pofi89

Regisztráció dátuma: 2012. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion Plus

Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion Plus
2015. július 24.

Hidratált és nem zsírosított, smink alá jó, de csak akkor használom, amikor utazok vhol, mert arra a pár napra elsózom a kis ajándék tesztert. Teljes kiszerelésben nem venném meg. Nekem az olajmentes Age Defense sokkal inkább bejott, abba beruháztam, de azóta szerelembe estem a koreai cuccokkal, verik a Clinique-t fele áron

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2015. július 23.

Cosmo és Chili árnyalatok boldog új tulajdonosa. :) Szuperul fed és sokáig bírja, nem szárad. Messze jobban megéri, mint vmi drogériás gagyi.

Megjegyzés: A MAC-es csaj kedvesen segített válogatni, és egy ido után kicsit rámunt, ráadásul éppen hétvégén voltam bent, totál egyszeru nadrág + póló kombóban smink nélkul, elsore nem tunhettem olyannak, mint akinek van pénze egyáltalán egy zsebkendot venni a MAC-tol, amikor már hajlottam a vásár felé 2 darabra is, egybol kedvesebb lett mindenki. Ez azért picit bunyi. :(

Chanel Harmonie Du Soir Szemhéjpúder Paletta

Chanel Harmonie Du Soir Szemhéjpúder Paletta
2015. július 23.

Séduction árnyalatok vannak meg, matt, gyonyoru elengáns színek és minoség.

Regard Signé De Chanel Szemhéjpúder

Regard Signé De Chanel Szemhéjpúder
2015. július 23.

Séduction árnyalatok vannak meg, matt, gyonyoru elengáns színek és minoség.

Sante Family Selyemfény Sampon Bio Narancs & Kókusz

Sante Family Selyemfény Sampon Bio Narancs & Kókusz
2015. július 23.

Az illata nagyon kellemes, de ez egy szar. Akármilyen natúr is. Ezersze jobb a Balea koffeinsampon vagy Elseve Miracle Oil

Innisfree Jeju Volcanic Blackhead Out Balm

Innisfree Jeju Volcanic Blackhead Out Balm
2015. július 23.

Csajok, ez pofon a xarnak. Ne rendeljétek. Ami már ott van a nózidon és fekete, azt már csak manuálisan lehet eltuntetni. :) Viszont a Body Shopban kapható ilyen "pattanásnyomkodó kampó", az egy kis otthoni gozolés után szépen segít kínlódás nélkul tisztítani.

Innisfree Jeju Volcanic Pore Essence

Innisfree Jeju Volcanic Pore Essence
2015. július 23.

Zsíros, kombinált borueknek erosen ajánlott! Nagyon kellemes illata van, relatíve sokáig elég, szép puha utána borom, a pórusokon is segít picit. Smink alá hidratálni is jó.

Innisfree Apple Juicy Cleansing Oil

Innisfree Apple Juicy Cleansing Oil
2015. július 23.

Imádom az illatát, de nagyon sokat kellett egyszerre használni és nem hozta le elég jól a sminkemet sem, tobbet vártam az Innisfreetol.

Innisfree No-Sebum Mineral Pact

Innisfree No-Sebum Mineral Pact
2015. július 23.

Kicsit sápaszt. Jó kis cucc, nagyon kompakt, kicsit béna a szivacs. Jól mattít és táskabarát!

Etude House Collagen Moistfull Krém Kollagénnel

Etude House Collagen Moistfull Krém Kollagénnel
2015. július 23.

Zsíros borom van, így nem használom napkozben, néha éjszakára, illetve télen volt teszterem, akkor még jobb volt.
Azóta rendeltem rendes tégellyel, nem a legjobb krémem, de ennyi pénzért hozza amit kell, ha nem túl magasak az elvárásaid, és a Te borodnek való. :)