pofi89

Regisztráció dátuma: 2012. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Arcradír Barackmaggal

Yves Rocher Arcradír Barackmaggal
2012. július 24.

Egyetértek, az egyik legjobb cucc az Yves Rocher-tól. Nagyon kellemes az illata és jól radíroz, sok sem kell belole, elég egy pici az ujjhegyre, és konnyu lemosni.

Yves Rocher Jardins Du Monde Lavandin De Provence Tusfürdő

Yves Rocher Jardins Du Monde Lavandin De Provence Tusfürdő
2012. július 16.

Az én borom se szárítja, az illata pedig feldobja az ember napját. Igaz, nem nagy kiszerelés, de most a 2-t vesz 3-at kap akcióban ezen segíthetunk. :)

Nivea Apricot Creme Tusfürdő

Nivea Apricot Creme Tusfürdő
2012. július 11.

Illatos, puha, krémes. Szeretjuk. :)

Thefaceshop Volcanic Clay Mitesszer Eltávolító Lehúzható Maszk

Thefaceshop Volcanic Clay Mitesszer Eltávolító Lehúzható Maszk
2012. június 30.

Azt hittem majd nagy fájdalmak kozott megszabadít a kis fekete rohadékoktól az orromon, de semmi ilyen nem tortént,.Csodát nem várni, utána konnyebben kijottek kézileg, jó kis maszk, de ennyi.

The Body Shop Mango Body Mist

The Body Shop Mango Body Mist
2012. június 30.

Konnyed és jó gyumolcsos! :)))

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2012. június 30.

Nem egy nagy wasistdas, de egész jól fed, kicsit csillog, de túlélem, kár, hogy nincs ennél is világosabb, mert én személy szerint nagyon sápadt vagyok.... Várom, hogy kipróbáljam az olajmentes változatot és azóta beszereztem egy koreait is, csak még nem kerult kipróbálásra. Szerintem késobb sokkal jobbak lesznek a Garnier BB-krémek, de elsore ez sem rossz és hozzá kell tenni, hogy ilyen árért biztosan nem csodaszer, nem is kell tole túl sokat várni, a legtobben nem fognak 5-10+++ forintot kiadni egy luxus márkájú vagy ázsiai BB krémért.... Osszességében ez egy teljesen okés kis krém.

Clarins HydraQuench Cream

Clarins HydraQuench Cream
2012. június 30.

Anyukám tudna részletesebben nyilatkozni róla, de karácsonyra ajándékoztam neki, nagyon száraz az arcbore, de nem szereti a nehéz, zsíros krémeket és a fura szagokat sem, nagyon kényes az orra, ezt éjjelre használta végul, az illatát is szerette és azt mondta nagyon bevált, kellemes érzés volt, gyorsan beitta a bore.

Alverde Nedves Arctisztító Kendő Vadrózsa-kivonattal (régi)

Alverde Nedves Arctisztító Kendő Vadrózsa-kivonattal (régi)
2012. június 16.

Nem rossz, nagyon szeretem az illatát, az eros vízálló tussal és spirállal is egész jól elbánik, de sajnos eléggé csíp a szemem kornyékén :(

The Body Shop Seaweed Ionic Clay Mask

The Body Shop Seaweed Ionic Clay Mask
2012. június 16.

Nekem kicsi kiszerelésben volt, az arcomon annyira nem érzem, de az ujjaimnak tényleg tengeres bukéja van utána :D :D :D Amúgy nem igazán mattít egész nap, de a boromon segített, jó kis krém

Yamuna Mandulamag-Őrleményes Hidegen Sajtolt Szappan

Yamuna Mandulamag-Őrleményes Hidegen Sajtolt Szappan
2012. június 16.

Jó az illata, jól radíroz (nem eros, minden nap használom), utána kellemes érzés