Pulykatojás

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Isana No Problama! Krémtusfürdő

Isana No Problama! Krémtusfürdő
2018. április 27.

Isteni az illata. Ennyi pénzért szinte ajándék. Ha lenne ilyen illatú parfüm, tuti megvenném.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2016. november 19.

Kipróbáltam mert, már nem tudtam mit kezdeni a cserepes számmal. Nagyon jó!!! Már az első használat után puhábbak lettek az ajkaim. Nem is volt drága, 645 Ft a Müllerben. Az illata a dédipapámra emlékeztet, mert olyan mint a vietnámi balzsamé. :D De nem zavaró. A csomagolása viszont irtó gagyi. Tulajdonképpen eddig csak ez tartott vissza attól, hogy megvegyem. Olyan, mint egy mini stift ragasztó. De azért jár az ötös.

Balea Nude Kiss Ajakápoló

Balea Nude Kiss Ajakápoló
2016. november 18.

Tetszik a színe az ajkamon és finom az illata. De a cserepes ajkakkal nem tud mit kezdeni, sőt még ki is emelei. Nyárra jó lesz.

Isana Intensiv Ajakápoló (régi)

Isana Intensiv Ajakápoló (régi)
2016. október 21.

Én az orromra kenem :D, amikor náthás vagyok. Így kevésbé sebesedik a bőröm. Szuper!

Essence Lashes To Impress Műszempilla

Essence Lashes To Impress Műszempilla
2016. október 14.

Esküvőmre vettem és teljesen jól működött, még a ragasztó is. Azt ajánlom a kezdőknek, hogy sminkelés után (de szempillaspirál előtt) tegyék fel, mert a ragasztóba beleragad (még száradás után is) a szemfesték.

Essence I Love Nude Szemhéjpúder

Essence I Love Nude Szemhéjpúder
2016. szeptember 29.

Sajnos nem gyártják már. Ezért is vettem meg az üzletben fellelhető utolsó két 05-ös árnyalatot. Gyönyörű a színe. Világos bőrön jól mutat.

Mizon Snail Recovery Gel Cream

Mizon Snail Recovery Gel Cream
2016. június 27.

Nyárra nekem ez pont elég hidratálásra és a gél állaga miatt még hűsít is. Télre a kék testvérét fogom használni. Szuperül felszívódik mindkettő.

Catrice Szemöldökceruza

Catrice Szemöldökceruza
2016. május 21.

A date with ash-ton árnyalat van meg. Már másodszor vettem meg mert jó a színe, könnyű használni és még olcsó is. Tetszik a keféje mert szépen kifésüli a szálakat anélkül, hogy kitépné őket. Remélem még jó ideig forgalomban marad.

Catrice Pirosító Ecset

Catrice Pirosító Ecset
2016. május 1.

Ár-érték arányban nagyon jó választás. Puha, nem hullik, elvégzi a dolgát. Könnyű tisztítani is.

Bioré UV Aqua Rich Watery Gel 2015 SPF50+/PA++++

Bioré UV Aqua Rich Watery Gel 2015 SPF50+/PA++++
2016. május 1.

A barátom miatt rendeltem meg. Neki nagyon világos bőre van és könnyen leég, de nem bírja elviselni, ha valami van a bőrén. Ennél azt ígérték, gyorsan beszívódik és így is lett. Ez ellen nincs kifogása, hogy felkenje. Jó az illata is, de hamar elillan, így azoknak is jó, akiknek nem jönne be.