Pulykatojás

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Tonymoly Goat Milk Pure CC SPF30 / PA++

Tonymoly Goat Milk Pure CC SPF30 / PA++
2016. május 1.

Tényleg tejfehérré teszi a bőrt, ami nekem nem áll jól. Kipróbáltam de nem jött be. Fehér bőrűeknek sem ajánlom, mert ez még nekik is világos lesz.

Tonymoly Panda's Dream White Hand Cream

Tonymoly Panda's Dream White Hand Cream
2016. május 1.

Mintám volt belőle. Ragacsos és nem értem miért kéne kifehéríteni a kezem. :/ Azért aranyos a csomagolása.

Aritaum Full Cover BB Cream SPF50+ PA+++

Aritaum Full Cover BB Cream SPF50+ PA+++
2016. május 1.

Nagyon jó bb krém, de nekem kicsit világos. Lehet a 2. számút kellett volna megrendelnem. De azért elhasználom. Télen jó lesz. :) Ha nem számítom a színbeli mellényúlásom, meg kell adnom az ötöst.

Tonymoly Delight Petite Cotton BB Cream SPF36 PA++

Tonymoly Delight Petite Cotton BB Cream SPF36 PA++
2016. május 1.

Igen!!! Megvan a bőrtónusomnak megfelelő bb. Jó az illata is. Remélem nem vonják ki a forgalomból, mert ez újravevős.

Maybelline Volume Express Colossal Cat Eyes Szempillaspirál

Maybelline Volume Express Colossal Cat Eyes Szempillaspirál
2016. május 1.

Megfogott a vagány csomagolása és épp akciós volt. Nagyon jó kis termék. Tetszik a kefe formája. Jól tudom vele felvinni a festéket. Mint minden spirálnál ennél is az első pár használat nehézkes, de aztán már nem vesz fel annyi festéket és jobb lesz az eredmény. A vőlegényem azt hitte műszempilla van rajtam. :D

Tonymoly Tony Lab AC Control Acne Foam Cleanser

Tonymoly Tony Lab AC Control Acne Foam Cleanser
2016. május 1.

Mindig is szerettem volna kipróbálni egy habos lemosót. Ennek a mintáját ajándékba kaptam egy vásárlás mellé. Nagyon tetszett, az a nyikorgóan tiszta bőr a használata után. De valamiért azt érzem, hogy van ennél jobb termék is a piacon.

Rival De Loop Vital Micellás Arctisztító Víz

Rival De Loop Vital Micellás Arctisztító Víz
2016. április 27.

Én is akciósan vettem. Kár, hogy nem néztem meg az itteni véleményeket. Először a sminket akartam vele lemosni. Hát nem nagy sikerrel. Hányingerkeltő az illata, nem igazán tisztít és még csípte is az arcom. De nem adtam fel. Gondoltam ecsetmosásra még jó lesz. Hát ez sem jött be. Sima szappanos vízzel jobban el tudom mosni az ecseteimet. De én kitartó vagyok. Kézmosásra még talán jó lesz sminkelés után. Arra már egész jól tudtam használni. Mégcsak nem is csípett. De az illata... brrr.

És végül megtaláltam a megoldást. Dobpergés! Az ikeás étkezőgarnitúrát tökéletesen le tudtam vele mosni. :D Ezért megérdemel 2 csillagot.

Etude House Sweet Recipe Baby Choux Base SPF33 / PA++

Etude House Sweet Recipe Baby Choux Base SPF33 / PA++
2016. április 9.

Felesleges cuccnak tűnhet, de csak próbáld ki és rájössz ez az a plusz, ami eddig hiányzott.
Jó az illata (édeskés), szépen el lehet dogozni és tényleg lehet látni a különbséget. Simább lett tőle a bőröm. Sokkal szebben tudtam a bb-t is felvinni ezután az arcomra. Csak mintám van belőle (Berry Choux), de gondolkodom rajta, hogy megveszem a teljes kiszerelést.

Etude House Proof 10 Eye Primer

Etude House Proof 10 Eye Primer
2016. április 9.

Ez az első szemhéjalapozóm és még ismerkedünk. Rájöttem, hogy előbb meg kell száradnia, aztán jöhet a smink. A funkcióját maximálisan ellátja. Mindenkinek ajánlom, akinek hozzám hasonlóan eddig összegyűlt a festék a szemhéján lévő ráncban. Ezzel nem fog. :)

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25
2016. április 5.

Szépek az összetevői. Szerettem használni, de azt hiszem nem fogom újra venni két okból: 1. sápaszt, ami az én amúgy is fehér bőrömnél nem épp előny, 2. az ára. Lehet kapni ennél olcsóbban is jól fedő BB krémeket. Talán nem ilyen összetevő listával, de nem hiszem, hogy ez a BB kiváltaná a hidratálót. De azért így is négy csillagot megér.