Podhorszkiniki

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Revolution X Friends Lipstick Rúzs

Revolution X Friends Lipstick Rúzs
2020. szeptember 24.

Rosegold csomagolás. Nagyon kis egyszeri design. Finom kókusz illata van. A kép nem egészen színhelyes. Picit lilás-mályva színű, sötétebb a rúzs. Krémes, jó viselni. Ha azt szeretném, h tartós legyen, jól aladolgozok ceruzával.

Revolution X Friends Shadow Palette Szemhéjpúder Paletta

Revolution X Friends Shadow Palette Szemhéjpúder Paletta
2020. szeptember 24.

Nagy Jobaratok kedvelő vagyok, így persze meg kellett vennem a palettát (is). Nagyon praktikus a tartó, a megszokott minőség. Illatmentes. A kép sajnos kicsit csalóka. Az első szín egy nagyon halvány mentazold. Jól ki lehet használni a színeket. Egészen tartósak. Ár értek arányban ez egy nagyon kis szempaletta.

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2020. szeptember 21.

Eddig is főleg PC fényvédőket használtam. De azt hiszem megtalaltam az igazit. Így a kora őszi időben nem is veszem észre, h rajtam van. Annyira jól passzol hozzám. Újravevős. Családi nagy bevásárlást a Paula's Choise EU honlapján rendeltem, így jóval Mo.-i ár alatt jött 5 nap alatt.

Paula's Choice Clinical Ceramide-Enriched Firming Moisturizer

Paula's Choice Clinical Ceramide-Enriched Firming Moisturizer
2020. szeptember 20.

UPDATE 2020.09.20: Ódákat tudnék zengeni erről a csodáról. Sikerült végre egy jó akciót kifognom PC európai honlapján, így megvettem kB 40€ volt. A bőröm imádja, még soha nem volt ennyire egységes, letisztult és sebmentes az arcom. Hiába próbálkoztam olcsóbb c-vitaminokkal az soha nem volt az igazi. A tiszta c irritált a származékok pedig nem sokat értek. Vagy a propaneidolis segédanyag csinált ki. Imadom ezt a terméket. Bebetonoztam a rutinomba.

Kb 15 mintát használtam el belőle. Nagyon szereti a borom télen nyáron. Jók benne a c vitaminok is. Hamar gyógyulnak a sebek,hegem is halványodnak. Ragyogóbb az egész bőr tőle. De még az árával nem vagyok kibekulve.

Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy Maintenance Ápoló Balzsam

Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy Maintenance Ápoló Balzsam
2020. augusztus 11.

4 éve használom ezt a balzsamot. Azóta derékig erő hajam lett. Nagyon jó puha tőle a hajam, könnyen kezelhető.

Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy Maintenance Sampon

Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy Maintenance Sampon
2020. augusztus 11.

Évek óta használom ezt a sampont. Néha tartok egy kis szünetet, h visszajöjjön a wow hatás :) Szőke/szőkített hajamat nem sárgítja, sőt a szürke szín is sokáig meg áradt. Gyerekeknek is nagyon jó selymes lesz a haja tőle. A balzsammal együtt tökéletes.

Douglas Amazing Eyes Krémes Szemhéjfesték

Douglas Amazing Eyes Krémes Szemhéjfesték
2020. augusztus 11.

Gyors sminkeléskor, nagy segítség, igazi multifunkcios stift. Világosabb highlighterkent, szemhejra is nagyon szuper. Mikor felkenem fura hideg érzés a bőrön, de nem zavaró. Egyetlen hátránya, h nem túl tartós.

NYX Professional Makeup Sculpt And Highlight Brow Contour Contour Sourcils

NYX Professional Makeup Sculpt And Highlight Brow Contour Contour Sourcils
2020. augusztus 11.

Szép összetevői vannak, krémes, multifunkciós. Az utazós táskába használom, szemöldöke, szemhejra, arcra. Alapozora használva, majd lepuderezve tartós.

Artdeco Camouflage Cream Korrektor

Artdeco Camouflage Cream Korrektor
2020. augusztus 11.

Az első kremkorrektorom, így nem tudom, h magát a terméket, vagy a krémes korrektor nem szeretem. De nagyon nem jo. Beül a ráncokba, kenődik, nem tudom eldolgozni, h ne látszódjon. Túl vastag.

Artdeco Glam Stars Rúzs

Artdeco Glam Stars Rúzs
2020. augusztus 11.

Nagyon szeretem használni. Néha csak ecsettel kenem, ceruza fölé, ha valahova menni kell. Mikor tudom, h kemény kiképzés érheti (evés, ivás) akkor ceruza, matt folyékony rúzs és arra kenem fel. Így selyem fényű tartós rúzst kapok.