pofi89

Regisztráció dátuma: 2012. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Fleur de Santé Double Impact Colour & Satin Ajakrúzs

Fleur de Santé Double Impact Colour & Satin Ajakrúzs
2012. június 10.

Nekem a Marie Claire-hoz volt csomagolva egy klasszikus kis voros ebbol a rúzsból, és nagyon szeretem, azt hittem túl hivalkodó, de pont passzol, szép voros, de nem messzire világító ajkaim lesznek tole, jó az állaga, illata is.

Balea Kiwis Testápoló

Balea Kiwis Testápoló
2012. június 10.

Szuper jó kis illata van, jól beszívódik, tobbet nem is vártam tole! :)

Alverde Mandulás-Tearózsás Testápoló

Alverde Mandulás-Tearózsás Testápoló
2012. június 10.

Ma vettem meg, már rég szemeztem vele. Nem tudom, milyen lesz majd a boromon, túl nagy elvárásaim nincsenek, már az illat 5! :)

Bourjois Liner Feutre Szemhéjtus

Bourjois Liner Feutre Szemhéjtus
2012. június 5.

Nekem is ugyanez a tapasztalatom, néha megmakacsolja magát, de ha éppen jól fog, akkor viszont csodaszép fekete vonalat lehet vele húzni és egyszeru kezelni is, mintha szemceruza lenne.

Alverde Körperbutter Verveine

Alverde Körperbutter Verveine
2012. június 5.

Én ma vettem kicsi kiszerelésben (van egyáltalán nagy? Ha van, KELL!), imádom az illatát, kellemes kis krém, ennyi. :)

Yves Rocher Moment de Bonheur EDP

Yves Rocher Moment de Bonheur EDP
2012. június 5.

Nagyon kellemes, friss virágos tavaszi illat! Korosztálytól, alkalomtól fuggetlenul, akárkinek, aki szereti az ilyen konnyed illatokat. :)

L'Occitane Sampon Érzékeny Bőrre

L'Occitane Sampon Érzékeny Bőrre
2012. június 4.

Sajnos csak mintám volt belole, de ha a pénztárcám megengedné, mindig ezt használnám. Fantasztikusan jó illata van és utána csodaszép volt a hátkozépig éro hosszú hajam, még egy kis voroses fénye is lett tole. :)

Yves Rocher Tisztító Sampon Csalánnal

Yves Rocher Tisztító Sampon Csalánnal
2012. június 4.

Az illata rendben, de utána szornyen száraz volt mindig a hajam!

Yves Rocher Sebo Specific Zéro Défaut Krém Bőrhibák Ellen

Yves Rocher Sebo Specific Zéro Défaut Krém Bőrhibák Ellen
2012. június 4.

Nekem nagyon bevált, végigpróbáltam a zsíros/vegyes borre Baleát, Alverdét, Alterrát, Avont, Garnier, Salvus, Sunfleur, L´Oréal..... A legjobb még a Garnier volt, de ennek az illata messze a legkellemesebb, friss érzés, konnyen beszívódik és viszonylag jól mattít, nem képez olyan fura réteget sem az arcomon. Nekem ez vált be, és a Body Shop teafás/algás cuccai.

Yves Rocher Le Soin Végétal Capillare Tápláló Sampon

Yves Rocher Le Soin Végétal Capillare Tápláló Sampon
2012. június 4.

Sajnos semmi kulonos, az illata kellemes, de a hatás elmarad, szárítja is a hajam.