pofi89

Regisztráció dátuma: 2012. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Hermès Jour d'Hermés

Hermès Jour d'Hermés
2014. április 8.

A Douglasban szagolgattam, nagyon tetszik, szerintem karácsonyra ezt kérem.... :)

Lancôme Absolu Voyage Blossom Edition Make-Up Palette

Lancôme Absolu Voyage Blossom Edition Make-Up Palette
2014. április 8.

Szép kivitel, praktikus méret és osszeállítás. Kellemes illat! Amint az ember elkezdi használni, picit koszolódik és akkor már nincs meg a "wow, vadiúj" érzés, de egyébként tényleg nagyon praktikus a mindennapokban, hogy a fél neszesszerem helyett ezt vihetem magammal akár csak igazítani a sminkemen vagy uzleti útra. Van ennél jobb is, de teljesen elégedett vagyok.

Hugo Boss Jour Pour Femme

Hugo Boss Jour Pour Femme
2014. április 8.

Reptéren vettem csomagban. Nem a legkedvencebb illatom, de visszafogott, egyszeru, elegáns, teljesen megfelelo. :)

Lancôme Trésor Midnight Rose

Lancôme Trésor Midnight Rose
2014. április 8.

Az uveg nagyon játékos, az illata édes, de nem émelyíto, vidám.

Urban Decay Naked 3 Palette

Urban Decay Naked 3 Palette
2014. április 8.

Nagyon jól osszeállított színek, a hétkoznapokban tokéletesen tudom használni, viszonylag jól pigmentált, picit porzik, de túlélem.

Dior Rouge Dior Nude Ajakrúzs

Dior Rouge Dior Nude Ajakrúzs
2014. április 8.

Egy rózsaszín árnyalatot vettem, nem nude-ot, de nagyon elégedett vagyok, szép szín, tartós és csókálló. :)

Guerlain Méteorites Púdergyöngyök

Guerlain Méteorites Púdergyöngyök
2014. április 8.

Nekem bejott, nagyon kellemes az illata, és elég sápadt az arcom, jól illik hozzá, ad egykis csillogást és szép finist.

Chanel Rouge Allure Velvet Rúzs

Chanel Rouge Allure Velvet Rúzs
2014. április 8.

Szép, tartós szín, elegáns kiadás (kulon dicséret a kippantintós dizájnnak), az elso Chanel rúzsom, de minden bizonnyal nem az utolsó, nagyon elégedett vagyok, megéri az árát.

Catrice Pure Shine Colour Lip Balm

Catrice Pure Shine Colour Lip Balm
2013. augusztus 19.

Én a Don´t Red It árnyalatot vettem meg, a csomagolás alapján féltem, hogy túl vad voros lesz, de kellemes, természetes, fényes a hatás, egész sokáig bírja, nem csodaszer, de elégedett vagyok és a színe is jó.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál