pofi89

Regisztráció dátuma: 2012. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lancôme Blush Subtil

Lancôme Blush Subtil
2016. február 17.

15 euróért vettem leárazva a reptéren, teljesen jó kis pirosító! Jól pigmentált, még vigyáznom is kell vele, hogy csak icipicit vigyek fel az ecsetre.

Dior Diorskin Forever Extreme Control SPF20

Dior Diorskin Forever Extreme Control SPF20
2016. február 17.

Egy Dior travel palette részeként próbáltam, nagyon szép fedést és egészségesen matt finist adott. Egyetlen hibája, hogy gyorsan fogy és, hogy szivaccsal nem szeretem felvinni, inkább ecsettel jó.

Estée Lauder Invisible Fluid Makeup Alapozó

Estée Lauder Invisible Fluid Makeup Alapozó
2016. február 17.

Zsíros-kevert arcborrel olyat kerestem, ami mattít, szépen kiegyenlíti az arcom és nem fulladozok alatta. Ezt a reptéren vettem leárazva 19 euróért, ennyiért megreszkíroztam az ott található színt is, de szerencsére pont passzol (nagyon világos árnyalat kell mindig). Az állaga túl folyékony, és ha sminkelek várn ikell pár percet, amíg picit megszárad, hogy folytathassam, de egyébként kozepes fedésu, kellemes-púderos hatása van, jó rá sminkelni. Pár óra után fényesedik, de csak olyan egészségesen, és le lehet púderozni is szépen ha szukséges. Egy hosszabb nap után azért már nyilván nem olyan, mint reggel, de nem csomósodik vagy porog le, fent marad és nem ragad. Nem tudom még, hogy megveszem-e teljes áron késobb a kovetkezot, de teljesen elégedett vagyok vele.

Missha Time Revolution Night Repair Science Activator Borabit Ampoule

Missha Time Revolution Night Repair Science Activator Borabit Ampoule
2016. január 6.

Csatlakozom Kardvirághoz, a tapasztalatom 100%-ban megegyezik vele. Kellemes állag, kellemes illat, és utána nagyon finom a borom és jó érzés.

Benton Snail Bee High Content Lotion (régi)

Benton Snail Bee High Content Lotion (régi)
2016. január 6.

Ár/érték arányban kiváló, már nyár óta használom és még mindig alig használtam el a negyedét - NAGYON kevés elég belole bemasszírozni az arcodba.

Kicsit fényes, ha felkeni az ember, meg kell várni, amíg beszívja, de maga a lotion konnyed, nem fullasztó érzés, inkább csak olyan "nedves".

Tudnék nélkule létezni (a snail essence-szel egyutt használom), de mindenképpen ajánlom, nem drága, megteszi, amit tenni kell és NAGYON GAZDASÁGOS.

Benton Aloe-BHA Toner (régi)

Benton Aloe-BHA Toner (régi)
2016. január 6.

Nem csodaszer, de szépen hidratál, segít levinni a gyulladást, pirosságot, kellemes az illata.
NAGYON praktikus a spray megoldás, így nem pocsékolok vele és sokáig elég.

Elseve Arginine Resist X3 Hajerősítő Sampon

Elseve Arginine Resist X3 Hajerősítő Sampon
2015. december 28.

Nem olyan jó, mint az extraordinary oil. Korrekt sampon, de ennyi.

Balea Professional Oil Repair Sampon (régi)

Balea Professional Oil Repair Sampon (régi)
2015. december 28.

Árt/érték arányban kevés párja akad.

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon
2015. december 28.

Száraz, vékonyszálú, de nagyon dús hajam van, hosszú ideje ez az első sampon, amitől megint szépnek, ápoltnak érzem a hajam, ráadásul a párom szerint még más-harmadnap is nagyon illatos. :)

Pupa Palette Pupart

Pupa Palette Pupart
2015. augusztus 30.

Én is azt hittem eloszor, hogy túlzóak a negatív vélemények, de azt kell mondjam a paletta (007) megvásárlása után, hogy teljes mértékben egyetértek velük.
Az ecsettel zéró szín vihető fel, de még ujjal is annyira halovány és porzik, hogy kriminális. Meg úgy egyébként is nagyon porzik. A boltban a csaj mondta, hogy anno o is sokáig MAC-et használt, ami jó volt, de drága, viszont a Pupa jó kozépkategória, és az árához képest jó cucc. Hát nem. Nekem nagyon nagy csalódás, és ezt OSZINTÉN mondom,nem vagyok beauty blogger vagy szakérto, egyszeruen egy szép szinu, használható palettát szerettem volna a mindennapokra, és ez a minoség még ennyi pénzért is szánalmas (egyszer kaptam egy Claire´s palettát, kb. ahhoz tudnám hasonlítani). Bár sokkal drágább, de maradok a MAC, Chanel és társainál, ott egyszer kiadok 10-15 ezret, és tudom mit kapok, eltart sokáig.

Nagyon szerettem volna, hogy valami jót kapjak ebben a kategóriában 5 ezerért, de ez kiábrándító (a szemceruzájuk is, egyrészt maszatol a vízálló, másrészt eltorott...).