Puhapracli

Regisztráció dátuma: 2012. október 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. október 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

iUNIK Rose Galactomyces Synergy Serum

iUNIK Rose Galactomyces Synergy Serum
2020. február 28.

Lassan 4 hete használom az esti rutinom részeként. Nagyon könnyen beszívódik, és nem veszik össze a következő lépéssel sem.
Az ára kiváló, a mennyisége rengeteg. Az arcom kevésbé fénylik mióta használom.

Dior Diorblush Vibrant Colour Powder Blush

Dior Diorblush Vibrant Colour Powder Blush
2014. augusztus 29.

A 889-es New Red árnyalat táncolóan boldog tulajdonosa vagyok! Eddig két pirosítom volt életemben, egy Clinique és még "kiscsikó" koromban egy Avon. Az előbbivel is meg voltam elgédeve, az utóbbival kevésbé, de ez a mostani.... ez a tuti befutó. A színe, a tartóssága, a minősége... leírhatatlan... ezt a különbséget egyszerűen érezni kell. Értem én, hogy majdnem ötször annyiba kerül, mint egy Avon pirosító, dehát ezért a csodáért minden egyes forint megéri. Amióta ezt használom már többen is megkérdezték, hogy mi van velem, mert olyan "másnak, olyan üdébbnek, boldogabbnak tűnök". Tervezem, hogy a közelgő nagy őszi leárazosknál beszerzek valami gyönyörű corállos árnyalatot is. A mostani egyébként egy csodaszép rózsaszínes (a szín fantázianeve senkit ne tévesszen meg) árnyalat. Nincs olyan bőrtípus amihez ne mutatna csodaszépen! Ha valamibe akkor ebbe megéri befektetni! Egy igazán szép sminknél ez tezi fel a pontot az "Í"-ra :)
A használata maga az igazi luxus. Gyönyörű (a Diortól megszokott) fekete dobozban van, hozzá természetes szőrből (valószínűleg végelgyengülésben elhunyt mókusok farkából) készült ferde ecset, és bársonyos tok, hogy a csodaszép dobozka meg ne sérüljön a neszeszerünkben :)
5***************

Brown Sugar Aloha Black

Brown Sugar Aloha Black
2014. augusztus 29.

A 200x-os bronzosítónak köszönhetően hihetetlen az eredmény!!!! A szolizásomat a felére csökkentettem amióta ez megvan! A flakon két részre van osztva, és nyomás közben egy barna és egy feár krémmel találjuk magunkat szemben. A testen való eloszlatásnál persze ez egy cseppet sem zavaró, mert nagyon könnyű kenni, hipp-hopp beszívódik. Az illata végre nem az a szokásos szolikrém szag, ami engem mindíg a sült kukorica szagára emlékeztet, hanem egy istenien finom virágos illat.5*******

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Micelláris Víz 2 az 1-ben

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Micelláris Víz 2 az 1-ben
2014. augusztus 29.

Határozottan azt kell mondanom ez a termék MEGÚJULT! Nem csak a csomagolása, de szerencsére az is ami benne van. A jól ismert, mindenki számára ragacsos elődje már a multé... ez valami más! Nagyon más! Nálam eddig a befutó a Loreal meciellás vize volt, dehát kétszer ugyanabba a folyóba nem lépünk, így gondoltam kisérletezgetek. A nagy nyári akcióknak hála ez került a kezembe, és nem bántam meg. Az eladó elmondta, hogy mindent ami az elődjében rossz volt az most megjavítottak. És így lett. Tényleg jó, és már nem az a nylós, ragadós, fénylős érzés van a használata után mint eddig. Csodás!! 5******

Yves Rocher Hamamélis Lágy Tusfürdő 2 az 1-ben

Yves Rocher Hamamélis Lágy Tusfürdő 2 az 1-ben
2014. augusztus 29.

IMÁDOM!!!! Amióta megszűnt a termékcsalád testápolója nem is néztem rá ezekre a termékekre, de ezen megakadt a szemem. 2 in 1 hatást ígér, tehát ez után már nem fog a bőröm ácsingózni egy kis krémért. A Hamamélis termékekkel nem vagyok elfogult, egyszerűen szeretem őket, és ez sem okozott csalódást. Az illata isteni, a hatása pedig mesés. A vízhiányos bőröm felüdül minden tusolás után, és törölközés után sem nyúlok testápolóhoz. A párom pedig kiskutyusokat meghazuttoló mdon szaglászott körbe, hogy milyen jó illatom van :) 5******

Chanel Lotion Douceur

Chanel Lotion Douceur
2014. június 28.

