polynaranna

Regisztráció dátuma: 2015. október 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál
2019. július 3.

Update: Csak egy jó sminklemosó gélt kellett beszerezek, és már nincs is gondom a lemosással :) Továbbra is nagyon tartós, és látványos pillát tudok elérni vele. Megszerettem :) Nálam megérdemli az 5 csillagot!

Eleg eltero velemenyeket olvastam, de egy alkalommal meg is erre a spiralra esett a vasztasom. Sok festéket visz fel, de szepen szet tudtam valasztani a pillakat, dus, ivelt pillat eredmenyez. Nekem nem is a felkenéssel volt bajom, hanem utana egyszerűen alig bírom lemosni. Tiszta fekete lett a szemem alatt. Vízálló sminkre is hasznalható micellás vizzel próbálkoztam, (amit megjegyeznék, hogy eddig minden szempillaspirált szépen leszedett nekem) de ezt valahogy nagyon nem akarta. Tökéletesen nem is tudtam leszedni, másnap is láttam a szempillámon a "maradványait", de már annyira pirosra dörzsöltem a szemem, hogy nem akartam tovább kínozni a bőröm :'D Cserébe nagyon tartós és nem potyog, de az előbbi miatt valahogy nem szívesen nyúlok hozzá. Lehet be fogok szerezni egy erősebb sminklemosót, hogy úgy elhasználjam, de újravenni nem fogom :/

Nivea Micellair Rózsavizes Micellás Arclemosó Gél

Nivea Micellair Rózsavizes Micellás Arclemosó Gél
2019. július 3.

Én imádom! Úgy szoktam használni, hogy először bevizezem az arcom, majd ezután egy borsónyi géllel átmosom, átdörzsölöm. A szempillaspirál az, amit kicsit nehezebb lemosni, de ha 2x átmegyek rajta, akkor azt is gyönyörűen lehozza. Utána átmegyek még esetleg micellás vízzel az arcomon, de erre már sokszor nincs is szükség. Nekem nagyon bevált :)

Alverde Frosted Berries Málnás Testvaj

Alverde Frosted Berries Málnás Testvaj
2019. január 28.

Elotte nem hasznaltam testvajat, elsore nagyon suru volt az allaga es azt hittem nem tudom jol elkenni a boromon, de meglepoen nagyon hamar beszivodik, tetszik masnapra az eredmeny. Azt hiszem tobbfele testvajat is kifogok probalni ezutan ettol a markatol:) Ja Isteni illatuk van, szedres a legfincsibb :D

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2019. január 26.

Ha egy rétegben, ha két rétegben viszem fel, akkor sem bír ki fél napnál többet. Szép színek, de ár érték arányban sem mondanám jónak. Ilyen alacsony árkategóriában is próbáltam már jobbat. Igazából időpocsékolás ezzel kikenni a körmöm, mert másnapra még rondább így a látvány, mintha ki se kentem volna őket.

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
2019. január 26.

Sok ideig szálas műszempillám volt, utána alig volt szempillám, nagyon gyengék és vékonyak voltak. Ezért 2 terméket is beszereztem, az egyik ez a koffein szérum volt, a másik a Balea szérum. Együtt használtam őket, ill néha ricinus olajjal is kenegettem. Viszonylag hamar megerősödtek, és vissza kaptam az "eredeti szempilláimat". Drasztikus hatást nem vártam, de amilyen céllal és használtam elégedett vagyok :)

Lush American Cream Hajkondicionáló

Lush American Cream Hajkondicionáló
2019. január 25.

Jó az illlata, de én miután megmostam, egyáltalán nem éreztem a hajamon. Nagyon dús, hullámos.száraz hajammal nem tett csodát, de meglepően sokáig elég volt a kis kiszerelés. Elhasználtam, de újra venni sajnos nem fogom.

Maybelline The Falsies Push Up Angel Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Push Up Angel Szempillaspirál
2019. január 25.

Update: Ha nem sietek a sminkkel, akkor ehhez a spirálhoz nyúlók. Igazából nagyon szépen lehet építeni, úgyhogy nem fogom ezért lepontozni. :) . Az alsó pillákra meg kifejezetten imádom. Ezzel a legkönnyebb oda férni, úgy hogy nem kenem össze magam :'D NEm potyog le, tartós, viszont nem kell pirosra dörzsöljem a szemem, micellás vízzel szépen le tudom mosni.

Itteni velemenyek alapjan vettem meg. Nem csalodtam, szepen ivelt pillakat eredmenyez, de nem olyan egyszeru a hasznalata. Tobbszor att kell rajta menjek, alig vesz fel festéket, mig mas spirallal sokkal hamarabb eltudom érni a kivant hatast. Nem győzött meg sajnos. :/ 4 csillag

Lancôme La Nuit Tresor

Lancôme La Nuit Tresor
2019. január 25.

Update:Rájöttem, hogy nagyon sokat fújtam magamra, és annyira hivalkodó, tömény volt hozzám az illat, már már fullaszó is volt számomra, hogy ezért nem kedveltem. Na már most nagyon megszerettem, es abszolút kedvencem lett. Egy fújás bőven elég belőle, így is érzem nap végén magamon ill. pár nap után is érzem a ruháimon,ha megszagolom és így nagyon finom illata van.(Előtte nem volt ilyen drága parfümön, így ki kellett tapasztaljam) de így már mindenképpen megérdemli az 5 csillagot.

Karácsonyra kaptam. Nem gyozott meg az illata, viszont a csomagolaert oda vagyok :D

Hair Clinic Hajerősítő Kapszula

Hair Clinic Hajerősítő Kapszula
2019. január 15.

Masfel honapja szedem, eloszor nagyon megvoltam elegedve, latvanyosan csokkentette a hajhullasomat, nagyon megorultem neki. Viszont most egy hete kb. ujra elkezdett jobban hullani a hajam. (lehet betegseg miatt) mert kozben megfaztam es ennek is betudhato. Ettol fuggetlenul vegig csinalom a kurat, remenykedem meg benne.

Love Beauty and Planet Tusfürdő Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Tusfürdő Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2019. január 15.

Nagyon konnyed, nagyon kremes, nem szarit, tetszik a pumpas kialakitas. Szuper termek, 5csillag