Puffancs007

Regisztráció dátuma: 2021. január 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2021. január 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Fényvédő Fluid Photo-Aging Ellen SPF50+

Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Fényvédő Fluid Photo-Aging Ellen SPF50+
2021. június 15.

Akciósan vettem az egyik patikában. Az állaga kellemes, bár az illata nekem annyira nem jött be. Nagyon hamar beszívódik, bár kicsit ragacsos érzést hagy az arcomon, de nem nehezíti el az bőrömet; sokkal jobb, mint az eddig használt fényvédőim.

Eveline Sun Napvédő Arckrém Érzékeny és Allergiára Hajlamos Bőrre SPF50

Eveline Sun Napvédő Arckrém Érzékeny és Allergiára Hajlamos Bőrre SPF50
2021. május 10.

Nem rossz, ha az árát nézzük, de a krémmel több problémám is volt; nagyon zsíros lesz tőle az arcom a felvitel után, valamint irtóra nehéz eloszlatni a bőrömön és nehéz, súlyos érzést is kelt. Az illata sem a legjobb.

Tresemmé Biotin + Repair 7 Hajbalzsam Károsodott Hajra

Tresemmé Biotin + Repair 7 Hajbalzsam Károsodott Hajra
2021. május 10.

Nekem nagyon bevált; szőkített hajam van, ami ebből adódóan nagyon száraz és töredezett, eléggé nehéz is kifésülni. Az első használat után nagyon puhává és kifésülhetővé tette a hajamat. Ha akciós én mindig veszek pár darabot, de amúgy nem venném meg mert eléggé drága egy termék.

Feel Free Szemkörnyékápoló Krém

Feel Free Szemkörnyékápoló Krém
2021. május 10.

Imádom. :) Könnyű állagú és hamar beszívódik, mindemellett nagyon puhává varázsolja a bőröm. Az illata annyira nem jött be, de szerintem egy nagyon jó krém!

Organic Shop Gyöngyrózsa Testradír

Organic Shop Gyöngyrózsa Testradír
2021. május 10.

Nekem nagyon megtetszett; barátomtól kaptam ajándékba és már első használat után éreztem mennyire puha utána a bőröm. Az állaga furi és kicsit nehezen eldolgozható. Az illata nagyon kellemes, csak ajánlani tudom!

Blistex Málna és Limonádé Ajakápoló

Blistex Málna és Limonádé Ajakápoló
2021. május 10.

Nagyon megtetszett, hogy málnás- limonádés az "íze", de az igazat megvallva egy kilo kristály cukor ehhez képest semmi. Borzalmas milyen édes. Amit kell elvégzi, árban is teljesen rendben van. De az íze miatt sajnos kidobott pénz lett számomra, egyszerűen nem tudom elviselni annyira tömény.

Alverde Merry & Bright Kézkrém Bio Cseresznyekivonattal

Alverde Merry & Bright Kézkrém Bio Cseresznyekivonattal
2021. március 2.

Nekem tetszett, nem mondom hogy nincsenek ennél sokkal jobb kézkrémek, de ilyen árban szerintem teszi a dolgát :) Az illata kellemes, bár annyira nem érződik rajta a cseresznye, mint ahogy szeretném, de az állaga jó; viszonylag hamar beszívódik és puhi lesz tőle a kezem.

The Body Shop British Rose Testvaj

The Body Shop British Rose Testvaj
2021. március 2.

Ajándékba kaptam egy kedves barátomtól, aki imádja használni a The Body Shop termékeket. Kellemeset csalódtam, isteni illata van, nehéz állaga van, de könnyen és hamar beszívja a bőröm.

Oriflame Giordani Gold Iconic Metallic Matte Ajakrúzs

Oriflame Giordani Gold Iconic Metallic Matte Ajakrúzs
2021. március 2.

Barátomtól kaptam kis meglepiként :) Elsőnek nagyon furcsa volt, mert irtó krémes állaga van, de egy kis idő múlva szépen megszárad. Tetszik a színe, bár nem annyira tartós mint ahogy azt vártam.

Oriflame The One Instant Extensions Szempillaspirál

Oriflame The One Instant Extensions Szempillaspirál
2021. március 2.

Egy Oriflame tanácsadó hölgy ajánlotta nekem..pont akciós volt gondoltam mit veszíthetek...hát a pénzemet és az időmet amit erre a valamire szántam. A pilláim elnehezedtek, csomósodott ha többet vittem fel (mert mondjuk hosszabb pillákat akartam, nem nyomikat), ha keveset, pedig semmi extra hatást nem értem el vele.