PSz

Regisztráció dátuma: 2017. február 23.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. február 23.
Bőrprobléma: Bőröregedés

The Body Shop Mitesszer Eltávolító

The Body Shop Mitesszer Eltávolító
2018. november 7.

Ez egy nagyon hasznos kis holmi, örülök, hogy megvettem. A nagyobbik hurkot nem használom, a kisebbik tökéletes a mitesszerek kíméletes eltávolítására. Meglehetősen masszívnak tűnő eszköz, biztosan sokáig tudom használni, így egyértelműen megéri az árát.

The Body Shop Folyékony Tus

The Body Shop Folyékony Tus
2018. szeptember 26.

Update: talán megszoktam, vagy nem ez volt a probléma eleve, de nincsen semmi bajom végül a tussal, nem okoz égő érzést, amiről korábban írtam. Sőt, kifejezetten kedvelem, elég tartós, jól lehet használni, abszolút bevált végül.

Nemrég bontottam fel, négy-ötször használtam eddig. Sötétbarna van, de nagyon szép sötét a színe, szinte fekete. Nagyon könnyű vele dolgozni, szépen és pontosan fog. Elég nedvesnek tűnik, kicsit furcsa érzés, amíg szárad. Egész jó tartós is, kicsit kopik csak. Viszont valahogy mindegyik alkalommal úgy jártam, hogy a nap végére a szemeim fáradtak voltak, és kissé égtek. Úgy gondolom, valahogy a tus tehet róla, mert minden mást, ami a szememen volt, máskor is szoktam használni gond nélkül. Még adok neki esélyt, hátha csak tényleg véletlen az egybeesés, és ha nem igazolódik be a gyanúm, korrigálom majd az értékelést.

The Body Shop Roots of Strength Feszesítő Nappali Arckrém

The Body Shop Roots of Strength Feszesítő Nappali Arckrém
2018. szeptember 26.

A kezdeti benyomásom nagyon jó erről a krémről, kb egy hónapja használom. Nem nehéz, de tartalmas krém, kellemes érzés a bőrön, lehet rá sminkelni, nem zavaró az illata, nem kell belőle túl sok, egyszóval remek. Hosszabb távú hatása alapján korrigálok majd, ha kell, de remélem, nem kell. Még csak most jön a hideg idő, jó tesztidőszak lesz a krémnek.

L'Oreal Infallible 24 H Alapozó

L'Oreal Infallible 24 H Alapozó
2018. szeptember 26.

Nekem ez az alapozó most nagyon bevált. Kb egy hónapja használom. A fedése remek, csepp alakú szivaccsal nagyon szépen el tudom dolgozni, nem tűnik maszkosnak. Vannak ráncaim, amiket az eddig próbált alapozók többsége mindig mégjobban kiemelt, és most szerencsére ezzel az alapozóval ezt sem tapasztalom, mert vékonyan is fel lehet vinni, és úgy is megfelelően fed. Amíg melegebb, izzadósabb idő volt, átlátszó púderrel fixáltam, de egy ideje ez nem szükséges, nem izzadok, így nem is jön le. Nem szárít, és ez jó, mert a bőröm helyenként szárazabb. Igyekszem takarékosan használni, mert nem volt olcsó, de valószínűleg újravevős lesz, mert eddig messze ez a legjobb, mait próbáltam.

Alverde Deo Zerstäuber Limette Salbe

Alverde Deo Zerstäuber Limette Salbe
2018. június 23.

A fiamnak vettem még a tanév elején (hetedik), mert igényelni kezdett valamit. Jó az illata, nem tolakodó, frissítő, és abszolút uniszex. Azért ezt kapta, mert nem akartam, hogy máris alumíniumossal kezdjen, iskolába ez bőven elég, és mivel sportként úszik, attól nincs plusz testszaga, nem is kell erősebb. Úgy tűnik, szereti, mert kérte a következőt is.

The Body Shop Epres Testvaj

The Body Shop Epres Testvaj
2018. június 23.

A lányom használja (12 éves), de nem rendszeresen, csak néha-néha fürdés után. Azt mondja, és egyetértek vele, hogy az illata epernek nagyon mű, de összességében kellemes. Azt látom, hogy a bőrnek jót tesz.
Update: levonok egy csillagot még, mert még a lányom sem bírta elhasználni az átható műeper illat miatt. Egy idő után valahogy zavarni kezdte, egyharmada bent maradt a dobozban.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2018. június 23.

Eddig talán a legkevésbé problémás micellás víz, nem csíp, nem szárít, de azért valami olyan érzést ad a bőrömön, ami miatt azért ezt egy kis hűvös vízzel mindig kedvem támad leöblíteni. Bár úgy tűnik, nekem ez általános problémám a micellás vizekkel.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2018. június 23.

Ez nem volt rossz, jól leviszi a sminket, nem csíp, nem szárít, de azért nekem ezt langyos vízzel még le kell öblíteni, olajréteget hagy a bőrön, és engem az zavar.

Isana Clean + Care Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Isana Clean + Care Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2018. június 23.

Biztos nem veszek ilyet újra, csíp, szárít, ragad... Adtam neki időt, de nagyon kellemetlen. :(

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2017. szeptember 30.

A világosabbikat vettem meg, és nagyon féltem tőle, hogy ez is kuka lesz. De nem. :) Valahogy olyan már a bőr a szemem alatt, hogy minden korrektor azonnal rücskössé teszi, két perc után beleül a ráncokba, és úgy nézek ki tőlük, mint a saját öreganyám. Szerencsére ez nem olyan, vagyis egyáltalán nem szárít, finoman ütögetve el lehet dolgozni, és akár vastagabb rétegben is mehet, úgy pedig igen jó a fedése. Számomra a színe is megfelelő, bár gondolom, ez csak mázli, mert a kétféle az tényleg nem választék. Mondjuk ha lenne a világosnál is világosabb, örülnék azért.