pozsy

Regisztráció dátuma: 2013. december 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. december 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Erbolario Ombra Di tiGlio Hársfavirág Illatú Parfüm

L'Erbolario Ombra Di tiGlio Hársfavirág Illatú Parfüm
2016. december 24.

Mivel hársfaillat imádó vagyok, nagyon örültem ennek a parfümnek, nagyon jó az illata, főleg ha már egy kicsit leszáradt, azt hiszem megtaláltam AZ illatot. :)
A hozzá csomagolt tusfürdő/testápololó/sampon mintáknak meg külön örültem. :)

Oriflame Eclat Femme EDT

Oriflame Eclat Femme EDT
2015. december 19.

Én most kaptam ajándékba ezt a parfümöt, első kifújáskor annyira nem fogott meg, de ha már egy kicsit ülepedett az illat a bőrömön, egész kellemessé válik az illat, tetszik, még a végén megszeretem. :)

Balea Seelenzart Testápoló Olaj

Balea Seelenzart Testápoló Olaj
2015. december 14.

Ma vettem egy ilyet, ki is próbáltam egy hosszú hajmosós-radírozós zuhany után. Nekem tetszik, jó az illata, és olajhoz képest egéz hamar beszívódik. Én mondjuk estére ajánlanám, egy sietős reggeli zuhany és készülődéshez kevésbé illik.

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2015. május 24.

Már több, mint egy hónapja használom és azt hiszem használni is fogom egy darabig, mert nagyon bevált. Alapvetően problémás a bőröm, bár már sokat javult a helyzet, ezzel a lemosóval most úgy vagyok menstruáció előtt, hogy nincs semmi csúnyaság az arcomon, pedig azért egy-egy gyulladt pattanás elő szokott jönni. Nekem utána húzódik a bőröm, szárít, de egy hidratáló krémmel ez orvosolható. :)

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs
2015. május 15.

01-es dögös vörösben vettem meg és imádom nagyon, tartós, egyenletesen kopik és nekem az illata is tetszik.

Balea Bodybutter Nuss

Balea Bodybutter Nuss
2015. április 19.

Tegnap vettem ilyet a dm-ben, igazából csak egy szempillaspirált akartam venni, de elcsábultam erre. Nagyon cuki a doboza, és az illata valami mennyei. Ma ki is próbáltam zuhanyzás után és nagyon tetszik, érezhetően hidratál, de nagyon hamar beszívódik, nem marad tőle az ember ragacsos.

Terra Naturi Kamilla és Hamamelisz Bőrnyugtató Arckrém Érzékeny Bőrre

Terra Naturi Kamilla és Hamamelisz  Bőrnyugtató Arckrém Érzékeny Bőrre
2014. június 2.

Már pár használat után is nagyság rendekkel szebb a bőröm, ugyan tényleg hagy egy réteget az arcon, de mivel éjszakára használom, ez nem zavar.

Epistick Arcepiláló

Epistick Arcepiláló
2014. május 24.

Én innét rendeltem: http://www.aliexpress.com/item/New-arrive-New-Facial-Hair-Epicare-Epilator-Epistick-Remover-Stick-wholesale/1370019472.html
1,20 euróért, tehát ilyen kicsit több, mint 300 forintért,majdnem egy hónap volt mire ideért, de ingyenes kiszállítással Kínából ne várjuk, hogy itt lesz egy hét alatt. Két napja használom, először nagyon fájt, de hozzá lehet szokni, könnyű ráérezni a technikájára és hatékonyabbnak és főként gyorsabbnak tartom, mint mondjuk szemöldökcsipesszel szedegetni a szőrszálakat az arcunkról, persze a szemöldök kivételével, hiszen ott érdemesebb precízebben dolgozni.

aussie 3 Minute Miracle Reconstructor Mélykondícionáló Balzsam

aussie 3 Minute Miracle Reconstructor Mélykondícionáló Balzsam
2014. április 11.

Vettem egy kis kiszerelést, hátha, és így első használat után azt kell mondanom, váóó, nagyon puha és fényes hajat csinált, kifésüléssel sincs gond és nekem nagyon tetszik az illata is.

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)
2014. április 10.

Már nagyon piszkálta a fantáziámat ez a pakolás, így aztán tegnap Tescos nagybevásárlás keretében ez is a kosárba került, ma ki is próbáltam. Nekem nagyon bejön az illata, igaz, ahogyan többen is írták előttem nehéz kinyomni a tubusból, mivel elég sűrű a cucc, miután megszáradt lemostam, ami nem volt olyan nagyon nehéz, például a HH Neem arcpakoláshoz képest gyerekjáték, így első használat után nem tett olyan nagy csodát, de nekem már az illata miatt is megérte, aztán ha rendszeres használat mellett javít a bőrőmön akkor 5 csillag lesz, így csak 4.