PotterAlexa

Regisztráció dátuma: 2019. május 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. május 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Chanel Hydra Beauty Créme Hydration Protection Radiance

Chanel Hydra Beauty Créme Hydration Protection Radiance
2021. október 2.

Nekem is teljesen a szívemhez nőtt! Imádom az illatát, engem nem zavar …sőt… az állaga is tökéletes. Vizes-krémesnek mondanám. Nekem egyáltalán nem száraz a bőröm, mégis könynen beszívódik, pihe puha bőr hagyva maga után!

Ziaja Kókuszos Krémtusfürdő

Ziaja Kókuszos Krémtusfürdő
2021. augusztus 16.

Most rámjött a kókuszmánia, így be kellett szerezzek egy kókuszos tusfürdő, erre esett a választásom, és nagyon tetszik. Finom krémes, jó illatú, nem szárít. Tulajdonképpen mást nem várok el egy tusfürdőtől :D

Chanel Les Beiges Healthy Glow Bronzing Cream

Chanel Les Beiges Healthy Glow Bronzing Cream
2021. augusztus 16.

10/10 imàdom ! Egyetlen hibája, hogy nekem kis szöszök ragadnak a termékbe, pedig az ecsetem zoevas, tehat nem egy rossz ecset , és 3naponta kb ki szoktam mosni is, és nem vettem észre h hulláma, csak olyan furcsa a termék felső rétege … na mindegy igazából ez nem von le :D

Jo Malone English Pear & Freesia

Jo Malone English Pear & Freesia
2021. augusztus 16.

Úristen új kedvenc illat! Parfümmániás vagyok tulajdonképpen imádom az illatokat, simán meg tudják változtatni a kedvem, dolgokhot való hozzáállásom stb… minden illatban “más énem dominál””, magabiztos nő, szexi feleség, stb, gondolom értitek mire gondolok:D nekem ez az illat életkedvet ad az amugy szürke hétköznapokban, közben magamat szépnek érzem tőle, és magabiztosnak. Nem mondanam csábító illatnak, szerintem sok férfinek “öregesnek” tűnhet az illata, de kit érdekel, arra van 1000 másik illat. Mostanában ez a kedvencem , és hétköznapokra használom leginkább. Tartós illat, szerintem megéri az árát, és nagyon különleges, nem tucat illat (hogy valami használhatót is mondjak a termékről :D )

The Body Shop Vanilla Pumpkin Testvaj (régi)

The Body Shop Vanilla Pumpkin Testvaj (régi)
2021. március 19.

Én nagyon sok illatot szeretek, de kevés van, ami hosszútávon szerelem marad. Ez olyan! Imádom mikor ezzel kenem be magam, és onnan tudom, hogy szeretem nagyon, hogy zavar, hogy ha holnap akarnék venni belőle egy újat, nem tudnék... ősszel ha ismét lesz, tuti újraveszem!!
Az illatán túl a texturája, hidratálása is kiváló, ára se vészes, jár az 5*

Charlotte Tilbury Charlotte's Magic Cream SPF15

Charlotte Tilbury Charlotte's Magic Cream SPF15
2020. szeptember 19.

Féltem picit tőle, mivel többen írták itt, hogy kipattogott a bőrük használat után. Én ezt szerencsére nem tapasztaltam egyelőre. Nekem nagyon tetszik az állaga, és amit csinál a bőrömmel. Elötte az omorovicza krémjeit használtam, de kiváncsi voltam rá, és váltottam erre. Nekem alapvetően zsírosodásra hajlamos a bőrön, noha nem az az igazi zsíros kategoria, inkabb a normálnál picit olajosabbnak mondanám. Keveset szoktam feltenni belőle, mert ha gazdagon használom, hajlamos zsíros érzetet kelteni az arcomon. Szerintem nagyon jól hidratál+ a száraz foltotkkal tökéletesen elbánik, nekem a glowy hatás is tetszik, amit ad.
Sajnos olyan hidratálót egyelőre nem találtam, ami teljesen meggátolja az olajképződést, de nem mattit le teljesen/nem szárít .... most tetszik, jobban mint az omoroviczatól bármelyik nappali krém

Estée Lauder Pure Color Envy Lip Repair Potion

Estée Lauder Pure Color Envy Lip Repair Potion
2020. szeptember 16.

Kis mintában kaptam egy vásárlásomhoz. Nagyon tetszik nekem. Szép fényt ad az ajkaknak, kiválóan táplál. Nekem nincs tőle nehéz érzetem, kellemes.
Biztos megveszem belőle a nagy kiszerelést

Estée Lauder Nutritious Radiant Vitality 2-in-1 Foam Cleanser

Estée Lauder Nutritious Radiant Vitality 2-in-1 Foam Cleanser
2020. szeptember 16.

Életem legjobb lemosója, pedig elég Sok félét használtam drágább kategóriákból is..
Igaz még csak 3napja használom, de engem meggyőzött annyira, hogy azonnal rendeltem még egyet tartalékba :D
Egy krémes texturájú termék, ami felhabzik víz hatására, de nem tulságosan.
Az illata nekem nagyon nagyon tetszik, nőies ,tipikus krém illat.
Az arc használata után már már csikorgóan tiszta, DE semmi húzódós, száraz érzetet nem hagy maga után, csupán egy pihe-puha bőrt!
Én eddig imádom, ha változna, megírom

Artdeco Kajal Liner Szemceruza

Artdeco Kajal Liner Szemceruza
2020. augusztus 16.

Nekem a fekete van meg, és nagyon nem tetszik ez a szemceruza. Vizvonalra vettem, de nagyon nehezen fog, tobbszor át kell huzzam vele, hogy valami szín látszódjon. Egyáltalan nem pigmentált, karcol, a tartossága is elég gyenge.

Pixi Retinol Tonic

Pixi Retinol Tonic
2020. augusztus 7.

Kb. 3 hónap használat után írok véleményt. Amit érzek, hogy használata után selymesebbnek érzem a bőröm, de egyébként nagy csodát nem kell várni tőle. Szerintem ebben a formulában/koncentrációban a retinol hatása nem érvényesül annyira mint egy ilyesmi arckrémben, de szeretem használni. Nem hiszem, hogy újraveszem, de mivel viszonylag olcsó, ezért nem bántam meg.