Provence

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 18.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Signal Long Active Nature Elements Herbal Gum Care Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Herbal Gum Care Fogkrém
2021. február 13.

Kifuttatásban volt potom összegért, így kipróbálásnak 2 db-ot is bedobtam a kosaramba, és milyen jól tettem! Szépen tisztít, kellemes az íze, és még fehérít is. Bár még van fogkrém-kedvencem talonban, de ha elfogy, akkor nagy eséllyel ebből veszek újra. Ár-érték arányban kiváló!

Nature Box Avokádó Testvaj

Nature Box Avokádó Testvaj
2021. február 13.

Zsíros állaga van ugyan, de az én bőröm hamar beszívta, és kb. 1 napig éreztem utána hidratáltnak. Az illata (illata? Szaga!) viszont borzasztó volt számomra. Egyszer jó volt kipróbálni, de szerintem az Alverde testvajak sokkal jobbak.

Dove Go Fresh Apple & White Tea Dezodor Spray

Dove Go Fresh Apple & White Tea Dezodor Spray
2020. november 28.

Alapból nem vagyok egy izzadós csaj, így az izzadásgátló tulajdonságáról nem tudok érdemben nyilatkozni. Kellemes, finom kis almás illata van, ami nap végén is érezhető, bár én inkább az erőteljesebb illatokat kedvelem. Kipróbálni mindenesetre jó volt, aki a visszafogottabb illatokat szereti, annak jó szívvel ajánlom!

Rimmel Extra Super Lash Szempillaspirál

Rimmel Extra Super Lash Szempillaspirál
2020. október 15.

Tinikorom szempillaspirálja. :) Utólag visszagondolva nem csinált semmit különöset, csak kicsit beszínezte az egyébként szőke pilláimat, ártani sem ártott, nem szárította és nem törte le őket. Ugyan nem drága, de vannak nála 1000x jobb spirálok is.

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál
2020. október 15.

Az arany színű változatot használtam, hétköznapra elmegy, kicsit dúsít, de nem csinál látványos pillákat, ellenben nem is töri le őket. A nagy melegben kicsit maszatolt, de ez megbocsátható, mert nem ígér vízállóságot.

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash
2020. október 7.

Használata közben először úgy éreztem mintha fellélegzett volna a bőröm (ez valószínűleg a friss illatának tudható be), de utána nem tűnt tisztának és egységesnek, a sima Pure-os arctisztító 1000-szer jobb.Másnap ráadásként kijött egy pattanás is tőle a homlokomon.

Isana Totes Meer Maske

Isana Totes Meer Maske
2020. szeptember 30.

Nagyon sok termék van benne, így a nyakra és dekoltázsra is elég lenne, de én csak az arcomra viszem fel, és 20-25 percig hagyom hatni. Először valóban kicsit csípő-égő érzés, de nem bántó és hamar elmúlik, utána pedig pihe-puha, bársonyosan hidratált lesz a bőröm.

Catrice Generation Matt Comfortable Folyékony Ajakrúzs

Catrice Generation Matt Comfortable Folyékony Ajakrúzs
2020. szeptember 26.

A 020-as árnyalat van meg, ez egy szép, visszafogott, hétköznapi szín. Jól pigmentált, könnyű felvinni, kényelmes, nem szárít, tartós és maszkálló!

Trend It Up Ultra Wear Nude Pen Shine Ajakrúzs Ceruza

Trend It Up Ultra Wear Nude Pen Shine Ajakrúzs Ceruza
2020. szeptember 26.

A 025-ös és a 030-as árnyalat van meg, utóbbi a kedvenc, abból van egy tartalékom is. Könnyen siklik az ajkakon, mégsem mászkál el, jól pigmentált, gyönyörű színe van, és nem szárít, ugyan nem a legtartósabb, de nem is ígéri ezt.

Trend It Up Arcpirosító

Trend It Up Arcpirosító
2020. szeptember 26.

A 040-es árnyalat van meg, gyönyörűen mutat az arcomon, csodszép fénye van, de egyáltalán nem tartós.