PoisDeChiche

Regisztráció dátuma: 2024. január 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2024. január 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dior Forever Clean Foundation Matte 24H

Dior Forever Clean Foundation Matte 24H
2024. május 16.

Imádom, de meglepődtem, hogy sötétebb, mint a Backstage ugyanolyan árnyalata, legalábbis a w0 mindenképp. Nem hordhatatlanul, el fogom használni, de nekem a backstage a tökéletes match színben.

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask
2024. április 26.

Nekem úgy válik be a legjobban, ha felviszem az utasítások szerint, várok 5 percet, rákenek valami szilikonos balzsamot, várok azzal is 10-15 percet, lemosom, aztán folytatom a szokásos rutinomat.

Pem Delian So Simple Centella Arc- és Sminklemosó Olaj

Pem Delian So Simple Centella Arc- és Sminklemosó Olaj
2024. március 24.

Eddig az Elyn’s Lab Game Changert használtam, de ez annyiban jobb, hogy nincs az a jellegzetes olaj szaga, sokkal semlegesebb. Amúgy ugyanaz az első két összetevőjük, csak felcserélve, ez lehet az oka. Ha valakinek bevált az egyik, a másikat is szeretni fogja (szerintem).

Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter

Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter
2024. március 1.

Legjobb primer matt alapozók alá! Én a Dior backstage alá használom jelenleg. Érdemes megjegyezni, hogy a W0 árnyalatnál a flawless filter legvilágosabb árnyalata kicsit sötétebb, highlighternek nem tudnám használni. Egyébként megelőzi a száraz foltokat, tartósabbá teszi az egész alapot, ad egy egészséges belső fényt, imádom.

Fenty Beauty Killawatt Highlighter

Fenty Beauty Killawatt Highlighter
2024. március 1.

Első drágább highlighterem, hááát… Nem fogok hazudni, a Revolutionnél találtok jobbakat is, ha az a cél, hogy minél fényesebb, pigmentáltabb legyen. De ha visszafogott, mindennapi verziót kerestek, akkor a Lightning Dust/Fire Crystal árnyalat tuti ilyen. Sajnos az egyik nekem meg sem látszódik a dőrömön. Igazából teszi a dolgát a másik, csak valami extrábbra számítottam.

Catrice Super Glue Szemöldökformázó Gél

Catrice Super Glue Szemöldökformázó Gél
2024. március 1.

A szemöldökszálaim konkrétan lefelé nőnek, nagyon nehéz őket vízszintesben tartani. Na de ez a zselé megoldja! Eddig a Nyx brow gluet használtam, az sokkal sűrűbb és nem is szárad meg ilyen keményre. Használtam még a got2be spirálját, azzal meg az volt a bajom, hogy túl keményre száradt, nem tudtam mozgatni a szemöldökömet. Ez a Catrice ilyen best of both words! Száraz, rugalmas, láthatatlan, tart.

Etat Libre d'Orange Remarkable People

Etat Libre d'Orange Remarkable People
2024. január 28.

Amikor nőként először megéreztem egy férfin is a városban, kicsit meglepődtem, de szerintem mindkét nemen működik. Ismerőseim fahéjat vélnek felfedezni benne, ha ezt hordom.

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2024. január 28.

Ha valakin megérzem, muszáj utána fordulnom, annyira üde, virágos. Lassan el fog fogyni a 30ml-s üvegem, nem hiszem, hogy újra fogom venni, de biztos, hogy hiányozni fog néha.

Juliette Has A Gun Vanilla Vibes EDP

Juliette Has A Gun Vanilla Vibes EDP
2024. január 27.

Egy vanília, ami nem édes, nem gourmand. Nekem ez az otthon semmittevős, tanulós illatom, olyan tisztának érzem magam tőle.

Mugler Alien Goddess EDP

Mugler Alien Goddess EDP
2024. január 27.

Tervezem megvenni az utántöltőt, annyira nagyon bejött. Aki szereti a vaníliás, naptejes illatokat, imádni fogja! (Én a kókuszt nem érzem magamon.)