profectuscat

Regisztráció dátuma: 2012. január 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. január 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Satin Touch Pirosító

Essence Satin Touch Pirosító
2017. január 11.

szerintem az előző silky touch kollekció pigmentáltabb és sokkal tartósabb is volt :(

3W Clinic Natural Bőrkiegyenlítő Áttetsző Fixáló Púder

3W Clinic Natural Bőrkiegyenlítő Áttetsző Fixáló Púder
2017. január 11.

Essence, Catrice, Rimmel transparens púdereket használtam eddig... ezeket mind imádják.. nos, ez a CSODA, simán lekörözte mindegyiket :))) Iszonyat finom por állaga van, kissé színezett, így önmagában is lehet használni, de abszolút nem változtat az alapozó színén. Amiért ilyen nagyon finom porállagú, így sokkal egységesebb és puhább lesz a bőr, erre pedig a pirosító és highligther gyönyörűen terül. Tuti, hogy újra veszem, ha elfogy :)
másik plusz: szerintem a kis hozzáadott párnácska iszonyat jó minőségű, én ecset helyet ezzel viszem fel a terméket.

Bronx Fat & Fine Liquid Eyeliner

Bronx Fat & Fine Liquid Eyeliner
2016. október 24.

Nagyon szeretem :) sokkal tartósabb a zsíros szemhéjamon, mint a Maybelline géles tusa. Fényesre, kopogósra szárad. Viszont gyakorolni kell vele, tudni kell használni, az érdekes kis kerek bogyós feje miatt. Szerintem megéri az árát, sokáig kitart.

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál
2016. október 16.

borzalmas! Rettentő sok festéket vesz fel, emiatt kezelhetetlen! Pókláb pillákat csinál, teljesen mindegy, hogy forgatom, spirálozom magam. Elajándékoztam.

Bronx Colors Matte Lip Tint

Bronx Colors Matte Lip Tint
2016. október 6.

Próbáltam már: Lovely, Pupa matt rúzsokat. Mindegyik nehéz viselet volt (számomra). A Pupa ráadásul sosem lett teljesen matt :/
Ez viszont! Az applikatora valami álom! Eszméletlen könnyű vele dolgozni, pontos, precíz széleket lehet húzni vele. A termék pedig: nagyon selymes, puha, egyáltalán nem ragad mint a Lovely! Vissza fogok menni még egy nude színért!

Das Gesunde Plus Panthenol Védő és Ápolókrém

Das Gesunde Plus Panthenol Védő és Ápolókrém
2016. szeptember 10.

Szerintem is nagyon jó hegesedés eltüntetésére, gyógyítására! És még a gyulladt szőrtüszőket is nagyon szépen lecsillapítja, megnyugtatja! Első olyan krémem, ami többet használt, mint a Sudocrem, ami azért nagy szó!

Pupa Eyebrow Definition Cream

Pupa Eyebrow Definition Cream
2016. július 25.

Veri az NYX szemöldök géljét! Sokkal könnyedebb, könnyen eldolgozgatóbb a textúrája. Sokkal jobban beleolvad a szemöldökömbe, nem ül a bőr tetején és virít, mint az NYX.
Ma meg is dícsérte egy SMINKES lány, hogy milyen szép a szemöldököm :)

Pupa Like A Doll Folyékony Alapozó

Pupa Like A Doll Folyékony Alapozó
2016. július 25.

A Pupa csak jót, vagyis legjobbat tudja mindenből csinálni? :D a nappali sminkem 100%-a Pupa termékekből áll ma már.
Ez az alapozó üdem friss, könnyű, nem ül bele a pórusokba, száraz részeket se csúnyítja. A zsírosarcom nem zsírosítja tovább. Nyárra ennél szuperebb alapozót nem találhattam volna.

Lovely Classic Nude Make Up Kit

Lovely Classic Nude Make Up Kit
2016. június 5.

Nem gondoltam volna, hogy jobban fog teljesíteni mint a Makeup Revolution Iconic 3-as palettája. Pedig de! Sokkal pigmentáltabb, nem kövül meg a szín 1-2 használat után, nagyon szépen el lehet dolgozni szemhéjalapon. Hétköznapra teljesen jó paletta :)

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream (régi)

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream (régi)
2016. május 28.

Istenien könnyű, lágy, géles textúrájú, de nem az a fajta géles amit ha felkenünk még ragacsos, és fényes, hanem másodpercek alatt beissza a bőr, puha bőrt hagy maga után. Zsíros bőrre szerintem kifejezetten alkalmas. Mondjuk nekem vízhiányos, zsíros bőröm van, és nagyon oda kell figyelnem h olaj mentes legyen mindenem, de közben mélyen hidratáljon. Szerintem ezt a krémet mindannapos - akár esti reggeli - használatra találták ki.

update: azóta már 2 tubust is vettem utánpótlásnak. Kb 1.5-2 hónapig tartott, 1500 Ft-os árat így picit sokkallom érte, hogy hamar elfogy, de más hasonló "tudásu" krémet még nem találtam.