poca0412

Regisztráció dátuma: 2016. május 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kallos Love Szemöldök Kontúr Filc

Kallos Love Szemöldök Kontúr Filc
2018. június 15.

Nagyon szeretem. Természetes hatása van,csak satírozok vele.Kitart nap végéig, nem kenődik,nem folyik le.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.
2018. június 15.

Már jó pár éve előkerül ha jön a nyár. Ez komolyan csodaszer. Bár tudom nem túl egészséges használni,de nem viszem túlzásba.2-3hetente áttörlöm vele a hónaljamat és így biztosra vehetem,hogy semmi meglepi foltom nem lesz a ruhámon.Ha jön a hűvösebb idő elteszem mindig következő évre,olyankor elég csak a sima izzadásgátló.

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2018. június 15.

Első BB krémem,de úgy érzem nagyon jól választottam.A sötétebbet vettem,alig észrevehető hogy felkentem .Nem sárga tőle a fejem,egységes és ragyogó bőröm lesz tőle.Nem folyik le,nem csomós,nem zsírosít. Ennyiért jól teljesít,alapozót nem akartam nyárra,de nem is lesz rá szükségem így.

Balea Dusche & Creme Limette & Aloe Vera Tusfürdő

Balea Dusche & Creme Limette & Aloe Vera Tusfürdő
2018. június 15.

Ez a kedvenc nyári tusfürdőm.Egy forró nap után ahogy letusolok vele és megcsap az élénk lime illat azt nagyon imádom.Egyébkènt mindegyik balea tusfürdő szuper.Mindig megvannak a nyári és téli kedvenceim amikhez rendszeresen visszatèrek. Ez is egy ilyen.

Carolina Herrera 212 VIP Rosé EDP

Carolina Herrera 212 VIP Rosé EDP
2018. június 15.

Ez főleg esti illat számomra, napközben kevésbé szeretem.1-2fújás bőven elég,nagyon hosszan tart az illata és mindig megjegyzi valaki,hogy finom illatom van :) kb 1évig simán elvagyok a 30ml-el.

Duac Gél

Duac Gél
2018. június 15.

Már nem így néz ki a tubusa, de a lényegen nem változtat.Gyulladást lehúzza,pattikat visszaszorítja.Kb 2hét után látható a hatása igazán,nem kell egy felkenés után haragudni rá.Kis türelem és tényleg segít :)

Primus Kamillás Ajakír

Primus Kamillás Ajakír
2018. június 15.

Főleg télen nagyon jóbarátok szoktunk lenni. A hidegtől,éjszaka pedig a meleg száraz levegőtől gyakran vérzik a szám, de ha ezzel kenem nagyon szépen hidratálja.Ára minimális és nagyon sokáig elég.Többször újravettem már.

Sun Ozon Naptej SPF 20

Sun Ozon Naptej SPF 20
2018. június 15.

Minden évben veszek egy ilyet.Nem szoktam benne csalódni. Nem égek le,viszont picit barnulni is tudok vele. Egy biztos pont minden nyáron.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2018. június 13.

Többször újravettem már. Általában csak a szememre használom spirál,szemceruza eltávolítására.Könnyedén leszedi, nem csíp,nem ragad.Örök darab.

Paula's Choice Skin Perfecting 8% AHA Gel Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 8% AHA Gel Exfoliant
2018. június 13.

Két hete használom, majdnem minden este.Most kezdem látni a hatását, simít és takarít :) A hegek,apróbb ráncok halvànyodtak,pattanások nem jöttek újabbak, összességében egy szebb arc néz vissza reggel a tükörben. Irritációt abszolut nem okozott. Még várom,hogy hosszabb távon tudja e fokozni a hatást,de eddig szupi.