Pr. Nóra

Regisztráció dátuma: 2013. március 24.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. március 24.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Zara Emotions Waterlily Tea Dress EDP

Zara Emotions Waterlily Tea Dress EDP
2021. június 11.

Nekem ez nagyon egy közönséges illatosítóra hajaz.. Sajnos egyik kreáció sem tetszik😔

Zara Ebony Wood EDP

Zara Ebony Wood EDP
2020. július 24.

Ez a leghasználhatóbb az egész kollekcióból, de nekem émelyítően édes.. A párom télen használja, hát neki nagyon bejött🙂

Chanel Gabrielle EDP

Chanel Gabrielle EDP
2020. július 20.

Nagyon megszerettem, egész nyáron szinte csak ez fújom. Rajtam könnyed, friss, citrusos, biztonsági illat, tartós, de azért nem egy Mademoiselle. Én imádom:)

MAC Cream Colour Base Pearl

MAC Cream Colour Base Pearl
2018. november 20.

Tint árnyalatban va meg, és tényleg nagyon sokoldalúan hasznáható termék. Elolvastam a leírást, ez a Tint nevű használható arcon, szemen, és szájon is.

MAC False Lashes Extreme Black Szempillaspirál

MAC False Lashes Extreme Black Szempillaspirál
2018. augusztus 9.

Úgy a 20. réteg után kezd alakulni a dolog a szempilláimon :D De ez nem von le az értékéből, mivel nálam ez minden spirálnál alap sajnos... Nagyon rövidek és egyenesek a pilláim. Viszont nekem tartós, ennek ellére este könnyű lemosni!

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2018. július 8.

Furcsa ez a sok lehúzós vélemény, mert rajtam nagyon jól működik! Sehol sincs a maszkulin hatás, amit többen felrónak neki, sőt kifejezetten üde, virágos, púderes, kifinomult illat(rajtam). 2 fújás elég, estig, dehogy még éjszaka is érződik! Nagyon szeretném a magaménak tudni<3

Clinique Pep-Start Hydrorush SPF20 Moisturizer

Clinique Pep-Start Hydrorush SPF20 Moisturizer
2018. március 29.

Én is kedvelem ezt a krémet, igaz nem csodaszer, de szerintem használ. Én éjszakára kenem, mert ez egy testes, zsíros krém, így reggel a fölösleget le lehet törölni-mosni, majd smink és kész.

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2018. február 27.

Január elején vettem, ma kidobtam... Kb. 3-4 hétig használható, utána már csak szenvedés, nem lehet felvinni a festéket olyan sűrű és csomós lesz, hogy valami iszonyat, és annyi festék van a kefén hogy elmondhatatlan.... Ha 1-2 ezer forint lenne az ára akkor nem bánnám, de 4 ezer forintért ez pénzkidobás..

Pupa BB Cream + Dark Spot Treatment

Pupa BB Cream + Dark Spot Treatment
2018. január 25.

Nem is értem miért nem írtam még róla... :-O Csak ezt használom, alapozóm nincs is, télen és nyáron is bevált, már vagy ötször újra vettem, nem is keresek mást, mert ennyi pénzt ez a mennyiség (50 ml) nagyon megér! Napi használat mellett nekem egy tubus kb fél évig kitart! 1000 csillag :)

Alverde Coastal Breeze Ajakrúzs

Alverde Coastal Breeze Ajakrúzs
2018. január 8.

649.- Ft-ért a Beach Blossom valami álom.. Megéri :)