Pressia

Regisztráció dátuma: 2017. április 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Uriage Pruriced Krém

Uriage Pruriced Krém
2019. október 5.

Egyik napról a másikra, durva viszketéssel járó dió méretű foltok jelentek meg a karomon és a nyakamon. Két napot bírtam, aztán szépen elmentem egy gyógyszertárba. A hölgy ezt ajánlotta és a mai napig hálás vagyok neki.
Elsőre nem volt valami bizalomgerjesztő a cucc. Folyt,ragadt,elszínezte a bőrt fehérre...sőt a felkenés után 1-2 percig csípte a bőrömet. DE! Két nap alatt eltüntette a foltokat, másnap pedig már nem is viszketett a bőröm.

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2018. december 6.

Igazából ez volt az első bronzosítóm, így túl sok hasonlítási alapom nincs. De már csak az illata és állaga miatt is újra fogom venni. Isteni kókuszos, krémes kis csoda.
Az ára egyáltalán nem vészes ha az ember külföldről rendeli.

Clinique for Men Maximum Hydrator Activated Water-Gel Concentrate

Clinique for Men Maximum Hydrator Activated Water-Gel Concentrate
2018. december 6.

Akkor használtam mikor kifogytam az arckrémemből és muszáj volt csennem egy kicsikét a barátoméból.
Nem is érthetnék jobban egyet creamchitoval. Tökéletes kis arckrém!

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2018. május 26.

Elkapott a hype vonat és én idiótán felszálltam rá.
Ez a spirál sz*r, már bocsánat. Két hónapja vettem meg és azóta azt várom, hogy használhatóvá váljon. Túl folyós és olyan mintha hiányozna belőle az a szűkítő ami leszedi a felesleget a keféről. Pont emiatt nem lehet vele szép eredményt elérni, lehetetlen.
A negyed ennyibe kerülő Lovely spirál milliószor jobb.

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub
2018. május 19.

Csak azért nem érzem teljes pénzkidobásnak mer féláron vettem és esetleg a számra még el tudom használni.
Őszintén, nem is értem magam. Nem használok arcradírt, akkor minek??? De a pure clay maszk egy csoda így erre is elcsábultam. Hiba volt. A minap épp azon agyaltam a tükör előtt állva, vizsgálva az állam vonalán kinőtt kis mélyszöveti vulkánokat, hogy ez most, hogy? Mi a fene...? Ezek, hogy nőttek oda? Hónapok óta semmi, erre hirtelen három is. Persze, ez volt az egyetlen új keletű dolog az arcápolásomban...
Szóval, ha szeretnétek pattanásokat, olyan igazi fájdalmas mélyszövetit. Ez a cucc nektek való.

Maybelline Great Lash Blackest Black Szempillaspirál

Maybelline Great Lash Blackest Black Szempillaspirál
2018. február 10.

Nagy volt a hype körülötte, így tettem vele egy próbát. Siralmas.
Fogta magát és a pilláimat három-négy csomóba össze tapasztotta. Csak pislogtam, de bár ne tettem volna mert a festék kenődött minden hova.
Nem vagyok béna spirálozásban, volt már jó párral dolgom de ez.... Soha többet meg ne lássam.

Dove Hair Therapy Száraz Sampon

Dove Hair Therapy Száraz Sampon
2018. február 4.

Lassan végig tesztelem a létező összes szárazsampont és azt kell, hogy mondjam, eddig ez a kedvenc.
Nem büdös (mint az Aussie) és szépen teszi a dolgát. Két nappal is ki tudom vele tolni a hajmosást úgy, hogy eddig másnaponta hajat kellett mosnom.

aussie Daily Clean Miracle Sampon

aussie Daily Clean Miracle Sampon
2018. február 3.

Este megmostam vele a hajam, másnap reggel olyan volt mintha zsírosbödönbe mártogattam volna a hajam. Fésülhetetlen, zsíros lelapult haj...ajj nagyon gáz. Kuka.

Bio-Oil

Bio-Oil
2018. február 2.

Nem szeretem az olajokat, arcra-hajra oké de a testemen nem nagyon bírom elviselni az olajos-ragacsos érzést. Szóval miért is vettem meg? Striák. Boom! Amivel nem nagyon kezdett eddig semmit, bár az is igaz, hogy néha kimarad az esti rituálémból.
Sokakkal ellentétben nekem nem tetszik az illata,kifejezetten büdösnek találom.
Viszont! Egyszer nagyon durván kipattogzott az arcom. Gyulladt volt a bőröm, mellé még felszíni vízhiányos is. Azon felül, hogy fájt, még meg is ijedtem mert ilyen még egyszer sem fordult elő velem. Szóval kissé félve de felkentem az arcomra este, reggel alig hittem a szememnek de rendbe hozta az arcom. Nem teljesen de ilyesmit nem hiszem, hogy lehet várni bármitől is.
Bárhova kenem fel puha, tömör bőrt eredményez. Jó kis termék ez.

Balea Tuchmaske Be A Tiger

Balea Tuchmaske Be A Tiger
2018. február 1.

Ha nem próbáltam volna a My Hsin-Ni arcmaszkokat vagy előbb ezt használtam volna, akkor tetszene. De így...
Jó sok cucc van benne, így jut a nyakra is. Aranyos a mintája de tényleg. Ellenben borzalmas ragacsos réteget hagy az arcon amit órák!!! alatt sem szív be a vízhiányos bőröm.
És tök kellemes arra kelni, az éjszaka közepén, hogy a rátapadt párnahuzatot lehúzd az arcodról.