Podhorszkiniki

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Tarte Leave Your Mark Paletta

Tarte Leave Your Mark Paletta
2020. augusztus 10.

Ez az első tarte termékem, de mióta kipróbáltam, vettem még párat. Szép pigmentalt, nagyon strapabíró, így nyáron is. Biztosan veszek szinesebbeket is belőle. A tömény vanília illat kicsit tolakodó elsőre, de az érzékeny bőröm is nagyon bírja.

Evy Sunscreen Mousse SPF50

Evy Sunscreen Mousse SPF50
2020. július 20.

Kiegészítőnek használom, így nyáron egy fizikai fenyvedo alá. Picit hidratál, szép bőrfényt ad. Olcsó. Egyetlen hátránya, ha nagyon leizzadom csípi picit a szemem. (Bár nekem extra ezekeny.)

Paula's Choice Omega+ Complex Moisturizer

Paula's Choice Omega+ Complex Moisturizer
2020. július 20.

Régóta szemeztem vele, de az ára miatt nem ezt használtam (PC 0,1% retinolos testapolojat). Végül sikerült féláron vennem. Olyan hamar pecuppantja a bőröm, h csoda. Pedig azt hittem, h jó lesz majd télre a zsirossaga miatt, de így nyáron is simán jó. Állaga kicsit habos. 2 pumpalasnyi kell belőle az arcra.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2020. július 20.

Végre egy olcsó termék, ami felvesz a versenyt drágább társaival. Eddig Paula's choise lemosokat használtam, de megtalaltam őt. Aki ötöd áron is szuper. A dupla lemosasom 2. lépéseként használom. Nem szarit, nem huzodikutaba a bőröm, hidratálót marad. Nem leszek tőle vörös, semmi égető érzés :)

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2020. június 21.

5-6 felé retinol szerimut/krémet próbáltam már. Eddig a Paula's Choise 1% retinoljaa volt a kedvenc... De az A-game atvette a vezetést. Egyáltalán nem irritál, reggelre sokkal szebb a bőröm. Szinte alig jön elő pattanás. Heti 3* használom. De szívem szerint mindennap kenném annyira jó.

Artdeco Claudia Schiffer No Colour Setting Powder

Artdeco Claudia Schiffer No Colour Setting Powder
2020. január 5.

Eddig elégedett voltam. Jól tartja a sminket. De 1,5 hónap után megrepedezett és ki is tört belőle egy darab. Pedig soha nem viszem sehova, nem esett le.

Paula's Choice Clinical 1% Retinol Treatment

Paula's Choice Clinical 1% Retinol Treatment
2020. január 5.

Annyira szereti a borom. Kb 1 mp alatt beszippantja. Reggelre sokkal simább az arcom. A régi hegeket is szinte eltünteti. 2 hétig erősebb rétiből majd erősebb hamlasztokat valtogatom es vegre nen hamlik az arcom. Mintha a pirossag is halvanyabb lenn.Használom striakra is a hasamon. Ami eddig lila volt szinte már nem is látszik. Mindezt néhány hónap alatt. Nagyon szeretem.

Paula's Choice Resist Skin Firming Line Minimizer

Paula's Choice Resist Skin Firming Line Minimizer
2020. január 5.

Itt az oldalon sikerült vennem. Niacinamid szerumkent használom 2 honapja, így tényleg nagyon jó. Nem lett kevesebb ráncom,de élettel telibbnek tűnik a borom és mintha a pirosság is halványabb lenne. Az ara viszont nagyon sok a tudásához képest.

IsaDora Under Cover Face Primer

IsaDora Under Cover Face Primer
2020. január 5.

Nagyon szeretem a szilikonos dolgokat a boromon. Az itteni velemenyek alapjan probalkoztam meg ezzel a primerrel. Szerencsemre elsore o lett a befuto. Estee L double wear alapozójával nagyon tartós. Imádom az állagát is. Felkenes utan pedig puderes erzest hagy maga utan. Az a titka, h gyorsan kell eldolgozni rajta az alapozót.