prne0919

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 6.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 6.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Pantene Pro-V Hajspray Shine SOS Mézzel

Pantene Pro-V Hajspray Shine SOS Mézzel
2021. július 27.

Már a negyedét elhasználtam, és számomra hasznos termék. Száraz hajra használom hajformázás után, és tényleg puhábbá, kezelhetőbbé válik tőle a hajam.

Pantene Pro-V Hair Biology Full & Vibrant Hajpakolás

Pantene Pro-V Hair Biology Full & Vibrant Hajpakolás
2019. november 27.

Én 3-4 percig hagyom a hajamon, és nagyon szépen puhítja a hajvégeket, nem zsírosít. A mennyisége látszólag nem sok, de nagyon sűrű krémről beszélünk, amiből nem kell sok, a keveset is jól el lehet oszlatni.

Pantene Pro-V Hair Biology Full & Vibrant Sampon

Pantene Pro-V Hair Biology Full & Vibrant Sampon
2019. november 27.

Már egy ideje ezt a sampont használom a festett, ombre hajamra. Nagyon kellemes az illata, nem tolakodó. Először a külseje fogott meg: a pasztell színek és a minimalizmus. Használtam már a márkától más sampont, de azok sajnos nem váltak be: gyorsan zsírosították a hajamat. Ez az új termékcsalád viszont telitalálat. Ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki!

Pantene Pro-V Hair Biology Full & Vibrant Hajbalzsam

Pantene Pro-V Hair Biology Full & Vibrant Hajbalzsam
2019. október 26.

Régóta figyelem, hogy értékeli-e más a terméket. Kíváncsi voltam, hogy más is annyira odavan ezért a balzsamért, mint én. Leszek én az első, hátha valakit visszatart a szokottnál kisebb kiszerelés és magasabb ár.
A Glamour-napokon már beszereztem az egész termékcsaládból még egyet. Nem szárítják és nem is zsírosítják a hajamat.

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel
2019. május 11.

Az, hogy egy rúzs milyen színű lesz a szádon, meghatározza a szád eredeti színe. Emiatt én nem vonnék le csillagot, ez egyéni probléma.
Nekem egy élénkebb, pinkesebb szín van meg, sokan dicsérik. Tartóssága nem olyan, mint a másik Superstay terméknek, viszont az evést, az ivást nagyon jól bírja. Könnyebben eltávolítható, illetve nem érzed azt, hogy van valami ragacs a szádon. Nekem a másik Superstay rúzzsal ez volt a problémám: éreztem, hogy ott van rajtam. Ami szintén pozitívum, hogy egyáltalán nem szárít.

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk
2019. május 3.

Nekem a 342 árnyalat van meg. Régóta keresem a tökéletes nude árnyalatot, és benne megtaláltam. Valóban kicsit sűrű, de én tudok vele dolgozni, sőt kimondottan ügyesen tudom felvinni ezt a lakkot a körmeimre, ami nem mondható el minden lakk esetében.

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinaire Coco Sampon

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinaire Coco Sampon
2019. március 10.

Már hónapok óta ezt használom. A hajamnak nagyon jót tett, kevésbé törik. Nem kell se sűrűbben, se ritkábban hajat mosnom, mint más sampon esetében. Nekem az illatát végig lehet érezni, a balzsamot is használom a sampon után. Hajmosás előtt pedig 10 percig a pakolása van a hajamon.

Gliss Kur Ragyogást Biztosító Hajápoló Tej Tejfehérjével

Gliss Kur Ragyogást Biztosító Hajápoló Tej Tejfehérjével
2018. június 26.

Sokat gondolkodtam, hogy melyik fajtát vegyem meg: ezt vagy a sárgát. Végül elolvasva a leírást ez mellett döntöttem, mert ittam minden szavát. Nagy szüksége van a hajamnak a regenerálásra, és hát ő ezt ígérte. És hihetetlen, de eddig tartja is a szavát. :)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. április 8.

Kedvelem a márkát. Jó minőség nagyon jó árban. Egy videóban hallottam erről az alapozóról, és mivel előtte szintén a márkától használtam a 24h made to stay alapozót, így nehezen, de hozzájutottam az első üvegemhez. Azóta 3 üveggel használtam el. <3

Balea Schönheitsgeheimnisse Cocos Wasser Sampon

Balea Schönheitsgeheimnisse Cocos Wasser Sampon
2018. április 8.

Eleinte nagyon jónak éreztem, viszont azt vettem észre egy idő után, hogy korpásodni kezdett a hajam. Amikor váltottam, ez a probléma megszűnt. Sajnálom, mert szerettem az illatát, és az említett problémát leszámítva jó volt. Ecsettisztítónak használom, hogy elfogyjon.