pofi89

Regisztráció dátuma: 2012. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Etude House Sweet Recipe Baby Choux Base SPF25 / PA++ (régi)

Etude House Sweet Recipe Baby Choux Base SPF25 / PA++ (régi)
2015. július 23.

Nekem a Berry Choux van meg, kombinált-zsíros arcborre. Télen szuper, nyáron már túl soknak érzem, de egyébként segít a fáradt, sápadt arcszínemet feldobni, jó rá sminkelni, eléggé fed, de nem fullasztóan. Valakinek szárazabb borrel már-már ideális is lehet, zsíros kicsit sok.

Missha Time Revolution Night Repair Science Activator Ampoule (régi)

Missha Time Revolution Night Repair Science Activator Ampoule (régi)
2015. július 23.

Nem csodaszer, de gyorsan felszívódik, és érezhetoen kellemesebb tónusú, tapintású a borom. Fiatalka vagyok még, de a sok éjszakázás látszik a szememen, segít egy picit eltuntetni a fáradtságot.

PS: Mivel picit borsos az ára, bár még mindig jobb, mint az Estée Lauder, ha teszterben rendelitek, sokkal jobban megéri, mint az egész kiszerelés.

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)
2015. július 23.

2 hete használom, nekem segít a nagy csúnya tág pórusokon és pirosággon. Nagyon zsíros is a borom, ezt is segít egy picit karban tartani. Nem csodaszer, de két alatt szemmel láthatólag sokat javított.

Clinique Chubby Stick Moisturizing Lip Colour Balm Hidratáló Rúzs

Clinique Chubby Stick Moisturizing Lip Colour Balm Hidratáló Rúzs
2015. április 26.

Chunkiest Chill, nagyon jó szín azoknak, akiknek jól áll a voros, de a rózsaszín nem!

Blanx Intensive Stain Removal

Blanx Intensive Stain Removal
2014. május 26.

Nagyon érzékenyek a fogaim, lefekvés elott használom, nem elképeszto, de érezhetoen segít.

Clinique Stay-Matte Sheer Pressed Powder

Clinique Stay-Matte Sheer Pressed Powder
2014. május 26.

Kombinált borom van, eléggé zsíros, a homlokom-orrom szornyen fénylik, igaz, hogy néha frissíteni kell, de kellemesen elvesz a csillogásból, ha csak konnyebb sminket is rakok fel egy picit oda-oda "taptyogok" az arcomra belole, szép egyenletes lesz a borom. Gondoltam, hogy egy jó púder nem lesz olcsó mulatság, de sok másikhoz képest (15-19 e) ennek még egészen baráti ára van, bár kíváncsi vagyok meddig tart. Nem fogok kísérletezni, biztosan újraveszem. (nagyon világos borre 02-es árnyalat)

Logona Éjszakai Krém Varázsmogyó Kivonattal

Logona Éjszakai Krém Varázsmogyó Kivonattal
2014. április 16.

Nagyon elégedett vagyok, kár, hogy sehol nem találtam nappalit, csak éjszakait. :(

Clinique Superdefense SPF 25 Age Defense Moisturizer

Clinique Superdefense SPF 25 Age Defense Moisturizer
2014. április 16.

A legkisebb kiszerelést vettem meg, nem rossz krém, de nem is érzem kiemelkedoen jónak, kellemes érzés, jó alap sminkhez, se nem tobb, se nem kevesebb.

Clinique High Impact Extreme Volume Szempillaspirál

Clinique High Impact Extreme Volume Szempillaspirál
2014. április 16.

Nagy reményekkel vettem meg, az a elején tetszett is, de mostanra tiszta csomós lett és gubancokkal tudom csak felvinni, pedig ugye ez lenne a szilikonkefe elonye... Elhasználom, de valószínuleg nem veszem újra, nálam most a Lancome lett a No. 1. spirálból.

Lancôme Hypnose Drama Szempillaspirál

Lancôme Hypnose Drama Szempillaspirál
2014. április 16.

Az eddigi legjobb spirálom. Sajnos, mivel lényegesen olcsóbban tudtam hozzájutni a Glamour-napokon a Müllerben (limitált kiadás, ilyen mintás) és nem volt vízálló változat, ezért a normál extra feketét vettem meg, de még így is jól bírja a könnyeket, nem nagyon csomósodik és szépen dúsít, természetes a hatás, de mégis szép keretet ad a szememnek.