Powderpuff Girl
Regisztráció dátuma: 2014. május 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Powderpuff Girl
Regisztráció dátuma: 2014. május 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Douglas 12H Alapozó

Douglas 12H Alapozó
2017. december 21.

Felvitel után tetszett a végeredmény, szép, egyenletes lett (02 So beige) árnyalat, a fedése is elég jó volt. De! Nagyon hamar kifényesedett, nagyon maszatolódott, a nap végére alig vártam, hogy lemossam, mert nagyon nem volt jó érzés a viselése. Lehet, hogy normál bőrre beválik, de zsíros/kombináltra nem ajánlom.

Ari by Ariana Grande

Ari by Ariana Grande
2017. december 21.

Frissen mosott vattacukor. Szeretem. Főleg a hideg téli napokon, vastag meleg kötött pulcsikkal, nap végéig kitartó illattal.

Treacle Moon Those Lemonade Days Kézkrém

Treacle Moon Those Lemonade Days Kézkrém
2017. december 21.

Táskába bepakolós, aranyos és kellemes illatú termék. Gazdagnak egyáltalán nem mondanám, inkább folyós az állaga, mint krémes. Egynek elmegy, de a Treacle moon True shea love testápolóját használom a kezemre is. Ez bár nagyon sűrű, de jobban felszívódik.

Olivia Szappan Körömvirág Kivonattal

Olivia Szappan Körömvirág Kivonattal
2017. december 21.

Kézmosáshoz vettem, mert a munkahelyemen lévő folyékony szappan nagyon szárítja a bőrt. Télen ráadásul a kézhátam szétreped és nincs az a kézkrém ami rendbe tenné. A megoldásom erre az lett, hogy a munkahelyemen és otthon is lecseréltem kézmosót szappanra, este lefekvés előtt, pedig egy kis argánolajjal dörzsölöm be a száraz részeket, és erre kenek rá krémet (Treaclemoon true shea love). Meglepően jól bevált ez a taktika, mert három hete semmi baja a kézbőrömnek.

Sephora Rose Mask

Sephora Rose Mask
2017. december 21.

Még senki nem véleményezte? Lányok, ha Sephorában jártok próbáljátok ki, mert szuper. Kellemes rózsaillata van, nyugtatja és feltölti a bőrt. A szövetfátyol elég puha, jól át van itatva folyadékkal, én kétszer használom.

Essence Pure Skin Purifying Face Strips

Essence Pure Skin Purifying Face Strips
2017. december 21.

Mintha láttam volna valamit a lehúzott orrtapaszon...ja, mégse (professzionálisan fürdés után, felpuhított bőrön, kitágult pórusokkal, nedvesen használtam). Sehol semmi. Vicces kis pénzkidobás.

Daytox Clay Mask

Daytox Clay Mask
2017. december 21.

Amikor úgy igazából szarul néz ki a bőröm, mert zsíros, mérges pattanások ütnek ki rajta, nagyon jól esik használni. Úgy érzem, hogy tisztítja és nyugtatja, mindezt úgy, hogy nem szárítja szanaszét (bár sajnálom, hogy az alkohol a negyedik helyen szerepel az összevetőknél).

e.l.f. Shimmering Facial Whip

e.l.f. Shimmering Facial Whip
2017. december 21.

Az ezüst árnyalatot rendeltem meg, még szerencse, hogy alacsony az ára. Számomra elég macerás használni, mert egyáltalán nem terül szépen az arcon, foltos lesz és természetellenes. Nagyon fel kell rázni, hogy egyenletes legyen a folyadék, de még így is elég folyékony az állaga. Ez most nem jött be.

FC CC Ceutical CC Krém Zsíros Bőrre

FC CC Ceutical CC Krém Zsíros Bőrre
2017. december 21.

Az illatát nem szerettem. A fedése szép volt és egyenletesen lehetett felvinni, elkenni. Az üveges, nyomkodós kiszerelés megőrjített, jó párszor a szívroham jött rám, amikor a csempe kövén csattant. A színe csak lebarnult állapotomban passzolt az arcomhoz (ez nálam évente max egy hónapot jelent), ezen kívül eléggé sárgásra oxidálódott. Nem fogom újravásárolni.

Essence Make Me Brow Szemöldökzselé

Essence Make Me Brow Szemöldökzselé
2017. december 21.

Update. Közben megvettem a sötétebbik árnyalatot is. Azt nem értem, hogy egy ilyen szuper kis termékből miért nincs több szín választék ?! De elkezdtem a világosat amolyan szemöldök highligherként használni, és ha egy kicsit sötét lett a szemöldökceruza színe, akkor szuperül tompít a színén. A sötéttel is ez a helyzet, csak fordítva, ha egy nagyon kevés, világos árnyalatú ceruzát használok, de azért definiáltabb szemöldökre vágyok, akkor áthúzom vele. Ezzel a módszerrel szuperül működik nálam mindkét verzió.

A Benefit Gimme brow drogériás verziójának tartják, úgyhogy kíváncsi lettem és megvettem. Sajnos nehezen választottam a két árnyalat között, sötétszőke a hajam színe, így végül a világosabbikra esett a választásom, de ez meg túl világosnak bizonyult. Tényleg szépen fixálja a szemöldököt, ahogy írtam a színválasztás nem sikerült jól, így annyira nem észrevehető rajtam. A keféje kisebb, mint egy szempillaspirálé, így precízen lehet vele dolgozni. Én egy kicsit le szoktam húzni a felesleges terméket és úgy használom, így semmi maszat és összetapadás nem lesz. Látszik, hogy vannak benne kis szálak, azt nem tapasztaltam, hogy a foltokat ez kitöltötte volna. Kíváncsi vagyok, hogy a sötétebb verziója hogy szuperál...