Podhorszkiniki

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Charlotte's Magic Serum Crystal Elixir

Charlotte's Magic Serum Crystal Elixir
2021. augusztus 27.

Kis mintát próbált a ki belőle, de biztosan fogok venni nagyot is. Niacinamid szérum ak használom, de jóval több ennél. Csillámos finish van, enyhe illata, gyorsan beszívodik. Mindent tud, amit ígér.

Clarins Gentle Foaming Cleanser

Clarins Gentle Foaming Cleanser
2021. augusztus 27.

Jól tisztít, kíméletes. Kicsit nehéz volt lemosni és nagyon csípte a szemem.

Caudalie Vinopure Clear Skin Purifying Toner

Caudalie Vinopure Clear Skin Purifying Toner
2021. augusztus 27.

Finom rozmaringos illata van az alkohol mellett. Erősen pattanadod/zsíros bőrre jó lehet. Nekem kicsit erős volt.

Nature Box Maracuja Tusfürdő

Nature Box Maracuja Tusfürdő
2021. május 21.

Egy gyengéd tenzides tusfürdőt kerestem, mivel a samponjat szeretem erre esett a választásom. Nem szárít, könnyű lemosni. Az illata engem az olvadt calippo epres jégkrémre emlékeztet. Elégedett vagyok.

Diadermine Lift Intense Ránctalanító Kapszula

Diadermine Lift Intense Ránctalanító Kapszula
2021. május 19.

Tisztításos kezelés után használom éjszakára. Gyorsabban gyógyulnak a sebek tőle, kicsit halványit. Jól terül, hagy némi réteget az arcon. Azt tudja, amit TO 30% szilikonos c vitaminja. Bár ennek higenikusabb a csomagolása.

Paula's Choice Resist Anti-Aging Smoothing Primer Serum SPF30

Paula's Choice Resist Anti-Aging Smoothing Primer Serum SPF30
2021. május 19.

Nagy PC kedvelő vagyok, ezért esett erre a választásom. Az is mellette szól, h fényvédős. 2 féle képen szoktam hordani. Esti, erősebb sminknel ténylegesen primerkent, EL double wear alapozojaval. Vagy kisebb fedés esetén, nappalra higitom vele az alapozót. Tényleg klassz én imádom a szilikont a bőrömön, szebben gyógyulnak a sebek, nem szárad ki az arcom.

Paula's Choice Defense Antioxidant Pore Purifier

Paula's Choice Defense Antioxidant Pore Purifier
2021. május 16.

2 hónapja használom. Ő az éppen aktuális wow termékem. Mostanában eléggé rákattantam Paula termékeire. Egy nagyobb rendelésem mellé kaptam egy utazó méretet. Elhasználtam és közben eltűntek a foltjaim, nem zsírosodott a bőrőm és mintha a pórusaim is kisebbek lettek vna. Kellett vennem belőle egy teljes kiszerelést, aminek a felénél járok és még mindig megvan a wow hatás.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2021. május 16.

2021 május 16.: Jó pár üvegen túl vagyok már vele. Tavasszal mindig visszatért a rutinomba. Megszeretem, használom, de nyár végére mindig elkezdi csípni a bőröm.
2020 január 5.:
3 uvegcsevel hasznaltam el eddig. Gyors javulást hozott a pigment foltokra és a pattanás utáni hegeket is hamar rendbeteszi. Nagyon szeretem azt a finom kis illatot amit hagy az arcomon. Egyetlen hátránya h gyorsan bomlik (mint minden más tiszta c vitamin) így macerás a hűtőből szedegetni minden reggel.

b.tan Love At First Tan (Violet) Önbarnító Hab

b.tan Love At First Tan (Violet) Önbarnító Hab
2021. május 2.

Az első onbarnito, amivel meg vagyok elégedve. Előtte nap borradir, szőrtelenítés, savas hamlaszto és sok-sok hidratalo. Másnap felkenem a kesztyujevel, fent hagyom néhány órát, zuhany és hialuron szérumot kernek rá. Hetente ismétlem. A hófehér bőröm már egy egészen jó árnyalatot ért el.

Paula's Choice Skin Balancing Toner

Paula's Choice Skin Balancing Toner
2021. január 2.

Mióta tudatos bőrápoló lettem - kB 4 éve- nem használok tonikot. Mindig úgy gondoltam rá, h egy felesleges dolog. Na de aztán... miután már kB 6 réteget kentem az arcomra szerumok ól, minden fele csodaszerekbol és nem lett jobb... Úgy döntöttem h minimál rutint fogok alkalmazni, de magasabb kategóriában. Így PC és NIOD termékeket használok. És persze ki kellett próbálnom egy tonikot. Nagyon jó. Azóta nem használok niacinamide szerumot, de kordában tartja a bőröm, akkor is ha tejes cuccokat eszek. Várom h na, most tuti kicsapja az arcom, de semmi.