A tonikok tonikja :) vagy másként a "tonikelvolúció" csúcsa :D hihetetlen csodát művel a kombinált, vízhiányos bőrömmel. Az arctisztítás vele gyakorlatilag a legjobb dolog ami történhet a bőrömmel.

L'Oreal Paris Sublime Soft Micellás Víz

L'Oreal Paris Sublime Soft Micellás Víz
2014. május 16.

A Clinique 3 léps bőrápolóját használom, és mindta a hölgy a szaküzletben, hogy az arctisztítás előtt távolítsam el a sminket rendesen, különben a folyékony szappan csak a smink leszedéssel "foglalkozik" nem pedig az ápoló tisztítással. Nem gondoltam, hogy majd 6000 ft-ért kellene egy sminkeltávolítót vennem a Clinique-be, így inkább valami megfelelő alternatívát kerestem erre. Sokat utána olvastam és végül emellett döntöttem. A Rossmanban vettem 1000ft-ért, és az érzés felülmúlhatatlan.... Na persze nem az olcsósága miatt, hanem mert egyszerűen tökéletes. Minden sminket leszed róla, és így már nyugodtan eshetek neki az arcomnak a Clinique szappannal. A hatás nem maradt el, a szaktanácsadónak igaza volt, sokkal jobban teljesít azóta az arcom :) imádom, és garantáltan újraveszem amint elfogy.

The Body Shop E Vitaminos Éjszakai Krém

The Body Shop E Vitaminos Éjszakai Krém
2014. április 1.

Régóta keresek egy igazán jó és tartosan hatásos hidratálót, mert nagyon száraz a bőröm (különösen télen). Eddig nem találtam meg az igazit, így gondoltam adok egy lehetőséget a természetes összetevőkből álló Body Shop terméknek is :)
Az állaga ami először szembetűnt, mert nagyon krémes, nem vizes textúrájú, jól kenhető krém. Felvitel után azonnal beszívódik és pihe-puha arcot varázsol. Már több mint egy hete használom, és még mindíg imádom. Remélem a hatás megmarad. Abszolút győztes, biztosan újra fogom venni.

Essence Korrektor Stay All Day 16 H Long Lasting

Essence Korrektor Stay All Day 16 H Long Lasting
2014. április 1.

Tavaly vettem egy YvesSaintLaurent korrektort (majdnem 10.000 Ft-ért), ami olyan teljesen közepes termék volt. Nem volt vele bajom, de úgy nem is ájultam el tőle. Amikor elfogyott eszembe sem jutott, hogy újra vegyem és nem az ára miatt. Annyi pozitív véleményt olvastam erről itt a krémmánián, hogy gondoltam adok neki egy esélyt, és 800 Ft-ért beruháztam rá. A hatás pedig lenyűgözött. Már a felvitel sokkal kényelmesebb és praktikusabb volt, mint az elődjéé, és a funkciója pedig véégképp lenyűgözött. Nincsenek hatalmas karikáim, de azért tud javítani az ábrázatomon egy korrektor :) Egyszerűen gyönyörű lett. Imádom. Most fog lassan elfogyni, de már fent is van a listámon és veszem is újra. Egyébként a natural beige árnyalat van belőle.

Clinique Superbalanced Powder Makeup SPF15

Clinique Superbalanced Powder Makeup SPF15
2014. április 1.

Már a harmadikkal darabot veszem újra ebből a púderből. Imádom. A Clinique BB krém fölé teszek belőle mindenn nap, és a hatás több, mint tökéletes. Egyedül az ecset ami használhatatlan (azt mindkét kivágom belőle), de megoldottam úgy hogy egy kb 200 ft-os púderszivasszal (a Mariounnaudos pont belefér) használom és fantasztikus. Bármikor elfogy gondolkodás nélkül már veszem is újra. Nálam a best of amit valaha próbáltam.