Poppy5

Regisztráció dátuma: 2015. július 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Max Factor Creme Puff Pirosító

Max Factor Creme Puff Pirosító
2016. április 9.

Az alluring pinkért mentem a drogériába (you tube-os swatch-ok miatt) glamouros napokon, végül a seductive pink mellett döntöttem, mert megriadtam a sok csillám miatt! Lehet nem kellett volna. Mindenesetre egy könnyű kis friss üde arcszínt lehet vele elérni, amit elég könnyű túladagolni, akkor már lázas állapot lesz belőle. Van a l'orealnak is hasonló színű arpirosítója már, azzal nehezebb túllőni, szóval csak óvatosan! Annyira nem estem hanyatt tőle! A Milani vagy a Mac pirosítói jobban bejönnek!

L'Oreal Color Infallible Szemhéjpúder

L'Oreal Color Infallible Szemhéjpúder
2016. április 9.

Még mindig tart a leárazás, kár érte, én is ráraboltam az utolsó darabokra! Tényleg szuper termék, iszonyatosan intenzív, jól satírozható, tartós alappal, de anélkül is! Hétköznapra és alkalomra is szuper sminkeket lehet vele csinálni! Ha a leárazott 1200 Ft-ot vesszük nem ár érte!! 6 árnyalat boldog tulajdonosa vagyok! Ha még találtok belőle ne gondolkodjatok, vegyétek!!

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10
2016. április 9.

Zsírosodásra hajlamos a bőröm, viszont az orromnál szokott száraz lenni. Mióta reggelente egy enyhébb arcradírozással indítom a napom (Nivea clean deaper) és a hidratálást elhagyom (csak lefekvéskor rituálé már) ez az alapozó is jobban szuperál. Nagyon pici elég belől, a legvilágosabb színből 1n1, amibe már így tavasszal, csempészek az Ideal Matte Fresco árnyalatából egy negyed annyit és úgy tökéletes nekem. Előtte a L'oreal Infallible pro matte vanilla árnyalatát használtam az egy picit sötétebb is, és foltos is voltam, nem úgy ennél, itt tökéletes, de a púderezést itt sem úszom meg, legalább 1x a nap folyamán kell rá. Az arcpirosítás is sokkal tartósabb vele, ott sem mászkál el. Alkalomra Mac Fix+ a végén.

L'Oreal Paris Infallible 24-H Matte Matt Alapozó

L'Oreal Paris Infallible 24-H Matte Matt Alapozó
2016. április 9.

Ki kellett tapasztalnom ezt a kis csodát, mert zsírosodásra hajlamos a bőröm, viszont az orromnál szokott száraz lenni. Mióta reggelente egy enyhébb arcradírozással indítom a napom (Nivea clean deaper) és a hidratálást elhagyom (csak lefekvéskor rituálé már) ez az alapozó is jobban szuperál. Nagyon kevés kell belőle, én a Coastal Scents (Sigma F80 hasonmás) ecsettel oszlatom el. Púdert csak pár óra múlva teszek a T-vonalba, kb. kétszer a nap folyamán, kicsit tényleg foltosodik, de nem vészes. A színt is sikerült elsőre eltalálnom 11 vanilla. Utazáshoz tökéletes, praktikus, higiénikus csomagolása miatt! Újra lett vásárolva, de most elraktam, mert az Estee Lauder Double Wear alapzozót kezdtem el használni, ami bámulatos és nem foltosodik!!! Jó az ára sem ennyi!:)) Ha nem hasonlítom össze a két terméket, akkor 5 csillag, de mivel tudom milyen egy 5 csillagos készítmény, ezért adok ennek ennyit:

Cargo Vintage Escape Eyeshadow Palette

Cargo Vintage Escape Eyeshadow Palette
2016. április 9.

Már egy ideje használom, nem sűrűn veszem elő, mert elég sok palettám van, de amikor igen, akkor mindig ámulok-bámulok az eredményen! Primerrel tartós, pigmentált, jól satírozható, variálható színek, hétköznapra tökéletes választás. Ehhez sem lehet drogériában hozzájutni, de Sleek minőség, vagy talán egy kicsit jobb is! Hozzáteszem én csak ezt az egy palettát ismerem!

Paese Sexapil Ajakrúzs

Paese Sexapil Ajakrúzs
2015. szeptember 19.

Nekem a 17-es nude szín és a 36-os korall szín van meg! Makeup plázából rendeltem, nehéz kitalálni a kép alapján a valódi színét, szóval elég nagy lutri! Viszont mindkét szín nagyon szép, az állaga nagyon krémes, bár matt árnyalatot vettem, mégis van egy kis fénye, de nem szájfény jellegű. Tartós, sokáig fenn marad! Vannak Mac rúzsaim, de ár-érték arányban veri!! Az illata is nagyon kellemes, minőségi érzés viselni! Nekem kifejezetten tetszik a tartó is, nem gagyi, jól záródik!

Missha Professional Eye Shadow Brush #5

Missha Professional Eye Shadow Brush #5
2015. szeptember 12.

Nagyon kis puha, hasonló mint a Sigma e55-ösöm, csak kisebb ,ellenben még puhább is! Ár-érték arányba kiváló. Iparfumeria.hu oldalról lett rendelve! Nem tudom mennyire lesz tartós, csak 1 hete használom!

I Heart Makeup Szemhéjpúder és Szemöldök Paletta

I Heart Makeup Szemhéjpúder és Szemöldök Paletta
2015. szeptember 12.

Igazi utazó paletta, vagy táskában hurcolászós, nagyon praktikus a doboza, bár elég kicsi. A színek gyönyörűek, tartósak, intenzívek! De nincs highlighter benne, legalábbis én nem találtam igazán annak! :) Én alappal használom, a szemöldököt nagyon jól lehet formázni vele. Pici a tégely, hamar fogy az utolsó szín a szemöldökre. :) Az ára 2190, szerintem picit sok.

MakeUp Revolution Iconic Pro 2 Paletta

MakeUp Revolution Iconic Pro 2 Paletta
2015. szeptember 12.

Pink Panda oldalról lett rendelve. Egy drágább drogériás szemhéjpúder áráért, itt én 16-ot kaptam nem akármilyen kiszerelésben! Szuper, intenzív, jól építhető, tartós színek, az ecsete is nagyon jól használható, de elmondanám, hogy egy jobb féle Pl. Sigma ecsettel minőségibb végeredményt kapunk főleg az összesatírozás terén! Örülök, hogy a birtokomban van ez és Pro 1-es is, amiről u.ezt tudom elmondani! :)

MakeUp Revolution Iconic Pro 1 Szemhéjpúder Paletta

MakeUp Revolution Iconic Pro 1 Szemhéjpúder Paletta
2015. szeptember 12.

Pink Panda oldalról lett rendelve. Egy drágább drogériás szemhéjpúder áráért, itt én 16-ot kaptam nem akármilyen kiszerelésben! Szuper, intenzív, jól építhető, tartós színek, az ecsete is nagyon jól használható, de elmondanám, hogy egy jobb féle Pl. Sigma ecsettel minőségibb végeredményt kapunk főleg az összesatírozás terén! Örülök, hogy a birtokomban van ez és Pro 2-es is, amiről u.ezt tudom elmondani! :)