Pulykatojás

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Isana Sanft-Rosé Ajakápoló

Isana Sanft-Rosé Ajakápoló
2019. október 24.

Annyira nagy volt a szerelem, de valami megváltozott. Más lett az illata, a hatása. Miért rontották el? Az új illattal még meg tudnék barátkozni, de mintha szárítana. :(

Variocom Kókuszolaj

Variocom Kókuszolaj
2019. január 12.

Sminklemosóként és hajpakolásnak használom. Állaga jobb az olívaolajnál. Könnyebb lemosni. Sokkal olcsóbb, mint egy sminklemosó vagy egy hajpakolás.

Lip Smacker Coca Cola

Lip Smacker Coca Cola
2019. január 12.

Ajándékba kaptam. Az illata Coca Colás gumicukor! Imádom! Valamennyire hidratál is, de a kicserepesedett szájra nem ajánlom. Szép fényt ad az ajkaknak.

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2019. január 12.

Ár-érték arányban ez a legjobb, amit valaha használtam. Kicsit lassabban szívódik fel ezért csak este használom. Inkább télre jó, mert elég zsíros krém. Plusz pont, mert nincs illata.

Yamuna Feketeribizlis Maszk

Yamuna Feketeribizlis Maszk
2019. január 10.

Nagyon szeretem ezt a pakolást!!! Valóban macerás kikeverni. Jó lett volna, ha a csomagoláson feltüntetik, hogy milyen arányban legyen a por és a víz. De hatásos és ez a lényeg. Nekem nagyon szép lesz tőle a bőröm. Sőt kezdődő pattanást is visszaszorított már. :)

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém
2019. január 10.

Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Kellemes volt a használata. Friss illat, jó állag, könnyen felszívódott. De előjött pár pattanás, amik akkor múltak el, amikor elfogyott ez a krémem. Lehet, hogy csak véletlen, de inkább nem veszem újra. Pedig tényleg szerettem használni. Sajnálom.

Yamuna Hidratáló Arckrém Teafaolajjal

Yamuna Hidratáló Arckrém Teafaolajjal
2019. január 10.

Imádom a Yamuna termékeit. Ez is teszi a dolgát. Tényleg eltűntek a pattanásaim és kicsit mintha mattítana is. De... OH, MIÉRT? Miért van ilyen förtelmes szaga (nem nevezhetem illatnak)? Olyan mint egy régi szekrény, amit évek óta nem nyitott ki senki. Szerencsére csak addig érezni, amíg elkenem, mert gyorsan elillan. Egyébként el fogom használni, mert tényleg hatásos. :) De le kell vonnom egy csillagot a szaga miatt.

Avon Anew Platinum Szem- és Ajakápoló Krém

Avon Anew Platinum Szem- és Ajakápoló Krém
2019. január 10.

Nem egy csodaszer. Valamit mintha kezdene a mimikai ráncokkal, de lehet, hogy csak belemagyarázom. Az aplikátorát inkább nyáron használtam. Kellemesen hűsítette a szemkörnyéket. Viszont nem szívja be a bőröm a krémet, hanem megszárad rajta. Reggel ha végigsimítom a szemem környékét kukacosan jön le. Azért elhasználom, mert nem volt olcsó.

Yamuna Szemhéjfesték

Yamuna Szemhéjfesték
2018. november 4.

Észrevettem a weblapjukon, hogy most féláron lehet hozzájutni, ezért beszereztem pár árnyalatot. OMG! Remélem nem akarnak leállni a gyártással, mert gyönyörűek a színek. Kell a primer a szemhéjra, de azzal betonbiztosan ottmarad. Kedvencem a holdezüst és a fahéj árnyalat lett.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. július 7.

Szuperjó! Pakolásként használom úgy, hogy fél órát a hajamon hagyom fürdősapi alatt. Érezhetően selymesebb most a hajam és még a kis babahajak sem élnek önálló életet a fejemen. :D