Podhorszkiniki

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm
2020. december 30.

Dupla tisztítás csinálok estenkent, egy olajos és egy vizes alapú tisztítóval. Eddig sajnos a sminkenet még külön le kellett szednem, m nem volt elég hatékony a 2 tisztító. Ez a balzsam szuper. Felkenve szinte egyből olajos állagú lesz és még a vízálló spirál is leszedi. Az ára elég húzós, de akcióban ki lehet fogni.

Paula's Choice Resist Daily Smoothing Treatment with 5% Alpha Hydroxy Acid

Paula's Choice Resist Daily Smoothing Treatment with 5% Alpha Hydroxy Acid
2020. december 29.

Eddig azt hittem, h az én bőröm nem szereti az aha savakat. Őszi téli időszakban használok hámlasztót. The Ordinary 5% vagy 7% termékekkel próbálkoztam, de valahogy nem akartak működni az arcomon, sok volt ra. Mindig kiszáradt egy-egy foltba az arcom heti 2x használattal is. Hiába hidrataltam megfelelően és használok erős fenyvedojet. Most elhasznaltad egy 10ml utazomeretet ebből a PCből. Ég és föld ez a többihez képest. Finom ideskes szolid illata van, reggelre kisimitja az arcom. Tele van pakolva antioxidánsok kal, peptidek kel. Minden másnap használom. Tudom kenni, akár egy közepes erősségű retinollal sem okoz gondot. Megrendeltem belőle a teljes kiszerelést is egy 20% akcióval a PC európai honlapján.

Paula's Choice Weightless Body Treatment With 2% BHA

Paula's Choice Weightless Body Treatment With 2% BHA
2020. december 29.

Nagyon jó kis termék. Testre, arcra is használom. Vettem egy 50ml utazó méretet PC európai honlapjáról. Vártam a wow hatást. KB 1 hét kellett mire célbaért. Uborkara hajazó enyhe illata van, nem szarit, nem csíp. (Ha valaki tényleg testapolot szeretne... cerave sarokapoloja pont azt tudja amit ettől várnál)

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2020. december 29.

Nagy kedvenc lett. Ha tehetném furdenek benne. Testre használom, arcra vhogy nekem nem jött be. Szőrtelenítés után közvetlen felkenem a területre, így megelőzöm a benövéseket. Néhány régi vasaló okozta foltomat is szépen halvanyitja. Persze, mikor testre használom intenzíven kenem rá a fényvédőt is. Ez a termék és a cerave sarokkremje rendbetette a pici pöttyoket a bőrömön.

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2020. december 29.

UPDATE: kipróbáltam Paula's choice alelainsavjat. Hát azt, kell indanom, h fényévekkel hatásosabb. Jobb a bőrömnek is. Sajnos ez, az ordinary nagyon kis egyszerű, már nem olyan kényelmes a bőrömön, főleg nyáron. Éjszakai spotkent pattanasra hatásos, de a rosacea foltokra nem a legjobb.
2020.08.11: Szinte az egyetlen olcsó azelainos termék. Teszi a dolgát, szeretem a szilikont a bőrömön. Jó rá sminkelni is.

NIOD Survival 30

NIOD Survival 30
2020. december 28.

Reggelente niod fele rutint hasznalok. Subq, copper es végén az s30. Imádom a szilikont benne és h ilyen jól terül. 2 pumpanyit nyomok az arcomra. Jó alapot ad, néha nem is kenek alapozót, annyira egyseges. A fehérség egy fogmosasnyi idő alatt elillan.
Nem tekinthetun kra csak egy fényvédő ként, mert messzemenően többet tud. Fermentacio, antioxidáns hegyek. Igazából, egy jó, primer ként is lehet rá gondolni...
Azt kell modnanom, ha nem lenne ilyen drága (hiába a novemberi 23% akcio deciemen) akkor csak öt használnám. Így viszont téli sminkelos napokon használom ezt. Nem sminkeloson PC színezett, és nyáron PC sötétkék 50spf.

Hylamide SubQ Skin

Hylamide SubQ Skin
2020. december 28.

Update: Imádom ezt a sok fermentaciot benne. Nem is kell savakkal hamlasztanom mióta ezt használom olyan szépen lekapja az elhalt sejteket. Reggeli rutinom része TO copper peptidjevel és soha nem volt ilyen szép a bőröm, mint most.

The Ordinary "Buffet" + Copper Peptides 1%

The Ordinary "Buffet" + Copper Peptides 1%
2020. december 4.

Nem gondoltam, h tényleg ennyire hatásos lesz. Sokszor pattanás utáni sebekkel közdök. Azt hittem, h a legjobb megoldás a c vitamin. Miota használom ezt, a copper peptides szerumot 1 nap alatt legyogyulnak a sebeim. Reggeli rutinba illesztettem be, egyik nap c vitamin másik nap ez és rá fenyvedo. Bebetonozta magát. A most novemberi deciem akcióba, kipróbálás után, vettem pár darabot előre.

Clinique Fresh Pressed Daily Booster with Pure Vitamin C 10%

Clinique Fresh Pressed Daily Booster with Pure Vitamin C 10%
2020. november 18.

2 üvegen vagyok túl. Ez, már a sokadik c vitamin szerumok. Próbáltam már származékok, de azok nem hozták a várt eredmény. Ez a tiszta c vitamin nagyon jó, bár az árával bartakoznom kell még. C glowval tudom összehasonlítási, de ezt a terméket kényelmesebb használni. Hűtőbe tartom. 1 üveg kB 2 hétig elég. Szépen tünteti el a foltokat, a pattanás utáni sebeket gyorsan gyógyítja. Felkenes után selymes réteget hagy maga után. Reggeli rutinomba kapott helyet. Biztosan újra fogom venni nyárra.

Revolution Brow Sculpt Kit

Revolution Brow Sculpt Kit
2020. szeptember 24.

Végre egy pici szemöldök paletta, ami mindenre gondol. Így utazásnal, vagy csak táskába dobni szuper. Van benne egy 2 oldalú ecset (ferde+egyenes), csipesz, spirál. A színek el egy highlighter, egy barna puderes és egy krémes. Könnyű felrakni, egezs tartós. Én néha lakkal fixalom.