porcelanpipi

Regisztráció dátuma: 2015. február 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Labello Soft Rosé Ajakápoló

Labello Soft Rosé Ajakápoló
2016. április 8.

UPDATE: Hosszútávon szárított nagyon... teljesen kicserepesedett tőle a szám, még rosszabb mint volt..:(

Én az epres labello után vettem vigasztalásul mivel azt utáltam... hozta a tipikus labello illatot amit szeretek.. és jól hidratál :)

Avon Black Suede Touch

Avon Black Suede Touch
2016. március 30.

Na ez az a férfi parfüm ami belevésődött az emlékezetembe, annyira tetszett. Ha pasi lennék tuti ezzel fújnám magam :D Úgyhogy be is szerzek egyet a páromnak ajiba :) Szerintem nem az a nagyon " férfiállatos " illat, tényleg az a gyengédebb romantikusabb srácoknak való..

Avon Mesmerize Black for Her Kölni

Avon Mesmerize Black for Her Kölni
2016. március 30.

Imádom.. olyan igazi egzotikus " Brazilos " illat :D Tartósságra nem a legjobb, de én nem várok sokat az avon termékektől..

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém
2016. március 30.

Rengeteg, úgyhogy nagyon lassan fogy el. Az illata nemrossz, puha, selymes lesz tőle a hajam, én egy órát rajta szoktam hagyni, törölközőbe csavarva. Nagyon alaposan ki kell öblíteni mert ragacsos lesz a haj tőle. Ár-érték arányban jó kis termék. Vagy ezt vagy pedig a Serical Latte hajpakolást szoktam venni, szerintem ugyanaz a kettő..

The Body Shop Epres EDT

The Body Shop Epres EDT
2016. március 30.

Csomagban kaptam, testvajjal, ajakápolóval és tusfürdővel.. a többi termék nem nyűgözött le az átható mű eperillatukkal, de ez kivétel volt. Kellemes tavaszias illat, nem túl tartós de nem is vártam mást. Elfog fogyni, de ha nem kaptam volna ajándékba magamtól biztos nem vettem volna meg.

For Your Beauty Vaddisznósörte Hajkefe

For Your Beauty Vaddisznósörte Hajkefe
2016. február 13.

Nagyonjó választás volt! nem szenvedés többé a fésülködés, csak ugy suhan rajta a hajam :)

Playboy Play It Wild for Her

Playboy Play It Wild for Her
2015. december 30.

Nem rajongok a playboy parfümökért, de ez az egy megfogott.. nagyon finom illata van bár a tartóssága tényleg nem az igazi, de azért elfújkálja az ember és az üvege is jól néz ki.. :)

Libero Nedves Törlőkendő

Libero Nedves Törlőkendő
2015. december 30.

Szerintem is pont annyira nedves amennyire kell. Nagyon jó az illata és tök jó puha. Akciósan, quattropackban vettem, és ezentúl venni is fogom :)

Labello Fruity Shine Strawberry Ajakápoló SPF10

Labello Fruity Shine Strawberry Ajakápoló SPF10
2015. december 22.

Számomra rettentő rossz mű illata van... fúj nem bírom használni, mert rosszul vagyok tőle...

Tesco Loves Baby Rendkívül Puha, Illatosított Törlőkendő

Tesco Loves Baby Rendkívül Puha, Illatosított Törlőkendő
2015. december 11.

Sminklemosáshoz vettem, szerintem elég jó kis termék.. puha, kellően nedves, olcsó és sok van benne. Illata pedig tipikus babapopsitörlőkendős :D