ppetru

Regisztráció dátuma: 2015. október 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

RIVAL loves me HD-Gels On The Go körömlakk

RIVAL loves me HD-Gels On The Go körömlakk
2021. április 10.

Most használtam először és nagyon meg vagyok vele elégedve.
A lábkörmeimen használtam és két rétegben kentem föl. Egy rétegben is intenzív a színe, viszont nem olyan jó a fedése számomra egy rétegben. Tényleg gyorsan szárad és szerintem sok drágább lakktól is jobban teljesít. A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, de a lábamon egyébként is sokáig szokott tartani fedőlakkal szinte bármi a téli időszakban is, amikor a zoknik, zárt cipők jobban gyötrik. :)
Ja, a 03 prima ballerina árnyalat van meg, nagyon büszke vagyok magamra, hogy sikerült eltalálni a számomra tökéletes árnyalatot. A minimálisan rózsaszínes-porcelános nude-ot. Már csak egy sellőport kellene beszereznem és ettől jobb nem is lehetne. Ez az a szín, amit sosem tudok megunni.
Venni fogok ebből a márkából valami élénkebb színt is nyárra, remélem, az is ilyen jó vásár lesz. :)
Egy viszonylag béna lakkozó sikerélményét olvashattátok :)

L'Oreal Paris Miss Manga Punky Szempillaspirál

L'Oreal Paris Miss Manga Punky Szempillaspirál
2016. március 8.

Én 4,5 csillagot adnék rá, mert szinte tökéletesen elégedett vagyok vele. Általában akkor tudom szépen elválasztani a szempilláimat több réteg után is, ha már kicsit kiszáradnak a spirálok, viszont ezzel szinte az első alkalomtól tökéletesen lehet formázni, mert nem az a vizes állagú, hanem sűrűbb a festék. Nagyon szép fekete és így ezzel semmi gond nincs. Viszont nekem nem olyan tartós: a nap végére már megjelennek lepotyogott darabocskák az arcomon és ez azért még az olcsóbb spirálokra sem nagyon jellemző. A nap végén könnyű lemosni, nekem elég zuhanyzásnál az arcomra folyatni a vizet és igazából már le is lehetne törölni, mert egyből fölázik - talán ezért is potyog le a nap vége felé.
Azért a potyogást leszámítva nekem nagyon bevált, és egye fene, megkapja az 5-öt, mert ez az eddigi legjobb spirálom! :))))))))))))))

L'Oréal Nude Magique BB Krém

L'Oréal Nude Magique BB Krém
2016. február 1.

Nekem a medium árnyalat van meg és nagyon szeretem. Most fedeztem fel igazán - pedig már megvan pár hónapja -, hogy milyen könnyen, kézzel el lehet dolgozni és annyira természetes hatást ad, és tényleg igazodik a bőröm színéhez. Rögtön, ahogy felkenem, picit narancsosabb-barnásabb a színe, de egy pici idő múlva megváltozik és egységes bőrszínt ad. Nincs sok bőrhibám, a szemem alatti lilás részt rendbe hozza - persze nem teljesen fed, mint mondjuk alapozó+korrektor, viszont az orromnál lévő piros foltjaimat azért nem takarja el teljesen, dehát ez végülis egy BB krém, nem alapozó, szóval nekem nagyon tetszik. Tök mókásak a pici bogyókák is benne, ettől még különlegesebb az egész. Nekem jelenleg a legfontosabb az, hogy a reggeli szűk napirendembe ez pont belefér, nem kell ecsettel vagy szivaccsal szenvedni, kézzel teljesen tökéletesen eldolgozható és talán így jobban is szétpukkannak a pigmentgombócok. Én csak ajánlani tudom :P

Wildschwein Gumiágyas Vaddisznósörte Hajkefe

Wildschwein Gumiágyas Vaddisznósörte Hajkefe
2015. november 2.

Még azt hiszem, a Müllerben vettem, de annyira nem jött be, hogy sajnálom még most is az érte adott 2-3000 Ft-ot, pedig már igen rég vettem! A gubancokat semennyire sem fésüli ki, sőt inkább csak még jobban begubancosítja a hajamat, mert a pici gubikból csak még nagyobbakat varázsol ez az ügyes fésű. Kitisztítani lehetetlen, próbáltam minden félével, talán a leghatásosabb egy sűrű fogú pici fésű, ami a szöszök 1/3-ád szedi csak ki.
Viszont érdekesség, hogy ha bevizezed, érezheted az igazi vaddisznó szagocskáját :D Ezt egyetlen másik fésű sem tudja szerintem... :P
Szóval szerintem ez egy ócskaság :/

Palmolive Naturals Ultra Moisturization Tusfürdő

Palmolive Naturals Ultra Moisturization Tusfürdő
2015. október 30.

