pofi89

Regisztráció dátuma: 2012. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dermacol Acneclear Moisturizing Gel-Cream

Dermacol Acneclear Moisturizing Gel-Cream
2012. augusztus 8.

Kb. 2 hete használom újabban (évekkel ezelott már elhasználtam néhány tubust az akkori tinédzserkori pattanásokra) az Yves Rocher-féle Sébospecific helyett, és messze a legjobb krémem eddig a Garnier Pure és a Sébo óta. Fontos kiemelni, hogy teafaolajos, amit nekem nagyon bevált más termékeknél is. Ha ezt a krémet használom, alapozó, korrektor, semmi nem kell, gyorsan beissza és nagyon jól mattít, csak órák után vagy eros izzadás esetén kezd el az orrom csillogni. A gyulladásokat is szépen segít levinni. MO-n nem kapható, de aki a szlovák határon jár, szaladjon be vmelyik drogériába, valószínuleg van belole, 6 euróba kerul.

Alterra Testradír Tőzegáfonya és Füge

Alterra Testradír Tőzegáfonya és Füge
2012. augusztus 3.

Amikor megvettem odavoltam érte, de az elso zuhany után már csak gyorsan elhasználtam, mert undorító volt. A szaga is édeskés és olyan, mintha lekvárt kennék magamra.... :S

Yamuna Gyöngyvirág Hidegen Sajtolt Szappan

Yamuna Gyöngyvirág Hidegen Sajtolt Szappan
2012. augusztus 3.

Anno citromfuveset szerettem volna venni, de ezt vettem le a polcról helyette és csak otthon vettem észre. Az´tán kipróbáltam, és mindamellett, hogy jó az lllata, a mákszemekkel tok jó borradír is! Nekem bejon

Alverde Testápoló Tej Fehér Teával és Jázminnal

Alverde Testápoló Tej Fehér Teával és Jázminnal
2012. július 29.

Az illata nagzon megtetszett, bár egyre inkább úgy érzem, hogy az osszes Alverde cuccnak van egy megegyezo alap illata, ettol fuggetlenul kellemes. Viszont nehezen szívódik be és semmi kulonos. Elhasználom, de újat nem veszek!

Superdrug Tea Tree & Peppermint Cleanser/Toner

Superdrug Tea Tree & Peppermint Cleanser/Toner
2012. július 29.

Olcsóbb alternatíva a Body Shop-os tonik helyett, fele annyiba kerul, ugyanaz a mennyiség és ez is szépen tisztít1

Essence Zselés Szemhéjtus

Essence Zselés Szemhéjtus
2012. július 28.

Nagyon tetszik! Az ecsettel még kicsit gyakorolni kell, de nagyon szép fekete vonalat húz, tetszik!

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2012. július 28.

Nem rossz, nem akartam egybol valamilyen drága szilikonfejes spirált venni, ezzel meg vagyok elégedbe.

Essence Forget it!

Essence Forget it!
2012. július 28.

A barna túl sotét, a zold viszont nálam jól funkcionált csúnya gyulladt piros pattanásokra.

Essence Sun Club Glamour to Go Szemhéjpúder-paletta

Essence Sun Club Glamour to Go Szemhéjpúder-paletta
2012. július 28.

Én a barna palettát vettem meg, ezek az árnyalatok kezdésnek pont megteszik, a mindennapokban jól használható, eléggé pigmentált szárazan is (pl. az aranybarna), eddig nem nagyon használtam még szemhéjpúdert, kezdésnek ez teljesen megfelel és nem is drága.

Superdrug Tea Tree Facial Wash

Superdrug Tea Tree Facial Wash
2012. július 28.

Teafaolajos, jól tisztít, tetszik az illata és nem is drága!