pszabina

Regisztráció dátuma: 2018. február 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Uriage Termál Hidratáló Éjszakai Maszk

Uriage Termál Hidratáló Éjszakai Maszk
2019. július 8.

Nyárra nekem teljesen bevált! 2-3 naponta használom, gyorsan felszívja a bőröm, jó az illata és a pattanások is csökkentek, minőségi termékhez képest elég kedvező az ára is.

NYX Pore Filler Primer

NYX Pore Filler Primer
2018. július 1.

Az eddigi legjobb, amit kipróbáltam, teljesen feltölti a pórusokat, mattít és egységes lesz a bőrfelszín. Az állagával szerintem semmi gond, de ez a fajta tubusos kiszerelés nem passzol hozzá. Tényleg elég drága,de külföldről akár harmadáért be lehet szerezni, így abszolút megéri az árát.

Clay Ritual Agyag Arcpakolás

Clay Ritual Agyag Arcpakolás
2018. június 22.

Remek termék, szépen tisztítja a bőrt, a pattanásokat leszárítja anélkül, hogy a bőrt kiszárítaná. Az első használat után látható volt az eredmény, simább, kevésbé zsíros bőr, a mitesszereket eltüntette. Én fent hagytam jó 20-25 percig, egyáltalán nem irritálta az arcbőrömet, csak óvatosan mikor megszárad, mert kis darabokban lepereg - agyagról van szó ugyebár. Mínusz egy csillag, mert az aranyos kis csomagoláson nincs pontosan feltüntetve az adagolás, por-víz aránya, amit jó lenne tudni, ahelyett, hogy kísérletezgetni kelljen.

Magister Products Ciao Chia Arckrém

Magister Products Ciao Chia Arckrém
2018. június 18.

Mintha valaki barackos ice tea-t öntött volna az arckrémbe, de semmi gond, mert a végeredmény elképesztően jó lett!
A finom illat mellett, remekül teszi a dolgát, magától is könnyen beszívódik, de a bőrömbe masszírozva úgy tűnik még hatásosabb, hidratál és a pirosodáson is enyhített.

Nabla Under Eye Korrektor

Nabla Under Eye Korrektor
2018. június 7.

Igen, azt hiszem megtaláltam az IGAZIT! Teljes fedés 3 kis pötty felvitelével, ami egész nap kitart, nem csíkosodik, a meleget is bírja és nem kell semmi extra trükközés hozzá, hogy a helyén maradjon, se nedves szivacs, se púder, se fixáló. Az eddig kipróbált korrektorok közül ez a legjobb, pedig az olcsóbb fajta drogériástól kezdve a felső kategóriásokig jó néhányat kipróbáltam.

Smashbox Photo Finish Lid Primer

Smashbox Photo Finish Lid Primer
2018. május 30.

Mindennapi használatra remek, egyenletes fedés, egységes,sima lesz a szemhéj kevés használatával is, az applikátora használható és tartja a szemhéjfestéket 10 óra elteltével is, DE csak 3 csillag, mivel nekem a fele ennyibe kerülő Milani szemhéjalap is ugyanezt az eredményt produkálta.

PomPom Hamamelisz Virágvizes Menta Zselé

PomPom Hamamelisz Virágvizes Menta Zselé
2018. május 15.

Az illata nagyon tetszett, hűsít és gyorsan beszívódik, de csak testápolóként tudom használni az arcom ugyanis kipirosodik, kipattog tőle. A kombinált, zsíros arcbőrre nem ajánlom, viszont leégés után nyugtatóként abszolút bevált, mikor nem volt kéznél az aloe verás krémem. Ha leégek általában rögtön hámlani kezdek, most használtam a mentás zselét a vállamon és a hátamon; nincs hámlás csak szépen bebarnult a bőröm.

Laneige Lip Sleeping Mask

Laneige Lip Sleeping Mask
2018. május 15.

A legjobb ajakápoló, amit eddig kipróbáltam! Egy használat után is hatalmas volt a különbség. Remekül hidratál, isteni az illata (apple lime), teljesen eltünteti a száraz, elhalt bőrdarabkákat. Egyértelműen megéri az árát, határozottan újrarendelős termék.

Juvia's Place The Saharan Eyeshadow Palette

Juvia's Place The Saharan Eyeshadow Palette
2018. április 26.

Remek paletta, isteni árnyalatokkal alaptól a highlighterig! Kevés is elég a teljes fedéshez, kiváló a tartóssága és egyaránt lehet hétköznapi vagy valami különlegesebb smink elkészítéséhez is.

Tarte Make Believe In Yourself Unicorn Eye & Cheek Paletta

Tarte Make Believe In Yourself Unicorn Eye & Cheek Paletta
2018. április 26.

Az árnyalatok elképesztően szépek, pigmentáltak, jól építhetőek. Nekem hiányzik egy jó alapszín ahhoz, hogy a paletta tökéletes legyen, a "myth" nekem túl sötét ahhoz, hogy bázisként használjam.