Ennek olyan fincsusz az illata, hogy muszáj néha-néha újravennem. A dove-osakat azért jobban szeretem, de ez is szupi. Talán gyorsabban fogy, mint a dove, de azért árban sem teljesen egy kategóriában mozognak.
Ja és az illata az Anyukámra emlékeztet, szóval azért is kellemes élmény számomra, mert így olyan ápoltnak, tisztának és illatfelhőben úszónak érzem magam, mint amilyen ő szokott lenni ^^

Avon Senses Oriental Sanctuary Hidratáló Tusfürdő

Avon Senses Oriental Sanctuary Hidratáló Tusfürdő
2015. október 30.

A katalógusban a hármasból valamelyiknek volt illatozható oldala, így az tetszett és meg is vettem mind a hármat a nagyon okos fejecskémmel. Ezt próbáltam még csak ki a háromból, nem is tudom mi lesz a másik kettő sorsa, merthogy én ettől viszkettem!! Pedig elég jó a bőröm, nem szokott ilyen problémám lenni, és hát nem is tudom mit mondjak. Avonos tusfürdőt soha többé... :/
De nekem az illata egyébként elment, és tény, hogy sokkal gyorsabban fogyott el, mint amiket eddig használtam (dove, nivea, fa, palmolive)

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló
2015. október 30.

Nekem ez valahogy nem jött be. Az adagolója és a sok olaj benne keltette fel a figyelmemet, aztán az illatát is lecsekkoltam és muszáj volt megvennem. Nekem nehezen szívódott be és aztán az illatát is már soknak éreztem és megfájdult tőle a fejem, szóval odaadtam Anyukámnak, hogy használja el, de valószínűleg neki sem tetszett, mert azóta is ott áll a polcon és szerintem még bőven év elején vettem... Én személy szerint maradok a Dove-nál és ő is, mivel ekcémás és nem sok mindent bír a bőre, a Dove viszont eddig bármelyik verzió bevált neki - én kicsit válogatósabb vagyok :)

Silky Techno Basic Oil Of Argan

Silky Techno Basic Oil Of Argan
2015. október 30.

Én nemrég vettem és már szürke a csomagolása, valamint nekem sem pipettás, csak lecsavarod a kupakot és kész, így kicsit nehéz adagolni, de majd lehet megpróbálom rátekerni egy másik argán olajos üveg adagolóját, hátha jó rá. Előtte a lakmé argánolaját használtam, nekem az is jó volt, de a kettőt a fodrászom megnézette a patikában, és kiderült, hogy ez hasznosabb, mert több "tápanyag" van ebben, így váltottam.
Vizes hajra használom, néha-néha szárazra is, de mivel kétnaponta szoktam hajat mosni, így elég ha közvetlenül hajmosás után kenem be vele a hajam. Tényleg puha és könnyen kifésülhető, és enyhén illatos is lesz tőle a hajam, szóval nekem 5*

BH Cosmetics 12 Darabos Ecsetkészlet

BH Cosmetics 12 Darabos Ecsetkészlet
2015. október 29.

Tegnapelőtt érkezett egy 88 színű palettával egy csomagban olcsóbban jutottam hozzá. Még nem volt időm mindet kipróbálni, de a tusecsettől el vagyok olvadva teljesen. Eddig elég bénácskán tudtam megcsinálni a tusvonalamat - próbáltam filces tussal, ecsetes tussal, zselés tussal külön ecsettel (ferdével, vékonnyal) blablabla, és ebben a vékony tusecset, vagyis balról a 3. használatával a wingem elsőre egyforma, szabályos és csodálatosan szép lett, mintha Carli Bybel rajzolta volna nekem, szóval én már most 10 csillagot adok rá :D ^^

Lakmé K.Therapy Bio Argan Oil

Lakmé K.Therapy Bio Argan Oil
2015. október 29.

Nekem bevált, sokkal puhább és selymesebb a hajam tőle, mióta használom. Sajna a szőkítéstől eléggé eltöredezett a hajam és alig nőtt kb 1,5 évig, de ahogy elkezdtem ezt használni, látszott is a változás. Én csak a hajvégeimre teszem és vizesen, viszont a fodrászom javasolt egy másikat, mert abban több a "tápanyag", tisztább, úgyhogy egy flakon után váltottam. Egy kenésre tényleg elég 1-2 adag, ugyanis pumpás az üveg, és szépen el lehet oszlatni, a maradékot meg bemasszírozni a praclikba :) Az illata is fincsi, szóval szerintem szuper. Csak azért adtam négyest, mert a mostani olajom hatékonyabb.