamivel barátibb az ára. Egyedül a fedése miatt vonok le egy csillagot:(

Miss Sporty Crack Me Up Clubbing Colours Repedezős Körömlakk

Miss Sporty Crack Me Up Clubbing Colours Repedezős Körömlakk
2012. július 25.

Nekem abszolút bevált, bár jópár körmömbe került, mire rájöttem a használatára. Nem szabad belőle keveset tenni, mert csíkoz, sokat se, mert nem reped meg. Egyszer kell csak áthúzni, mert rettentő hamar szárad, és a második húzásnál már csíkos lesz. Nincs mihez hasonlítanom, csak azt tudom, hogy ugyan úgy, mint a márka többi lakkja, hamar kopik.