Podhorszkiniki

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2020. augusztus 11.

Sokáig használtam ezt az alapozot. 4x vettem újra. Nagyon jó termék. Egyetlen hibája, h van benne parfüm. (Most egy magasabb kategóriájú használok EL, de nem tud sokkal többet.)

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution
2020. augusztus 11.

Jó kis bha hamlaszto, de valamiért nem az igazi, kicsit irritálja a bőröm. PC 2% bhaja vhogy jobb,de ugye az 2x ennyibe kerül.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2020. augusztus 11.

Nagyon vékonyan kenve az arcomra télen tudom szeretni, de amúgy elég zsíros. Testapolonak elhasznaltam, úgy viszont nagyon jó volt

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2020. augusztus 11.

Esti rutinom első lépése. Majd retinolozok. Szépen teszi a dolgát. Oszehuzza a pórusokat, leviszi a pirossagot is. Bár engem meg hónapok után is picit csíp, de nem kellemetlen.

MakeUp Revolution Fortune Favours The Brave Paletta

MakeUp Revolution Fortune Favours The Brave Paletta
2020. augusztus 10.

Kisbabas anyukakent fontos h szép összetevő legyen a termék, néha ezt teszem fel, de nem túl tartós. A zöld színek nem a legjobbak benne. Az ára viszont nagyon jó.

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2020. augusztus 10.

Végre találtam egy tartós rúzst. Hidratalom a szám, majd ceruzával vékonyan át megyek rajta és utána felkenem ezt. Annyira tartós, h egy esküvőt is siman kibírt kis igazitassal. Sokfélét próbáltam már 10ezres kategórián át a pár száz ftosig, de ez az abszolút favorit.

Paula's Choice Resist Retinol Skin Smoothing Body Treatment With Antioxidants

Paula's Choice Resist Retinol Skin Smoothing Body Treatment With Antioxidants
2020. augusztus 10.

Télen használom az arcápolási rutinom utolsó lépésekent. Nem zsíros, nem irritál. Szépek az összetevői, jó használni. Nyáron ha esetleg kicsit többet vagyok napon, az érzékenyebb részeket is lekenem vele. Egy igazi multifunkcios krém.

Paula's Choice Calm 1% BHA Lotion Exfoliant

Paula's Choice Calm 1% BHA Lotion Exfoliant
2020. augusztus 10.

Nagyon szeretem, minden reggel a rutinom része. Nagyon érzékeny bőröm van, kB ha a hamlasztasra gondolgok is vörös lesz az arcom. De ez nem okozott semmilyen problémát, még napi használattal sem.

Paula's Choice Resist Youth-Extending Daily Fluid SPF50

Paula's Choice Resist Youth-Extending Daily Fluid SPF50
2020. augusztus 10.

Eddig 2 tubussal használtam el. Nyugtatja a bőrt, kicsit hidratál es jellegzetes cvitamin illata van. Könnyű rá sminkelni. Jó barátok lettünk.

Tarte Hamptons Weekender Contour Palette

Tarte Hamptons Weekender Contour Palette
2020. augusztus 10.

Erősen pigmentalt, csillogós finishű színek. Kellemes vanília illat. Estee Lauder dw alapozóm egész nap kitart.