pritiriti

Regisztráció dátuma: 2015. december 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. december 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Helia-D Classic Hidratáló Krém Normál Bőrre

Helia-D Classic Hidratáló Krém Normál Bőrre
2018. április 16.

Az illata nekem először fura volt, olyan semmihez se hasonlítható, mű krém illat, de nem kellemetlen, és a hatása annyira jó, hogy már az illata ehhez társul. Hidratál, egyenletes lesz a bőrfelszín tőle
Update:2018.04.16. : az első véleményem írásakor egy szettben ajándékba kapott arckrémet próbáltam, most megvettem egyedül ezt, mert pont egy vizes állagú, nem zsírosító krémet keresek nyárra. A kettő teljesen más... Ez az új zsíros, réteget hagy az arcon, keményebb állagú. Nem értem :/ változtattak volna rajta? A hatása nem rossz, de pont nappali krémnek nem jó számomra

Balea Nappali Arckrém Lótuszvirág Kivonattal SPF15

Balea Nappali Arckrém Lótuszvirág Kivonattal SPF15
2017. június 5.

Nyárra kerestem nappali arckrémet. Na, ebben pont nem találtam meg. Nehéz, zsíros, még éjszakára is, bármilyen kis mennyiségben viszem is fel. Irritációt nem okozott, de fuldoklik a bőröm alatta...

Avon Habfürdő Orchidea- és Málnaillattal

Avon Habfürdő Orchidea- és Málnaillattal
2016. október 16.

Nagyon szuper, intenzív illata van, és jól tisztít. Sima tusfürdő. :P

Essence Extreme Lasting Szemceruza

Essence Extreme Lasting Szemceruza
2016. szeptember 18.

02, but first espresso mélybarna színűt használom. Nagyon puha ceruza, könnyen siklik a szemhéjon. A színe intenzív, és hiába lágy, gyorsan megköti magát, így satírozni és javítani is nehézkes. A tartóssága alap nélkül is jó, nagyon jó használni.

Balea Streichelzarte Pflege

Balea Streichelzarte Pflege
2016. június 7.

Nagyon könnyen kenhető, lágy krém, ezért kifejezetten keveset kell belőle használni. Felkenés után nekem egy 5-10 percig ragad az arcom, de utána nincs probléma vele. Nem irritál, nem zsírosít, kellemes tapintású lesz a bőr. Az illata olyan kis kedves, nem hivalkodó, gyorsan halványul.

Alveola Titándioxidos Gyantapatron

Alveola Titándioxidos Gyantapatron
2016. június 2.

A többi patronos gyanta úgy volt a leghatékonyabb, hogy már volt pár réteg előzőleg leszedett gyanta rajta. Ez viszont úgy a legjobb, ha minél kevesebb gyanta van rajta, tehát minél több papírral dolgozunk. Ez a papír szempontjából többet fogyaszt, míg másikokkal két csík elég volt a két teljes lábra.
Nekem nagyon-nagyon ragad. Lehet mondjuk, mert tavasszal használtam, de nehéz volt újra-újra felragasztgatni, mert hozzáragadt a kezem is. A szőrt leszedi szépen, csak tényleg vastagon kerül a bőrre.

Balea Totes Meer Maske (régi)

Balea Totes Meer Maske (régi)
2016. június 2.

Nekem egy fél tasak elég volt az arcomra, így kezdésnek ennyit tettem fel. Felkenéskor már kicsit bizsergette, melegítette az arcomat, ami nem volt egyáltalán kellemetlen. A szaga érdekes, tényleg napsütéses-sós illata van (:P) Nagyon könnyű volt lemosni, a kis szemcsék egyáltalán nem dörzsöltek. Ami visszamaradt: exxxtra sima, puha, matt bőr, de nem húzódó, nem igényel most hidratáló krémet sem. Tetszik nagyon!

Avon Color Trend Szájfény

Avon Color Trend Szájfény
2016. május 25.

Orange crush árnyalatot szereztem be. Inkább ragacsos, mint vizes hatású, így nagyon kiemeli a száraz részeket az ajkakon, még vékony rétegben is. Egyenetlenül oszlik el a számon, a csillámok pedig az én ízlésemnek túl nagyok benne...

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2016. május 17.

Már első használatnál szárazabb textúrájú volt a termék. Azt hittem, kicsit be is van száradva. Nehéz szép, dús szempillákat festeni vele, mert első rétegben a végét egyáltalán nem fogja be, második rétegben pedig csomósodik, poros hatása van. A keféje tetszik, mert jó nagy, gyorsan lehetne végezni vele, de így sokáig kell festegetni.

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2016. május 11.

Elsőre furcsa volt az édeskés íze, kicsit csípi a torkomat. Friss érzetet hagy a számban, ami nekem fontos, és kicsit túlságosan is habzik, emiatt kevesebb is elég belőle. Nem értem a problémát a fluoriddal, ha közvetlenül a fogakon van, és nem nyeljük le, nem lehet tőle baj, így kicsit sajnálom, mert így jobban kell figyelni, hogy más gélt is használjak mellé.