pofi89

Regisztráció dátuma: 2012. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rituals The Ritual Of Hammam Sea Salt Hot Scrub

Rituals The Ritual Of Hammam Sea Salt Hot Scrub
2019. november 2.

Ettől mindig lenyugszok és jókedvem lesz, igazi "spas" illata van, friss, lazító.

Rituals The Ritual Of Ayurveda Shower Oil

Rituals The Ritual Of Ayurveda Shower Oil
2019. november 2.

Nagyon kellemes az illata és a bőröm is szereti

Laneige Water Sleeping Mask

Laneige Water Sleeping Mask
2018. augusztus 14.

Kellemes, konnyed, nagyon jól hidratál, én szerintem maradok ennél, foleg tavasszal-nyáron. Nekem nagyon jól bevált, szép kipihent fejem van reggelre, pedig nagy bagoly vagyok!

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2018. augusztus 14.

Nem csodaszer, de két hete használom, szemmel láthatólag segít, kellemesebb a borom textúrája, stb. A csomagolással nagyon nem vagyok elégedett, ez a csopogtetos, kemény "tubus" nem igazán nyerte el a tetszésem, jobb lenne egy pumpás/pipettás kiszerelés vagy legalább egy puhább "tubus", így nehéz megfeleloen adagolni.

Sleek Storm i-Divine Paletta

Sleek Storm i-Divine Paletta
2016. november 6.

Utálom a drogériás palettákat, de ezeket annyira dicsértétek, hogy amikor megláttam a Mullerben, ennyi "pízért" bevállaltam egyet. Kipróbáltam otthon, tényleg nagyon erosen pigmentált, szép színek, nagyon jó ár/érték arány. Egész nap még nem viseltem, úgyhogy a tartósságáról nem tudok nyilatkozni.

update: Most már párszor használtam, és jó színek, de ami nekem még mindig hiányzik, az egy igazi meleg sotétbarna és burgundi (mint a Chanel Séduction, de már nincs sehol :((((((

Diorshow Blackout Szempillaspirál

Diorshow Blackout Szempillaspirál
2016. szeptember 28.

Pont az tetszett meg benne, hogy nagy hagyományos keféje van (volt már tobb szilikon és rohadtul nem jon be). Szép fekete, hangsúlyos szepillákat csinál, nem irritálja a szememet, jól lemosható olaj+artisztító kombóval, nagyon elégedett vagyok vele.

Chanel Les 4 Ombres Multi-Effect Eyeshadow

Chanel Les 4 Ombres Multi-Effect Eyeshadow
2016. szeptember 8.

Nekem a Séduction árnyalatok voltak meg, a Müllerben vettem leárazva töredék áron. Egy év alatt elfogyott, minden egyes nap ezt használtam, nem kellett másik ...

Rendes áron is hajlandó vagyok újravenni, csak várom, hogy reptérkozelbe keruljek, hogy tuti eredeti/nem lejárt legyen. Próbáltam spórolni és vettem L´Oreál mono szemhéjpúdert, még a L´Oréal Nudes palettára is kidobtam 4 ezer forintot, meg egy H&M folyékony szemhéjpúdert is bepróbáltam, meglepo módon ez utóbbi volt még a legjobb az osszes kozul.... :D Korábban volt Pupa, Catrice, Essence stb., amit sokan istenítenek olcsó-de-jó-kategóriában, és hatalmas csalódás volt az osszes. Egyszeru lélek vagyok, 2-3 normális szín kell, egy paletta kb. 4 színnel, nincsen ecsetkészletem meg sminkes fiókom, egy kicsi ezeréves parfumhoz kapott szütyiben van minden festékem, úgyhogy sminkből tényleg nem vagyok ilyen nagyon profi/finnyás alkat, de az a pár darab cuccom, ami van, hadd maradjon már a kis pofimon normálisan egész nap és látsszon is, nem tudom munkában félóránként újramázolni a képem!!!

A drogériás cuccok mind csalódás voltak, mert egyszerűen alulról se nyalogatták azt a strapabírást, pigmentáltságot, nem-porzást, amit már a drogériás cuccért kiadott pénzért is elvárnék, nem hogy.... Szóval ég és fold a kulonbség azok és ez kozott a paletta kozott (még Diorom volt nagyon jó!), csak ajánlani tudom és maximálisan megéri az árát, még ha elsore húzósnak is tunhet.

Diorskin Star Fluid Foundation SPF30

Diorskin Star Fluid Foundation SPF30
2016. augusztus 1.

Kellemes állagú-színu finis, jól bírja a gyurodést.

UPDATE: Mostanra fogyott el, hiányzik. Nyáron is jól bírta a gyurodést és nem volt ilyen maszkszeru az arcom. Azóta egy EL alapozót használok v. BB-krémet, de nyomába se ér egyik sem. Ha lesz akció vagy reptéren járok, beszerzek még egyet. Tényleg nem vagyok high-end mániás, de eddig minden drogériás cuccban csalódtam, megengedhetetlenul szarok egyszeruen. Nekem csak néhány cucc kell, úgyis ugyanazt használom minden nap, de az a pár dolog legyen jó. Zsíros/kombinált borre ajánlom ezt a terméket és úgy gondolom, hogy megéri az árát, maximálisan.

Lancôme Absolu Nude Palette

Lancôme Absolu Nude Palette
2016. február 17.

Napkozben táskána, utazáshoz az egyik legjobb paletta (korábban volt már egy másik Lancome hasonló színekkel, de három rúzzsal). Egyedul a rúzsokat hiányolom belole, mert ez az árnyalat "túl nude" és szájfényt meg nem használok. Ceruzákat felesleges belerakni, mert teljesen szar, mindig kulon szemceruzát kell használni. Ennek a pirosítója túl fényes és halvány. A szempúderek nagyon jók, a kedvenc színeim, számomra nagyon jól keverhetoek-használhatóak. A púder jó, de kicsit kevés, és szivaccsal felvinni nem jó. A pirosítóecset jó. A korrektorok és a spirál is teljesen jó. Osszességét vévé szívem szerint megérdemelhetné az 5 csillagot, de normális rúzs és és pirosító hiányaban csak négyet adok. Egyébként ár-érték arányban kiváló, próbáltam már Dior és Clinique reptéri palettát is, de azoknak is vannak hiányosságai, osszeségében eddig az elozo Lancome volt a legjobb.

Lancôme Blush Subtil

Lancôme Blush Subtil
2016. február 17.

15 euróért vettem leárazva a reptéren, teljesen jó kis pirosító! Jól pigmentált, még vigyáznom is kell vele, hogy csak icipicit vigyek fel az ecsetre.