poczeandrea

Regisztráció dátuma: 2019. október 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. október 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Syoss Fresh & Uplift Szárazsampon Hab

Syoss Fresh & Uplift Szárazsampon Hab
2021. október 15.

SEMMI HATÁS. Persze összeáll tőle a haj, de nem szívja fel a zsírt.

Dove Hair Therapy Száraz Sampon

Dove Hair Therapy Száraz Sampon
2021. október 15.

Ez semmit nem ér. Ha keveset fújok, semmi hatás, ha sokat fújok, minimális hatás, maximális fehér réteg. A haj összeáll.

Neutrogena Hydro Boost Expressz Hidratáló Testápoló Spray

Neutrogena Hydro Boost Expressz Hidratáló Testápoló Spray
2021. május 5.

A koncepció tetszik, és sima lesz utána a bőröm, de olyan erős az illata, ami valami férfi tusfürdő illat, és olyan sokáig tart, hogy borzalom. Nem fogom tudni elhasználni.

Etude House Soonjung Hydro Barrier Cream

Etude House Soonjung Hydro Barrier Cream
2021. május 5.

Kis géles krém, ami azért hidratál is szépen. Nekem tetszik. Újra szerintem nem veszem, de még egy hidratálóm se nyújtott olyat, ami miatt újravettem. A hidratáló az hidratáló.

Etude House Sunprise Mild Airy Finish SPF50+

Etude House Sunprise Mild Airy Finish SPF50+
2021. május 5.

Szeretem, és ez az első, ami nem csípi a szemem. Kicsit felkenve fehér, de hamar elmúlik. Az én ízlésemnek kicsit túl mattít, de ez nyáron valószínűleg a hasznomra lesz.

Etude House Sunprise Mild Watery Light SPF50+ / PA+++

Etude House Sunprise Mild Watery Light SPF50+ / PA+++
2021. május 5.

Szuper lenne, de csípi a szemem sajnos. Majd a nyakamra, dekoltázsra elhasználom. Amúgy szép, nem fehér, nem diszkógömb, tökéletes.

Etude House Double Lasting Foundation New SPF34 PA++

Etude House Double Lasting Foundation New SPF34 PA++
2021. május 5.

Erős fedés, elsőre nagyon szép. Aztán nap végére nekem elég érdekes lett. Kíváncsi vagyok, nyáron milyen lesz. Most nekem még nem zsíros a bőröm, kombi szárazabb foltokkal. Nyárra lehet, hogy szuper lesz.

Amúgy belekevertem egy bb krémbe, úgy szép volt, az alapozó miatt erősebb volt a fedés, és mattított is épp megfelelő mértékben, a bb krém miatt meg nem volt foltos/száraz.

Purito Cica Clearing BB Cream SPF38 / PA+++

Purito Cica Clearing BB Cream SPF38 / PA+++
2021. május 5.

Nagyon jó. Nem ül be sehova, szép, és jó a fedése. És még nap végén is szép.

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2021. február 18.

Hát ez fed. És matt. Nekem a 35 éves bőrömre nem az igazi, én már sokkal gyengébb fedést részesítek előnyben, de amúgy jó.

Giorgio Armani Face Fabric Alapozó

Giorgio Armani Face Fabric Alapozó
2021. február 18.

Én szeretem, dimethicon-os érzetű, van valamennyi fedése is, tök sima lesz tőle a bőr. Nekem világos lett a szín nagyon, szóval meg kell válnom, tőle, de szeretem amúgy.