powderwoman

Regisztráció dátuma: 2015. június 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. június 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém
2017. november 26.

Nagyon hasonlít a tokajis nappali változatra. Azzal szemben ez egy vaskosabb, nehezebb krém. Zsíros bőrömnek estére tökéletes, a benne lévő olajok és a sheavaj megfelelő hidratálást nyújtanak, olajos szérumot nem is igényel a bőröm az esti rutinnál. Az illata továbbra is tetszik :)

Balea Sweet Mango Tuchmaske

Balea Sweet Mango Tuchmaske
2017. november 25.

Cuki csomagolás, szép összetevők, semmi alkohol. Hatása jó volt, kellemesen hidratált és használat után sem volt olajos a bőröm. A maszk mérete nekem pont jó volt, bár ahogy elpárologott az esszencia, úgy kezdett eltávolodni az arcomtól a maszk. Akciósan jutottam hozzá, teljes áron nem venném még.

My Hsin-Ni Hyaluron és Kék Alga Hidratáló Double Lifting Maszk

My Hsin-Ni Hyaluron és Kék Alga Hidratáló Double Lifting Maszk
2017. november 5.

Nagyon szkeptikusan álltam hozzá, Rossmann-ban csak bedobtam a kosárba, és arra sem figyeltem fel, hogy taiwani fátyolmaszkról van szó. Nagyon meglepődtem a hatásán: ultra sima és feszes volt a bőröm miután levettem a maszkot. Külön tetszett, hogy nyakrésze is van, így dupla volt a push up hatás. Újra fogom venni!

La Roche-Posay Effaclar K(+) Bőrkiegyenlítő Arckrém Zsíros, Mitesszeres Bőrre

La Roche-Posay Effaclar K(+) Bőrkiegyenlítő Arckrém Zsíros, Mitesszeres Bőrre
2017. november 5.

Itteni vélemények alapján én abba a csoportba tartozom, akiknél bevált ez a LRP krém. Pattanásos, mitteszeres bőrömet jó pár évvel ezelett ez a krém, a Duo+ és a habzó géllemosó hozta rendbe. Most valahogy újravettem és ezt jobban szeretem mint a Duo+ verziót. Nálam a bőrfényesedés 4-5 óra múlva jelentkezik, minimális szinten. Nálam ez a legjobb sminkalap-hidratáló krém. Egyetlen negatívumom van: 30 ml és hamar elfogy, így csak akciósan szoktam újravenni. Ezért csak 4 csillag. Csodát ne várjatok, nem kimondottan pattanások eltűntetésére vagy intenzív hidratálásra van kitalálva, hanem mikrohámlasztásra és minimális hidratálásra enyhe mattító hatással. :)

PomPom Levendula Virágvizes Zselé

PomPom Levendula Virágvizes Zselé
2017. november 5.

Bár nem vagyok egy levendulakedvelő, első virágvízes zselének ezt rendeltem meg. Zsíros bőrömnek alapozási rutinban vagy melegebb időben tökéletes hidratáló, szívesen használom. Estére a zselé után pár csepp arcszérumot viszek még fel és reggelre nagyon szép, puha arcbőrrel kelek. Szívből ajánlom zsírosabb/érzékeny bőrüeknek!

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2017. november 5.

Rózsaszínes-pinkes Sweety árnyalatot használom. Minőség előtt le a kalappal, ceruza is nagyon jó, a folyékony rúzs szépen pigmentált, nagyon tartós, ahhoz képest, hogy 2000 Ft alatt nehéz egy jó matt rúzst is találni, nemhogy rúzst plusz szájceruzát egyszerre! Szárítani nyílván szárít. Ezt Nuxe ajakbalzsammal + ujjal, ütögetős mozdulatokkal való felvitellel tudtam kiküszöbölni.

Balea Vital Pigmentfolt Elleni Koncentrátum

Balea Vital Pigmentfolt Elleni Koncentrátum
2017. november 5.

Napfény okozta barnás foltok és szeplők halványítására vettem, mivel jókat írtatok róla. Megérte! A barnás foltokat nálam eltűntette, orromon lévő szeplők pedig halványabbak. Olcsó és jó termék praktikus flakonban. Egyedül talán az illata volt nekem sok, valami semlegesebbre számítottam, de ez már csak szőrszálhasogatás.

Mizon Egg White Bubble Cleanser

Mizon Egg White Bubble Cleanser
2017. november 5.

Lehet, hogy csak én képzelem be, de kis piros "göbök" jelennek meg a homlokomon és az orcámon, ha napi rendszerességgel használom. Ha szüneteltetem, eltűnnek. Pórusokat tényleg összehúzza, tisztítani tisztít, pumpás adagolás is tetszik, de valahogy nem szívesen nyúlok felé, szemkörnyéken nem is mertem kipróbálni. Nem fog elfogyni :(

Ava Hyaluronsav Bőrhidratáló Ampulla

Ava Hyaluronsav Bőrhidratáló Ampulla
2017. november 5.

Kollagénes verziója nagyon tetszett, ebben viszont csalódtam, mert hidratálni minimálisan hidratált, más krémekkel nem volt jóban, viszont kicsit kipirosította az arcom reggelre (általában este használtam). Elhasználtam, de nem újravevős. Mivel nem egy drága termékről van szó, és lehet hogy másnál használ is, így csak 2 csillagot vonok le.

Pompom Neroli Bőrmegújító Arckrém

Pompom Neroli Bőrmegújító Arckrém
2017. november 5.

Nagyon örülök, hogy a márka arc- és szemkrémekkel is jelentkezett :) Szép kis pumpás dobozból nagyszerűen lehet adagolni a sárgás, gazdag arckrémet. Könnyen beszívódott, nem irritált, pici illata van csak. Zsírosabb bőröm is szereti, csak a homlokom fénylett nap végén (de nincs az a krém ami ezt ki tudná küszöbölni). Nálam még sminkalapnak is bevált olajmentes alapozóhoz. Ahogy egyre inkább közeleg a tél, úgy fogja egyre jobban igényelni a bőröm ezt a táplálóbb krémet.