pont

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dermaflora Natural 0% Sampon Aloe Verával

Dermaflora Natural 0% Sampon Aloe Verával
2020. április 3.

annyira gyengéd és kíméletes, hogy konkrétan 2 alapos mosás után is zsíros maradt a hajtövem. mehhh

Yves Rocher Hydra Végétal Intenzív Hidratáló Arcpakolás

Yves Rocher Hydra Végétal Intenzív Hidratáló Arcpakolás
2020. március 10.

fhuu még ezer éve vettem meg és egy-két használat után valahogy hagytam is a dolgot, mert nem igazán jött be ez a letörölgetés meg ragacsos volt meg úgy egyálatlán, nem volt semmi extra.
aztán most egy pár hete valamiért újra elővettem és rájöttem, hogy egyáltalán nem is rossz. szépen hidratál, bár továbbra is kicsit ragacsosnak érzem, ezért csak este használom sima éjszakai krémként, nem törölgetem, hanem annyit kenek, amennyit a bőröm beszív. nem okoz pattanásokat, nem irritál, jó kis hidratáló, amikor az ember bőre kivan, bár továbbra sem érzem 'extrának', de mivel árban sem vészes, megadom neki az 5 csillagot, mert tulajdonképpen gond nincs vele, bár újravenni szerintem nem fogom.

Kiehl's Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash

Kiehl's Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash
2020. március 10.

az árán kívül én csak jót tudok róla mondani. megfelelően tisztít (mondjuk én 2. lépésként használom sminkelmosó balzsam után, de szerintem azt ne is várja el tőle senki, hogy direktbe a full sminket leszedje), nem szárít, nem irritál. én foreoval szoktam használni és elég jó kis habot képez, de szerencsére nincs utána az a csikorgós feszülős érzés, hogy lehozza még a bőröd tetejét is, tök puha lesz utána az arcom. illata, állaga, kiszerelése is kellemes, bár tény, hogy olcsóban is lehet jó lemosókat kapni, de egyszerűen szeretem használni, jobban mint bármelyik lemosót.
az ára húzós, de mindenki döntse el, hogy megéri-e neki, én részemről inkább lemondok egy-két fancy túlárazott kávéról pl és mondjuk erre költöm azt a pénzt (+ viszonylag kisebb mennyiség is elég belőle, szóval kitart egy darabig).

Rimmel Brow Pro Micro Filling Pen

Rimmel Brow Pro Micro Filling Pen
2020. március 5.

ígéretesnek tűnt, de sajnos élesben egyáltalán nem működik. az üzletben a teszterrel húztam 2 kis csíkot a kézfejemre, akkor tök jónak tűnt, tényleg szép vékony vonalat lehet vele alkotni, jól fogott, nem kenődött.
mostanában szeretem természetesebbre csinálni a szemöldököm és az elképzelés az volt, hogy ezzel majd szépen tudom imitálni a kis szálacskákat, ahol szükséges. de valójában az arc/szemöldök bőrét egyáltalán nem fogja be,nem olyan, mint a kézfejen tesztelve, hiába húzom, a vékony vonal totál esélytelen, örülök, ha valami barnás kitöltést oda tudok vele maszatolni - amire amúgy az 1000 ft-os sima szemöldökceruza is tökéletesen alkalmas lenne.
nem tudom, hogy csak én voltam szerencsétlen és fogtam ki egy leharcolt darabot (utolsót hoztam el, a drogériában mindenféle csomagolás nélkül kallódtak és tudjuk, hogy egyesek nem ismerek a teszter fogalmát és bárminek nekiesnek) vagy TÉNYLEG ennyire rossz. ehhez képest pedig nagyon erősen túl van árazva.

Kneipp Bársonyos Mandulaolajos Bőrradír

Kneipp Bársonyos Mandulaolajos Bőrradír
2020. március 4.

fhu, hát ez tényleg szuper! illata, állaga kellemes, szerintem a közepesnél picit intenzívebben radíroz, de pont az ilyet szeretem. a bőröm utána nagyon-nagyon selymes és puha lett, de nem éreztem túl soknak vagy ragacsosnak, olajosnak. viszont arra figyelni kell, hogy a kád nagyon csúszós marad utána, szóval óvatosan!

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál
2020. február 28.

az átlagos és a nemrossz kategória között van valahol, én szeretem, ha egy spirál ennél látványosabb hatást nyújt. viszont napközben már fekete maszattá válik a szemem alatt, számomra így nem sokat ér..

"A festék így annyi rétegben vihető fel, amennyiben csak szeretnénk, sőt napközben gond nélkül újraigazítható." - ez viszont nagyon béna reklámszöveg, jajj

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő
2020. február 12.

ez az illat tipikusan az, amit valaki vagy utál vagy imád. én utóbbi vagyok, nem titkoltan emiatt vettem meg, bár amúgy értem, hogy miért nem tetszik másoknak, kicsit tényleg mű, de néha szeretem az ilyet. engem nem szárított, nem irritált, bár csak nagyon ritkán nyúlok érte. amúgy semmi extra, egy átlagos tusfürdő, bár valamiért tényleg van egy kis gagyi hatása, nem tudom megmondani, pontosan miért, talán a csomagolás meg a tusfürdő kinézetének összhatása teszi.. egynek jó, de ha elfogy, nem fog különösebben hiányozni.

L'Occitane Verbena Kézgél

L'Occitane Verbena Kézgél
2020. február 12.

ez egy kézGÉL és pont olyan is, amilyennek az ember egy kézgélt elképzel. könnyű, vizesebb, nem túl sűrű állagú, nem ragacsos, számomra túl tömény, műcitrusos illatú gél, ami felkenés után tényleg kicsit hűvös érzetet hagy. hidratáló hatása közepes, tehát olyan kenegetem és nyárra egynek oké kategória, ahhoz képest viszont baromi sokba kerül. ennyiért sokkal jobb cuccokat lehet kapni.

Kneipp Badekristalle Zartberührt

Kneipp Badekristalle Zartberührt
2020. február 12.

az avokádós változat óriási kedvencem az illata miatt, de ezt is nagyon szeretem. tényleg olajos, de szerencsére nem abból a nehéz, ragacsos fajtából, amitől megfullad a bőr, egyszerűen csak tök jól hidratál és puha bőrt hagy maga után. az illata édesékesebb, púderesebb, de nem túl tömény vagy mű, olyan igazi kellemes komfortillat számomra, amit bármikor szívesen szaglászok. nem tudok semmibe belekötni, ez egy nagyon jó kis termék.

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2020. február 7.

rendesen hidratál, kb a legjobb hatását tekintve. cserébe kicsit nehéz állaga van és sokakat zavar a mentolos íz/illat is, mondjuk nekem egyikkel sincs bajom, de megértem, ha másoknál ezek miatt nem lesz kedvenc.