plussmacika

Regisztráció dátuma: 2015. április 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cynex Pearl Ajakápoló

Cynex Pearl Ajakápoló
2016. március 30.

fehér lett tőle a szám, illatot nem érzek és használat után még szárazabb lett tőle a szám.. lehet, hogy olcsó, de könyörgöm... SENKI NE VEGYEN ILYET!!!

2MBeauty Nail Prep

2MBeauty Nail Prep
2015. szeptember 20.

géllakk előkészítőként használom, teszi a dolgát.

2MBeauty Acid Free Primer

2MBeauty Acid Free Primer
2015. szeptember 20.

géllakk előkészítőként használom, teljesen elégedett vagyok vele.

Treacle Moon The Raspberry Kiss Bőrradír

Treacle Moon The Raspberry Kiss Bőrradír
2015. szeptember 20.

vidám illat, aranyos csomagolás, és tökéletes bőrradír.

Kallos Krémsampon Normál Hajra

Kallos Krémsampon Normál Hajra
2015. szeptember 20.

kétszer szoktam hajat mosni samponnal egy alkalommal. először egy olcsóval, ami kiszedi a szennyeződést, másodjára pedig egy drágábbal, amit úgy gondolok, hogy éppen jó a hajamra. ezt vettem 4 hónappal ezelőtt, mint olcsó sampon. kb. harmadáig van még benne, illata nem tetszik, de nem is büdös. durva tapintású lesz a hajam, miután megmostam vele, de mint sampon, teszi a dolgát.

Kallos Relax Hajkiegyenesítő Balzsam

Kallos Relax Hajkiegyenesítő Balzsam
2015. szeptember 20.

nagyjából 2-3 hetente használom egyszer, nem veszek észre különbséget, talán csak picit puhább tőle a hajam.. bár rosszat sem tesz vele, így csak kiegészítőnek használom.

Taft Heidi's Heat Styles Hővédő Hajspray

Taft Heidi's Heat Styles Hővédő Hajspray
2015. szeptember 20.

olvasom a kommenteket és csak hüledezek.. én nagyon szeretem ezt a hővédőt, szinte minden nap vasalom a hajam, és előtte használom ezt a csodaszert. hajszárítás előtt is szoktam fújni egy picikét, és hajvasaláskor is. tény, hogy száraz hajra fújva ragacsos és durva tapintású lesz tőle a haj, de amint kivasaltam, újra ugyanolyan lesz, mint fújás előtt.. én érzékelem a hajgöndörödés gátlást is, persze nem akkor, amikor megázok, vagy izzad a nyakam.. de nem is akkor kell :) mióta használom, vannak napok, amikor nem is kell átmennem újra a hajamon vasalóval, így nekem ez A tökéletes hővédő. nem lehet, hogy ti túl sokat fújtok belőle? mert az első használatnál én is túlzásba vittem és akkor tapasztaltam hasonlókat. kb 4-5 fújás kell az egész hajra, majd a kezeddel eloszlatod. én így szoktam.

Playboy Play It Sexy EDT

Playboy Play It Sexy EDT
2015. szeptember 20.

nagyjából egy éve használom, mindig újraveszem. tartós az illata.

Elite99 Gelpolish

Elite99 Gelpolish
2015. szeptember 20.

ebayről rendeltem, 7ml-es kiadásban. nagyon olcsó volt, de amíg nem próbálja ki az ember, nem tudja, milyen lehet. nekem teljes mértékben bevált, nem pattog, nem válik fel. amikor új körmöt csinálok magamnak, egyedül a lenövés miatt.

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2015. szeptember 20.

az arcomon a bőröm állandóan hámlik, ha alapozót kenek rá. hosszú keresgélés és próbálgatás után akadtam rá, és meg is maradtam mellette. nem lehet érezni, mint az alapozókat és az illata is kellemes. púderrel szoktam fedni a csillogást.