Prya

Regisztráció dátuma: 2020. június 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. június 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Schwarzkopf Gliss Protein+ Kakaóvaj Hajápoló Maszk

Schwarzkopf Gliss Protein+ Kakaóvaj Hajápoló Maszk
2020. június 23.

Hajmosás előtt tettem fel hajpakolásként szőkített hajra (hajtőtől hajvégig). Felül zsírosan lelapuló, alul pedig száraz hajam lett tőle :D Nee már!!! Sokkalta jobb hajpakolásai vannak ennek a márkának. Megtetszett a tégelye, és bíztam a márkában, nagy pofon volt! Többet biztosan nem veszem újra!

Lush Intergalactic Fürdőbomba

Lush Intergalactic Fürdőbomba
2020. június 23.

Szuper kis cucc, kapni/adni jó, mert nagyon különleges. Csillámfürdőt mindenkinek. A víz színe gyönyörű tinta kék lesz tőle :) Kicsivel olcsóbb fürdőbombák nekem fele ennyire sem hozták ezt a wow élményt! Hajat mosni, ebben a vízben szerintem nem valami jó, mert hajszárítás után olyan, mintha buliba mennék, ezer csillám megtapad a hajszálaimon. A vízleeresztése után tussal a kádat érdemes átöblíteni. Csak az ára miatt nem venném meg magamnak, vagy csak ritkán,mert hiába szuper én túlélem nélküle is, fárasztó, most mindenki hagyjon nap után jó. Engem az illata nem fogott meg. Emiatt 4*

Bio-Oil

Bio-Oil
2020. június 23.

Diszkrét tégely, kellemes illatú én kifejezetten szeretem az illatát. Kismamaként a férjem minden éjjel bekent, konkrétan csak a lábujjhegyemet hagyta ki :D Kitartó munkájának köszönhetően a bőröm terhesség során (+20kg) és szülés után (-15kg) is szép, hibátlan :) Ette a bőröm, viszont olajos réteget hagy maga után, így én a "nem sajnálom pizsimet" vettem fel, összepacsmagolni :D Előkerült egy bontatlan csomagolás, amit senkinek nem tudtam tovább passzolni, így elkezdtem az arcomra használni éjjel. Pihe puha lesz tőle a bőröm, nem pattogzom ki tőle, viszont halványítását én nem tapasztalom. Mivel én terhességemre vettem így én emiatt nem vonok le pontot, még így is szeretem, hogy "csak" hidratálja a bőröm, de azt nagyon! Ja és 1 tipp terhesség során érdemes belőle nagy kiszerelést venni, mert azt gondolná az ember, főleg kis pocakkal, hogy sosem fogy el, de aztán... ahogy nőnek a "felületek" mintha jobban is igényelné a bőr.

Lush Lip Service Ajakbalzsam

Lush Lip Service Ajakbalzsam
2020. június 23.

Ez egy jó termék! Ajakradírozás után viszem fel kis mennyiségben éjjel, reggelre szép puha ajkakat varázsol. Kicsi kompakt, nekem tetszik a tégelye is. Kissé keményebb az állaga, de az ujj melege "olvaszt" annyit rajta, hogy ne legyen zavaró, majd az ajkakon is tovább "olvad" így szépen eldolgozható, de nem cseppeg vagy ilyesmi. Nem olyan gyors a művelet, mint egy stiftes ajakápolóval, de számomra ez nem okoz gondot itthon. Séta közben én nem tudnám ezt a műveletet úgy megcsinálni, hogy ne attól féljek, hogy nem kentem el rendesen és marad itt ott egy kis szilárd anyag az ajkaim szélén, na meg az ujjamról sem tudnám utána lemosni. Tehát otthonra kiváló, de SOS-ban nem tudnám használni. Emiatt nem húzom le! Ha sokáig elég, akkor újra fogom venni, eddig úgy tűnik ezzel nem lesz gond!

Lush Bubblegum Ajakradír

Lush Bubblegum Ajakradír
2020. június 22.

Kérdezték mit kérnék ajándékba és én ezt kértem kis apróságként. Tényleg kis apróság, akkora pöttöm a tégely. Kicsit rosszul is esik az embernek elsőre, mert képek alapján nem is gondolná. Na de ezen túllendülve pozitív csalódás, mondhatni nem is gondoltam volna, hogy ilyen édes illata lesz. Körbe adogatva szagolgattuk :D Első használat után rájön az ember, hogy nagyon sokáig elég lesz. Apró finom homokszemcse méretű neon pink cukor. Valóban finom íze van, működik is, de megvenni nem venném meg. Ajándékba jó kapni. Annyira nagy csodára nem képes, de jó kis csajos, ad egy kis plusz feelinget, hogy nekem ez jár és dejó :)
-1 csillag, mert nem varázsszer

Catrice More Than Nude Körömlakk

Catrice More Than Nude Körömlakk
2020. június 22.

07 Nudie Beautie gyönyörű árnyalata van meg. Azonban, aki teljes fedést szeretne, az Ne ezt a terméket válassza, mert átüt a fehér körömvég, amit én személy szerint nem szeretek. Könnyű felvinni, nem ragacsos se nem túl folyós, de még másnap is képes benyomódni a lakk. Érdekes. Ezek miatt -2*.

