Pötty

Regisztráció dátuma: 2015. január 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Fa Brazilian Vibes Amazonia Spirit Golyós Dezodor

Fa Brazilian Vibes Amazonia Spirit Golyós Dezodor
2019. július 9.

Update: sajnos énis észrevettem, hogy kellemetlenebb illatom lesz a tartós használata mellett, mint amikor reggel elfelejtem bekenni magam :( pedig annyira tetszik az illata

Egy hete használom, de eddig jól működik.
Tetszik az illata, ami nálam nem tart ki a nap végéig, de nem is okoz kellemetlen illatokat.
Eddig mindig stiftes dezodorokat használtam, de azok a nyáron hajlamosak csomósodni, ezért kerestem valami mást.
Láttam, hogy alumíniummentes és akció is volt, egyelőre nem bántam meg a választást.

Sundance Sonnenspray SPF30

Sundance Sonnenspray SPF30
2019. július 7.

Nem vagyok leégős típus, úgyhogy nem akartam vacakolni a naptejvalasztással, mondom jó lesz egy saját márkás is. Sajnos itthon néztem az összetevőket, miután megcsapott az erős alkohol szag kifújáskor, nekem ez nagyon nem jön be. egyébként a hatása biztos jó, mert nem égtem le, de mint mondtam egyébként sem jellemző. az illata felkenéskor jó, (miután az alkohol elillant) de egy idő után répára emlékeztet :D

Ben & Anna Pink Grapefruit Dezodor

Ben & Anna Pink Grapefruit Dezodor
2019. június 24.

Nekem sajnos nem jött be, pedig nagyon akartam szeretni (főleg ennyi pénzért)
Alapból nem okoz nagy gondot az izzadás, de ettől a nap végére kellemetlen illatom lett és a ruhám ujját is jól megfogta.
Melegebb időben jól kenhető, de egyébként meg morzsolódik, úgyhogy nem túl praktikus.
Sajnos a szép összetevőlista ellenére nálam nem hozta a várt hatást.

Dove Powder Soft 48H Izzadásgátló Stift

Dove Powder Soft 48H Izzadásgátló Stift
2019. június 20.

Több éves használat után sajnos elbucsuzunk egymástól. Nagyon szerettem az illatát, jo volt a hatása is, azonban az utóbbi időben mar észrevettem, hogy nem olyan hatékony és délre mar elmúlik a friss illat, amin az ismételt használat sem segít. Váltottam egy másik dezodorra, majd újra visszatértem, hátha, de sajnos nem lett jobb. Lehet, hogy megszokta a bőrőm. Csak egy csillagot vonok le, mert hosszu ideig nagyon jól teljesített.

Isana Acetonmentes Körömlakklemosó

Isana Acetonmentes Körömlakklemosó
2019. április 22.

Szerintem nagyon jó, sokkal hatásosabb mint a zöld volt. Egy vattával simán le tudom mosni az erősebb színeket is.

Manna Natúr Sampon Száraz, Normál Hajra

Manna Natúr Sampon Száraz, Normál Hajra
2019. március 27.

Göndör hajamra vettem, amit rendszeresen vasalok. Eddig kétszer használtam és úgy tűnik, hogy beválik.
Hajmosáskor talán kicsit több kell belőle a folyós állag miatt, hogy jó habos legyen, de a második mosásnál már megfelelő. Tiszta érzésem van tőle, nem érzem, hogy ránehezedne a hajamra, könnyű kimosni. Balzsamot muszáj használni hozzá, mert magában, vizesen sprőd érzetet nyújt. Én a Fructis macadamiás hajpakolással használom. Nagyon szépen göndörödik hajam tőle, de ha kivasalom, akkor is a helyzethez képest szép fényes és nem göndörödik vissza egy éjszaka alatt.

The Body Shop Super Volume Szempillaspirál

The Body Shop Super Volume Szempillaspirál
2019. március 24.

Ez nagyon rossz! Nem jó a kefe, nem lehet szépen felvinni vele a festéket, mindig valahogy túl sok sikerül. Nehezen szárad és összetapaszt, a pislogással is összekenem vele a szemhéjam. Pénzkidobás volt.

Love Beauty and Planet Sampon Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Sampon Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2019. március 21.

Bár nem festett a hajam, az illata miatt végül ezt választottam. Nem vagyok teljesen elégedett, mert sajnos kicsit szálkásabbnak tűnik a használatától a hajam. Erősen hullámos, amit vasalva hordok és ettől kicsit szárazabbnak tűnik, mint más (szilikonos) samponoktól. Érzésre viszont jó puha és mintha kevésbé zsírosodna. A Garnier Macadamias pakolással használom.
Nem vonok le pontot, mert lehet, hogy én nem választottam a hajamnak legmegfelelőbbet :)

The Body Shop Japán Matcha Tea Védelmező Arcmaszk

The Body Shop Japán Matcha Tea Védelmező Arcmaszk
2019. március 10.

Nagyon tetszett, mert tényleg friss érzetet ad és jól tisztít. Felkenés után kicsit csíp és bizserget, de ez szépen elmúlik. Ami miatt viszont megválnék tőle, hogy észrevettem, hogy a használat után másnap piros foltok jelennek meg az arcomon :( Így maradok a rizses változatnál, az még nem okozott csalódást.

Oral-B Pro Expert Clinic Line Fogselyem

Oral-B Pro Expert Clinic Line Fogselyem
2018. december 29.

Nagyon jó! Nem szakad, nem vág és jó az íze is. Kipróbáltam a kerek fehér dobozosat is, de a nyomába se ér ennek.