Ppet

Regisztráció dátuma: 2017. június 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. június 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Helia-D Intenzív Hidratáló Kézkrém Avokádó Olajjal

Helia-D Intenzív Hidratáló Kézkrém Avokádó Olajjal
2019. január 11.

Nem tudom lehet-e elrontani kézkrémet. Mindenesetre ez teszi a dolgát. Baba mellett szeretem ha hamar felszivodnak a krémek rajtam, ha bármi történik tudjak nyúlni :D ennek kellemes, visszafogott illata van, a macskák is hagyjak hogy használata után simogassam őket. Keveset elég belőle egy használatra áldozni, jó érzést hagy maga után, selymes a borom és ez így tökéletes :)

trend IT UP Expert Szemhéjfesték Alapozó

trend IT UP Expert Szemhéjfesték Alapozó
2019. január 7.

Első alapozó a szememre. Nem tudom miért nem jutott előbb eszembe korrektort használni a festék alá, mindegy. Nem volt draga. Itteni kommentek alapján úgy voltam vele, hogy jó befektetés. Első pillanattól kezdve olyan kemény, Csomós, csillog is, hogy használhatatlan. 2-3 alkalma volt, hogy bizonyítson. De felvinni rá a festéket igazi kihívás, szint nem emel ki, csak megbontja az egész felületet. Nagy vacak az egész :(

Biola Bio Mandulás Peeling és Maszk

Biola Bio Mandulás Peeling és Maszk
2019. január 7.

Eddigi hámlasztóim nem voltak komoly termékek, úgy voltam vele, hogy ez majd megmutatja hogyan is kell ellátni funkcióját. Örülök, hogy maszk is, hiszen így lehet “ritkábban” (eddig mindegyik hámlasztóra 2-3, sőt! Napi rutin is volt írva). Valóban meglepődtem a zöld színen, életemben nem hittem volna hogy ezeknek lehet ZÖLD színe. Az illata sem az, amit szeretnek 15 percnél tovább eltűrni. De engem annyira kárpótol a hatása. Olyan tiszta lett a borom. Két napja simogatom az arcom, mert jó! Darabos? Igen. Nekem eddig minden hamlasztom darabos volt. Összehuz, szarit? Kismértékben, de szerintem ez mindegyik hasonló termékkel így van. Én élveztem, annyira nem horribilis ez az ár érte. Orulok, hogy a KM megmutatta, milyen egy igényes termek! El is dobok minden mű krémet lassan a fiókomból.

Veet Easywax Elektromos Gyantázó Készlet

Veet Easywax Elektromos Gyantázó Készlet
2018. szeptember 26.

Lehet velem van a gond, de rengeteg szőrt hagy maga után. A rozsaszin gyanta talán jobb mint a másik, de nagyon sokszor kell atmennem vele a lábamon, és utána meg csipesszel bibelodok. Így, hogy sokszor használom egy területre, kb 2-3 alkalomra elég a patron. Ráadásul ennyi tepkedestol a borom is kikeszul... nekem a hideggyanta ugyanettol a márkától sokkal többet ért. A gép jó, a kendő jó, szerintem a gyanta vacak. Nagylelkűen 2 csillag

NYX Glitter Primer

NYX Glitter Primer
2018. július 6.

A hozzávaló glitterrel használtam. Bevallom, este nem mostam le a sminkem, ezért mondhatom: nem csak egy egész estés ugrabugralasnak áll ellen, de még parnaba fújt fejjel alvásnak is! Nagyon szépen lehet rá epiteni. Azelőtt nem csináltam ilyet, nekem egy ruzsecset beragasztozasa hozta meg a megfelelő technikát! Azzal nem lehet tulcsuszni, minden részletet szépen ki tudtam dolgozni.
Miután szemhelyon flottul ment, kipróbáltam ajkakra is. Jó, nyilván szárított, nem lepődtem meg, korsobol ittam egész délután/este, meg ettem is és azt is nagyon jól bírta. Alig pár darab hija volt az eredeti kompozicionak. Ha nincs szárítás (hátha még lehetne oldani) akkor többször használnám szájra is. Nagyon jó termék!

NYX Face&Body Glitter

NYX Face&Body Glitter
2018. július 6.

06-os "árnyalat" (?) Azt hiszem, ami van a polcon. Bulis estére/fesztiválra vettem. elég hideg színű, úgyhogy szépen magára vonta a figyelmet, nagyon jó színek vannak benne kombinálva, ami sokat számít. Tetszik a tartó kialakítása is, az ember nem jár úgy, mint a nagylyuku sotartoval... :D

Avon Mark Krém Állagú Korrektor

Avon Mark Krém Állagú Korrektor
2018. május 20.

Nagyon ritkán használom borhibak eltüntetésére, arra is nagyszerű, de egyébként en a szemoldokom szoktam vele kiemelni. A megfelelő ecsettel minden maszatolast eltuntet, ha nem precízen szedtem ki a szálakat, azok is lathatatlanok lesznek. Olyan szep világosan megmarad sokaig a szine, hogy erre a célra is abszolút tökéletes! A kiszerelese is olyan jo, es oké, hogy krémes, de MILYEN krémes! Jo érzés belepiszmogni az ecsettel, eldolgozni is egyszerű, hogy ne legyenek a sminknek élei. Nem hiszem, hogy szeretnek helyette mast találni.

Balea Duschgel Schoko Love

Balea Duschgel Schoko Love
2018. május 20.

Egyszerűen annyira magára vonja az ember figyelmet ez a jo kis csomagolás... hihetetlen édes. Az illata inkabb csokipuding volt számomra, terhesen hasznaltam, veszélyes jatek mert a fürdős élmény utan egyből megkivantam a csokit!
Nagyon jo, erős illat, nem nagyon tartós, es csakúgy mint a marshmallow párja, ez is táplálja a borom. Annyira remelem, hogy legközelebb találok ilyet a dm-ben, mert o lenne az első tusi, akihez ragaszkodom

Balea Duschgel Marshmallow

Balea Duschgel Marshmallow
2018. május 20.

Nincs valami intenzív illata, konkrétan alig erzem mikor fürdok :( nem vagyok a tusfurdo illata maradjon sokaig a bőrömön felfogás híve, kenek magamra igy is elég illatot, de azert ezt a magam szórakoztatására sokaig szagolgattam volna napközben :D
Viszont valóban tápláló, ennél a nagyon vizkoves viznel ami nálunk van se szaritja a borom, ami valójában fontosabb, mint az illatanyag.

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Purify & Mattify Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Purify & Mattify Treatment Mask
2018. április 24.

Nem vittem túlzásba a használatát, heti rendszerességgel, neha az is elfelejtődött. Sima a borom a használata utan, de a feketével összehasonlítva érdekes, jobban húz, nehezebb eldolgozni is. Olyan, mintha ez a krem testesebb lenne. Az illata jo, nem zavaró, de azon kívül, hogy selymes a borom, a miteszerekkel csodát nem tesz, egyszerűen az igazán zsirosabb részt szep simava teszi.
Sajnos nem nekem való ez miatt, ettol fuggetlenul elbasznalom, csak nem ott, ahol valóban problémás a borom. Hagyom, hogy a homlokomat es arcomat matton tartsa hetente egyszer.