pono

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2018. február 19.

Atlagos.. jo szinei vannak es nem csillog, ez pozitivum de hasznaltam mar tartosabbat ennel.

L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5 Sica-Krém

L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5 Sica-Krém
2018. február 19.

Szerintem is nagyon jo ez a termekcsalad, bar tele van minden kakival, dehat ezek a hatasosak.. En ahhoz szoktam tartani magam, hogy ami a borombe beszivodik, az legyen tiszta, de amit pl.lemosok rogton vagy hajamra teszek (ami ugye mar egy ''halott'' szovet onnantol, hogy kinott ), az nem olyan fontos. Ezen kivul meg egy Alterra olajat szoktam hasznalni, de az inkabb hajmosas elott-utan hatasos, ezt pedig barmikor szaraz hajra teszem, hogy kezelhetobb legyen. Az en hajam borzaszto szaraz, kicsit sprod is, ugyhogy ezeket rogton beissza. Jo az illata, bar sajnos nem marad meg, es nem tul suru, folyosabb krem. Nekem bejott, semmivel sem rosszabb, mint a tobbi drogerias hajapolo.

Lepontoztam.. kellemes elsore, de nagyon hamar elillan a hatasa es az illata is. Nem sok mindent csinal, legalabb az illata kellemes.

Zara Bright Fruits

Zara Bright Fruits
2018. február 16.

Kulonleges illat, eloszor gyumolcsos es friss, utana edesebb. Szerintem az arahoz kepest jo, baja hogy nem a legtartosabb.

Freedom Makeup Pro Highlight Highlighter

Freedom Makeup Pro Highlight Highlighter
2018. február 16.

Szuper termek, en az Ambient arnyalatot hasznalom. Szerintem a highlighternek ennel tobb fenyt es csillogast nem szabad adnia, nem diszkogombok akarunk lenni. Ujjal probalva vannak benne nagyon apro csillamok, de arcon en nem latom. Nagyon szep visszafogott fenye van, nekem az ecsetem is rogton felvette (szintetikus) es konnyen kezelheto volt. Arertekben is szuper, sokaig eleg, en nagyon elegedett vagyok vele.

Alterra Hajolaj

Alterra Hajolaj
2017. október 8.

Szerintem is jo ez az olaj, en szaraz hajra szoktam hasznalni (tovekre termeszetesen nem). Illata nekem nem tetszik, de nem izgat kulonosebben. Ket pumpalast szoktam tenni a vallamnal kicsit hosszabb hajamra, ami nagyon szaraz, sprod es sok is van belole. Nekem szarazon beszivja par ora alatt, szoktam siman hasznalni es hajmosas elott is, akkor tobbet teszek pakolasszeruen es utana kimosom. Nedves hajra nem latom sok ertelmet. Valoban kiados, ezert is valo szaraz es sprod hajra, mint ahogy minden olaj... sosem ertem, amikor vekonyszalu/zsirosodo hajuak olajat hasznalnak es panaszkodnak, hogy nehez : ) Persze, hogy az, mert a szaraz hajra csak az hasznal. Szoval szerintem teszi a dolgat, natur es nem is draga. Nekem a pumpaval sem volt gondom.

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid
2017. május 17.

Nagyon jo kis hamlaszto. Jo aron, jo oszetetellel, engem az illata sem zavar. En adobozt nem dobtam ki mondjuk, abba ugy erzem mindig vissza kell tennem hogy ne kapjon fenyt allandoan. Hetente 2szer 3szor szoktam hasznalni, de van hogy kihagyok egy-egy periodust, mert sajnos problemas a borom, most pl ekcema jott ki az arcomon es utana sebek, igy persze nem hasznaltam. De amikor nincs ilyen aktiv valami az arcomon, akkor latom hogy a porusaimat reggelre szepen oszehuzza, es kicsit fenyesebb lesz a borom. En nem szoktam mast rakenni ha ezt hasznalom, de egyebkent is eleg minimal az arcapolasi rutinom, olajos lemoso, tonik es egy tiszta szerum vagy krem, de ha ezt teszem fel akkor utobbiakat mar nem. Az allaga is tok jo szerintem, se nem tul folyekony, se nem tul suru, en a kezemmel teszem fel mindig. Allitolag a koreai skincare a non plus ultra, nekem ez az elso tapasztalatom, eddig jo a kapcsolatunk : )

Essence Matt Matt Matt Rúzs

Essence Matt Matt Matt Rúzs
2017. május 10.

Biztos hogy fogok meg belole venni, merr ugyanolyan jo, mint a Rimmel kate moss matt ruzsa, ami nekem eddig a legjobb volt, csak abbol nem sok arnyalat jott be igazan. Most olyat kerestem, amit minden napra tudok hasznalni, es tenyleg de tenyleg nem latszik hogy viselek valamit. 02es arnyalat nekem egy az egyben ilyen, nagyon jo szine van. Nude egy nagyon kicsi rozsas beutessel, de epp nem annyi, higy rozsaszinnek latsszon, termeszetellenes legyen. Nekem a mattsaga nem annyira szempont, csak tartossag miatt szoktam mattot venni, de szerintem nem mutat tul egeszsegesen ezert mindig teszek ala-fole ajakbalzsamot, es igy abszolut nem szarit. Szepen kopik, ez mondjuk nude arnyalat, mast meg nem probaltam. Az osszetetele sem veszes, az ara pedig csoda ahhoz kepest, hogy mindent tud amit kell neki. Biztos fogok meg venni belole : )

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2017. május 6.

Nagyon szeretem, pedig nekem eleg problemas a borom. A pattanasoktol az ekcemaig valami mindig tortenik vele, de ettol nem lett baja. Korabban egy masik valtozatot hasznaltam, de azt nem talaltam mar, helyette vettem, de bizonyos szempontbol jobb is. Nem fenyesedik rajtam, bar nekem inkabb kombinalt a borom, es valamennyire nyugtat is, szalicilsavat tudom hogy szereti a borom, jo kis osszetevo. Plusz pont a fenyvedoert, szerintem nagyon fontos kortol fuggetlenul, es az uborkaillatat is nagyon szeretem : ) Latom sokaknak a szinbel van bajuk, nekem mondjuk kicsit sotetebb a borom, olivas tonusu, erre tokeletes.

The Body Shop Olívás Tusfürdő

The Body Shop Olívás Tusfürdő
2017. március 10.

A kedvenc illatom a Body Shoptol, es fokent a tusfurdo. Nagyon frissito, de nem 'vizes' illat, hanem olyan fuves, novenyes telt illat. Intenzivebbek is ezek mint az atlag tusfurdo, boron es a levegoben is sokaig erzodik. Parom is szereti, pluszpont hogy mindkettonknek jo. Raadasul a felevente kaphato 750 ml kiszereles a pumpa miatt es mert gazdasagos, honapokig eleg.

La Roche-Posay Cicaplast

La Roche-Posay Cicaplast
2017. március 8.

Nagyon szuper hatekony krem, erzekeny problemas borre jo foleg, es/vagy valamilyen problemas idoszakban. En leggyakrabban arra szoktam hasznalni ha 'fellangol' kicsit az arcom, vagy meginkabb amikor fel akarom gyorsitani a pattanasok, irritacio utan maradt hegek gyogyulasat, ami nalam sajnos nagyon el szokott huzodni. Ha teszek este egy kicsit a problemas teruletre (egesz arcra nem szoktam, mert rettento zsiros, meg az en szaraz boromre is), akkor masnap reggelre lenyugszik a bor, elindul a hamosodas. Szoval szerintem jo krem es mivel nagin keves is eleg belole, gazdasagos is