prettywishing

Regisztráció dátuma: 2015. május 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Matt Mousse Alapozó

Catrice Matt Mousse Alapozó
2015. november 4.

már jó ideje szögletes üvegcsés kiszereléssel van forgalomban, "fejlesztett textúra" felirattal. hogy mennyire gondolták újra a textúrát azt nem is figyeltem, mindig is kedvencem volt ez az alapozó :) az első komolyabb alapozóm volt, azóta már az évszakok körforgásával volt szerencsém az összes színét használni, egyedül a 020 nude rose-t nem szerettem, az egy rózsaszínes nagyon furi árnyalat, viszont a 025 light beige meg már most sötét lett nekem többrétegezve, szóval jelenleg nem tudom mit csinálhatnék :D állagra krémes, szépen elteríthető, de gyorsan helyére szárad, ennélfogva is zsíros bőrre legjobbak a habállagúak, persze attól még ezen is átfénylik az orrom 4-5 óra elteltével :D elég problémás is a bőröm, durván jól fedi (pici pattikat, hiperpigmentációt, de szem alatti karikákat is!) és durván jól mattosítja, de szerencsére semmi csúnya összetevője sincs kimondottan, szóval nekem best offer :)

Avon Alapozóecset

Avon Alapozóecset
2015. november 3.

az első alapozóecsetem :) én is nagyobb fejűt vártam, de már így is szintlépés volt nálam, sokkal gyorsabban és profibban lehet ecsettel alapozni mint ujjal, és persze a körmöm alá se megy be a cucc :D aki eddig még nem tette az fektessen be alapozóecsetbe (én is fogok még komolyabba), ugyanazzal az alapozóval de ecset- mintsem ujjhasználattal százszor egységesebb fedést lehet eredményezni :) bár amikor először kipróbáltam nagyon keménynek, karcolónak is tűnt és kiábrándított, fiókban is volt egy ideig, aztán újra gyakorolni kezdtem vele és minden tisztítás után egyre puhább lett így összehaverkodtunk :) nem hullanak a szőrei, viszont egy idő után már nem lehet maradéktalanul kimosni belőle a festéket

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2015. november 3.

amíg ehhez nem volt szerencsétek, nem próbáltatok még jó ajakápolót :D közel sem 960ért, 645ért vettem a Müllerben. modell barátnőm ajánlotta, rajta a sminkesek is ezt használják :) először meglepődtem ahogy felkenve csípni kezdett meg mentolos íze volt, de mindkettő gyorsan elillan, viszont a vizes fény amit ad az tartós, szép :) értékes összetevői pár éjszaka alatt meggyógyítják a kikészült ajakbőrt, arról meg ne is beszéljünk hogy a kémiai hámlasztó meg a fényvédő milyen fullos benne :)

CV Cadea Vera Vital 35+ Gyümölcssavas Peeling

CV Cadea Vera Vital 35+ Gyümölcssavas Peeling
2015. augusztus 12.

16 éves fejemre kenem:D alig bírom kivárni hogy egy hét elteljen és újra használhassam:) van hogy csak két percig masszírozom az arcomba, de amikor több időm van pakolásként fent hagyom amíg tudom. már első alkalommal szebb bőrképet adott, és így egy havi használat után elmondhatom hogy a pattanások után maradt (igaz annyira nem vészes) hiperpigmentációmat majdnem teljesen eltüntette:) amint lemossa az ember hamvas, matt érzetet nyújt, bár nekem a pórusaimat nem birizgálta meg ezt elnézem neki, mert tényleg szép munkát végez a foltjaimmal:) és az intenzív illatát is nagyon szeretem, illatozok tőle egész nap

Babylove Wind & Wetter Gesichtscreme (régi)

Babylove Wind & Wetter Gesichtscreme (régi)
2015. augusztus 12.

jobban bevált mint a rossmann-os babydream ápolókrém, pedig sokáig azt használtam benzoyl peroxiddal meggyötört képemre hidratáló gyanánt:) ez egy szilárdabb, viaszkosabb krém, ugyanúgy szuperál vastagon kenve éjszakára tápláló kúraként de mivel ez nem az az olajos, csillogó formula, vékonyabban kenve pikkpakk beszívódik és mehet rá az alapozó:) tehát jó ez nappal és éjszaka is:D puhaság, szebb bőrkép, mesés összetevők, szinte ingyen:)

Babylove Babaolaj Mandulaolajjal és Kamilla Kivonattal

Babylove Babaolaj Mandulaolajjal és Kamilla Kivonattal
2015. augusztus 12.

babaolajat és csak babaolajat használok szemsmink lemosáshoz, eddig aloe vera-s johnson's baby terméket veszegettem újra, kerestem az olcsóbb alternatívát és ez az lehet, mert ugyanolyan szépen lepucol mindent, sőt még a tubusa jobb is, nem úgy csurog-csöpög a cucc, viszont ez az illat nagyon szokatlan még nekem, de majd megszokom:)

Das Gesunde Plus Teafaolaj

Das Gesunde Plus Teafaolaj
2015. július 12.

régebben használtam még mielőtt anyukám ki nem hajította volna, nagyon-nagyon utálta a szagát:D szőrtüszőgyulladásra kentem oldatlanul, segítette, és bár nagy a hájp körülötte hogy "benzoil peroxid természetes alternatívája", ja nem:D magyarul nekem pattanásra mint halottnak a csók, még olyan is volt hogy szétszáradt a bőröm a patti körül de magával a gyulladással nem sok történt:D

Tetran Kenőcs

Tetran Kenőcs
2015. július 12.

anyukám csodakréme:) ő keni mindenre: pattanásra, csípésekre, herpeszre, vágásra-horzsolásra, én csak szőrtüszőgyulladásra, de oda legjobb a műfajában!

Curiosa Sebkezelő Gél

Curiosa Sebkezelő Gél
2015. július 12.

fóliaszerű áttetsző hártyát képez a bőrön, rásminkelni nem lehet, szóval csak akkor kenem mikor itthon vagyok, de akkor egy nap többször is:) herpeszre ajánlották, tényleg jó rá, két-három nap alatt meggyógyít:) horzsolásokra, vágásokra is ezt kenjünk a családban, azokat is ugyan ilyen gyorsan és szépen hámosítja

Essence Ajakkontúr Ceruza

Essence Ajakkontúr Ceruza
2015. július 9.

nem vagyok neki így hasra esve:D 11 in the nude van meg, sárgásan mutat rajtam, anyukám rám szólt hogy töröljem meg a szám mert morcsos vagyok:D egyébként hegyezni is nehéz, gondolom már eltört a bele, ezért szeretem jobban a csavarós ceruzákat:D puha festék és tartósabb mint a rúzsok, a többi színnek még adok esélyt:)