Sally Hansen Vitamin E Nail & Cuticle Oil

Sally Hansen Vitamin E Nail & Cuticle Oil
2020. június 22.

Árához képest nem csinált semmit és még az illatával sem kompenzál, mert az nincs neki. Folyik és nehezen szívódik be.
Elkenegetem, ha már így jártam, de biztosan nem veszem újra!

HairBunny Hajvitamin

HairBunny Hajvitamin
2020. június 22.

Szőkítés közepén járok vörösről, amiről tudjuk, hogy egy tragédia folyamat, emiatt gondoltam, hogy belülről ápolnom kellene a hajamat. A csomagolás szép igényes, a dobozokban 30-30 db rózsaszín nyuszis gumivitamin (számoltam :) ). Én szeretem az ízét, tényleg nem lehet elfelejteni a bevételét, vacsi után jó kis "desszert". Rengeteg babahajam nőtt tőle 1,5 hónap után és hosszúak, tehát szépen nő a hajam tőle. Más hajvitaminnal ellentétben nagy pozitívitás, hogy a bőrömön nem okozott kárt :) Nem tudom mennyire lett volna tőle elvárható, hogy fényes legyen a hajam, de ezt nálam nem hozta. Én ennyi pénzért vártam volna emiatt -1 csillagot levonok. Tervezem, ha lement ez a kúrám, hogy félév múlva ismételni fogom, mert hiába 4 csillagos nálam ez a termék egyedül ez az amitől az egyébként arra hajlamos bőröm nem pattogzott ki.

Sally Hansen Nailgrowth Miracle Salon Strengthening Treatment

Sally Hansen Nailgrowth Miracle Salon Strengthening Treatment
2020. június 22.

A kialakult járvány helyzet miatt nem szívesen mentem el a körmösömhöz, így miután lepotyogtak a műkörmeim eszméltem rá, hogy ó jajj lehet túl is voltak néha néha reszelve. Tény, hogy 3 évig szünet nélkül viseltem műkörmöt, mert hajlamos voltam rágicsálni a sajátomat, ami nyilván beszakadt és au :D Tehát rétegzett, visszahajtható és stb. stb. körmökkel rendelkeztem. Elhatároztam, hogy itt a kitünő alkalom rendbe teszem a saját körmeimet. Akkor vettem meg ezt a terméket.
Külsőre szolid arany bevonatú üvegcse, a tekerőrésznél fémesebb hatással. Rajta csak matricával szerepel a neve, alul elég bénán ér össze ez az arany bevonat, felül pedig mintha kezdene kopni a tetején ez a "fémes" kupak ami háááát izé... jó mindegy csak hasson :D Erős maró szagú, bár a többi körömlakk sem egy levendula mező, de azt nem szeretem, hogy néha beleszippantok és az agyamig felszáll a szaga. Átlagos ecsetfej semmi extra.
De a termék az nagyon is jó! Szépen véknyan fel lehet vinni, nekem külön öröm, hogy nem az a tömény nehezen kenhető lakk, többszöri nyitásra sem, hanem könnyed áttetsző lakk. Megcsinálom, egy nap kimarad és utána való nap én arra viszem rá második rétegként. Érzem, hogy éri a körmömet gondolom az első réteg valamennyire oldódik a második réteg hatására, így táplálja a körmeimet. Ezután pihenő nap és másnap pedig acetonmentes lemosóval lemosom az egészet és újra ez a folyamat. Közben nem pattogzik, rajta marad a körmökön és nem moccan. Amióta használom nem szakadtak be a körmeim! Szépen nőnek, ennél gyorsabb növésekedést nem is várok tőle. Szép fénye van, ápolt hatást ad. Egyáltalán nem sárga vagy sárgás, sajnálom akiknek sárga volt, valószínűleg a szavatosság vagy rossz tárolás a ludas ebben :( Nekem helyreteszi a körmeimet, végig fogom használni, alaplakknak is tökéletes akkor miért ne legyen olyan aminek tápláló hatása van. Ahhoz képest, hogy úgy indultam neki, hogy pár hónap múlva rakatok fel műkörmöt ismént csak addig kicsit javítok a menthetetlenen ott tartok, hogy nem szeretnék műkörmöt! Újra fogom venni!
-1 csillag a külseje és a szaga miatt, ami a termék kiváló minőségéből nem von le, de ennyi pénzért legyen topp ezen szempontokra is :)

Hada Labo Tokyo Lotion No.1 Super Hidratáló Arcápoló

Hada Labo Tokyo Lotion No.1 Super Hidratáló Arcápoló
2020. június 22.

Imádom! Reggel este is használom az arcomra és kicsit a nyakamra is megy belőle, szépen ápolja a bőrt! Szeretem, hogy pumpálni kell (2-3szor), gyors, egyszerű, könnyen beszívódó és nincs kellemetlen illata sem. Könnyen beépíthető a napi rutinba, nem macerás :) Sokszor alábbhagy a lelkesedésem, hogy rendszeresen is használjak valamit, de ennél a terméknél szinte várom, egy hosszú nap után, hogy lemoshassam a sminket és bekenhessem vele magam. Én mondjuk, nem tennék rá sminket (átfényesedés miatt), de nem is smink alá terveztem használni. Nekem tetszik a csomagolása is!
Újra fogom venni!